Yağ enjeksiyonu hangi bölgelere yapılabilir?

blank
1 Cevap

Merhaba Leyla hocam, benim göğüslerim küçük ama protez taktırmak istemiyorum. Yağ enjeksiyonu ile göğüslerimi büyütebilir miyim. Ayrıca yağ enjeksiyonu başka hangi bölgelere uygulanabilir? bu konuda bilgi verir misiniz? Teşekkür ederim.

 

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, Yağ enjeksiyonu dolgun ve pürüzsüz görünmesini istediğiniz her yere yapılabilir. Yanaklar, alın, göz çevresi, çene, dudaklar, göğüs, popo ve bacak asimetrisi için yağ enjeksiyonu tercih edilebilir. Yağ enjeksiyonu sadece dolgunluk sağlamak için değil anti aging ve kırışıklık karşıtı için de kullanılabilir. Alın ve göz çevresindeki kırışıklara yağ enjeksiyonu yaparak daha pürüzsüz görünmelerini sağlayabilirsiniz. Vücut şekillendirme için yapılan en popüler uygulamalardan biri meme ve kalçalara yapılan yağ enjeksiyonudur. Meme estetiğini dilerseniz yağ enjeksiyonu ile birleştirerek protezlerinizin daha doğal görünmesini sağlayabilirsiniz. Hollywood starlarının en sık tercih ettiği estetik işlemlerden biri de dekoltenin daha çekici görünmesi için yapılan yağ enjeksiyonudur. Bu işlemde meme ortasına kişinin kendi yağı enjekte edilerek abiye kıyafetlerde daha çekici bir görüntü yaratılıyor.Sevgiler.

blank

Merhaba Leyla Hanım. Son 2 senedir çok fazla kilo aldım ve yeme alışkanlığı konusunda biraz kontrolsüz davrandım. Daha sonrasında spor ve diyet yaptım fakat kilolarımı veremedim. Bu yüzden liposuction yaptırmayı düşünüyorum. Benden alınan yağlar, yağ enjeksiyonuyla hangi bölgelerime uygulanabilir?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 14, 2021

Merhabalar. Liposuction ile alınan yağlar genellikle bel, kalça ve karın bölgesinden alınır. Bu alınan yağlar, yüzümüzde ve vücudumuzda dolgun görünmesini istediğimiz bölgelere uygulanabilir. Kendi vücut yağınız olduğundan vücudunuzla müthiş bir uyum sağlar ve hızlıca adapte olur. Bu yağları alın bölgesine, yanaklarınıza, elmacık kemiklerinize, göz kenarlarınızadaki kırışıklıklara, şakak bölgenize, dudaklarınıza, bacaklarınıza, yanak-dudak çizgimize, kalçanıza, memelerinize, alt çene kemiğinize, çene ucuna, göz altlarınıza uygulanabilir. Yağ enjeksiyonuyla birlikte cildiniz gençleşir, kontürünüz belirginleşir, göz altınızdaki çöküklük doldurularak yükseltilebilir, hem vücut hem de yüz hatlarınız dolgunlaştırılabilir.

blank

Merhaba hocam, yağ enjeksiyonunu vücudumuzda hangi bölgelere yaptırabiliyoruz? Vücudumuzdaki her bölge bu işlem için uygun mu? Beni bilgilendirirseniz sevinirim.

 

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2021

Merhaba, yağ enjeksiyonu işlemini vücutta hacimli ve dolgun görünmesini istediğiniz hemen her bölgesine yaptırabiliyorsunuz. Kadınlar en fazla memelerindeki hacim kaybından ve popo düşüklüğünden yakınıyorlar. Yağ enjeksiyonu ile memelerde özellikle kadınların ihtiyacı olan dekolte bölgesinde meme üst bölgesine yağ enjeksiyonu uygulayarak memenin daha dolgun olması sağlanıyor. Bazı kadınlarda düz ve erkeksi popo yapısı görülebiliyor. Poponun üst ⅓ lük üst bölümüne yapılan enjeksiyon ile yuvarlak, seksi ve pürüzsüz bir popo elde ediliyor. Bazı kadınlarda bacak kalınlığı vücuda göre ince olabiliyor. Vücudu daha orantılı hale getirmek için bacak bölgesine de yağ enjeksiyonu yapılabiliyor. Uygulamadan sonra özellikle devamlı hareket halinde olan bacak bölgesinde erime görülebiliyor. Bu yağ kaybı % 80 oranına kadar çıkabiliyor. Rutin aralıklarla tekrarlanabilir yağ enjeksiyonları ile vücut estetiğinizi daha çekici şekilde uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Sevgiler.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar