Yağ enjeksiyonu hangi bölgelere yapılabilir?

1.05K görüntülenmeYağ Enjeksiyonu
0
1 Yorum

Merhaba Leyla hocam, benim göğüslerim küçük ama protez taktırmak istemiyorum. Yağ enjeksiyonu ile göğüslerimi büyütebilir miyim. Ayrıca yağ enjeksiyonu başka hangi bölgelere uygulanabilir? bu konuda bilgi verir misiniz? Teşekkür ederim.

 

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Yağ enjeksiyonu dolgun ve pürüzsüz görünmesini istediğiniz her yere yapılabilir. Yanaklar, alın, göz çevresi, çene, dudaklar, göğüs, popo ve bacak asimetrisi için yağ enjeksiyonu tercih edilebilir. Yağ enjeksiyonu sadece dolgunluk sağlamak için değil anti aging ve kırışıklık karşıtı için de kullanılabilir. Alın ve göz çevresindeki kırışıklara yağ enjeksiyonu yaparak daha pürüzsüz görünmelerini sağlayabilirsiniz. Vücut şekillendirme için yapılan en popüler uygulamalardan biri meme ve kalçalara yapılan yağ enjeksiyonudur. Meme estetiğini dilerseniz yağ enjeksiyonu ile birleştirerek protezlerinizin daha doğal görünmesini sağlayabilirsiniz. Hollywood starlarının en sık tercih ettiği estetik işlemlerden biri de dekoltenin daha çekici görünmesi için yapılan yağ enjeksiyonudur. Bu işlemde meme ortasına kişinin kendi yağı enjekte edilerek abiye kıyafetlerde daha çekici bir görüntü yaratılıyor.Sevgiler.

0

Merhaba Leyla Hanım iyi çalışmalar, acaba yağ enjeksiyonu hangi bölgelere yapılabilir? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, ilerleyen zamanın vücudumuz üzerindeki olumsuz yan etkileri şüphesiz en çok yüz bölgesinde meydana gelir. Yaş aldıkça cilt eski elastikiyet seviyesini yitirerek bizlere sarkmış bir cilt bırakır. Yağ enjeksiyonu ise bu durumu ortadan kaldırmak için uygulanan etkili yöntemler arasında yer alır. Bunun dışında meme büyütme ve popo büyütme amacı ile de kullanılır. Yada kalçalarda hip dip denilen boşlukları doldurmada etkilidir. Ayrıca karın kası görünümü vermek içinde kullanılır. Bir diğer alanda çarpık bacak estetiğidir. Aslında boşlukları doldurmada ve istenen bölgeleri büyütmede güvenle kullanılabilir.

0

Merhaba hocam, yaş aldıkça yüzümdeki sarkıklıklar bir hayli arttı. Bu durumu düzeltmek ve daha genç ve diri bir yüze kavuşmak istiyorum. İnternetten araştırdığım kadarıyla yağ enjeksiyonu diye bir uygulama varmış ancak yüze yapılıyor mu emin olamadım. Yağ enjeksiyonu hangi bölgelere yapılabilir? Bilgi verirseniz çok sevinirim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, ne yazık ki yılların vücudumuzdaki olumsuz etkileri en çok yüz bölgesinde fark edilir. Yaşlandıkça cildimiz eski elastikiyet düzeyini kaybeder ve daha sarkık bir cilt görünümü ortaya çıkar. Yağ enjeksiyonu bu durumu gidermek için uygulanan etkili yöntemlerden biridir. Yağ enjeksiyonu yüz haricinde vücut şekillendirme amacı ile de uygulanır. Özellikle kadınlarda meme, basen ve kalça dolgunlaştırmak için yağ enjeksiyonu yönteminden yararlanılır.

0

Leyla Hocam merhaba, benim bacaklarımda çarpıklık problemi var. Daha önce farklı bir bölgeye yağ enjeksiyonu yaptırdım çok memnun kaldım sonuçtan. Yağ enjeksiyonu hangi bölgelere yapılabilir? Bacaklara da olur mu? Bilgi rica ediyorum. Teşekkür ederim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, çarpık bacak sorunundaki en etkili çözüm yollarından biri yağ enjeksiyonu. Bu bölge için de göreceğiniz sonuçların sizi memnun edeceği kanaatindeyim. Yine aynı şekilde vücutta fazla yağlanma olan bölgelerden Vaser Liposuction yöntemi ile yağ alımı yapıyoruz ve bu defa bacakta çarpık görüntüye sebep olan boşluk kısımlara bu yağları enjekte ediyoruz. Bu şekilde bacakların daha düzgün ve estetik bir duruşa sahip olmasını sağlıyoruz. Muayene için gelebilirseniz bir analiz yapalım ve sonrasında en etkili yöntem dahilinde bir tedavi planı çizelim. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, 30 yaşındayım. Bacaklarım çok ince. Vücudun farklı bölgelerine yağ enjeksiyonu ile düzeltmeler yapıldığını duydum. Yağ enjeksiyonu hangi bölgelere yapılabilir? Bacaklardaki çarpık görüntü düzeltilebilir mi? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, yağ enjeksiyonu vücudu en estetik şekline getirebilmek için sıklıkla başvurduğumuz bir yöntem. Vücudun farklı bölgelerinden Vaser Liposuction ile fazla yağları vakumlayarak çeker, vücutta ihtiyaç olan bölgelere enjekte ederiz. Yağ enjeksiyonu farklı birçok bölgeye uygulanabilir. Aynı zamanda yüzde de yağ enjeksiyonu yaptığımız alanlar var. Bacak şekillendirmede de yağ enjeksiyonunu sıklıkla kullanırız. Bacaklardaki boşluk olarak görünen bölgelere yağı enjekte ederek bacakların düzgün bir görüntüye sahip olmasını sağlayabiliriz. Tabi en sağlıklı tedavi için öncelikle sizi muayene etmem gerekli. Sonrasında uygun bir tedavi planı ile sizi istediğiniz görüntüye kavuşturabiliriz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba Leyla Hanım, yüzüm yaşımın ilerlemesiyle sarkmaya başladı, yağ enjeksiyonu ile yüzümü dolgunlaştırmam mümkün mü? Yağ enjeksiyonu hangi bölgelere yapılabilir?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, yağ enjeksiyonu yüz de dâhil olmak üzere vücudun birçok bölümünü yeniden şekillendirmek için kullanılabilir. Yüzün neredeyse tamamında; yanaklar, alın gözaltı, çene ucu gibi. Aynı zamanda vücudunda birçok bölümünde kullanabiliyoruz; göğüsler, popo, bacaklar gibi. Maalesef zamanın etkilerine yenik düşen ilk alanlardan biri yüz bölgesi, yaşın ilerlemesine kilo alıp verme de eklenince yüze dolgunluk veren alanlardaki yağlar erimeye başlıyor. Özellikle yanaklar çöküyor ve sarkık bir görüntü oluşuyor. Bu görüntüyü düzeltmek için kullandığımız birçok tedavi yöntemi var, yağ enjeksiyonu da bunlardan biri. Vücudunuzun uygun olan alanlarından aldığımız yağları, yüzünüzün deforme olmuş alanlarına transfer ederek genç ve dolgun bir görünüm elde ediyoruz.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar