Vaser Hi-Def Fiyatları

Vaser Hi-Def  vaser cihazı ile yapılan bir liposuction yöntemidir. VHD ‘nin klasik liposuctiondan farkını anlamak için öncelikle liposuction hakkında bilgi sahibi olmak gerekir.


Liposuction vücuttaki bölgesel yağ fazlalıklarına bağlı olarak ortaya çıkan kontur bozukluklarını düzeltmek için yapılan bir ameliyattır. Hi-Def ileri bir liposuction tekniğidir. Tıpkı bir heykele şekil verir gibi hastanın kendi fiziksel yapısına uygun olarak kas gölgeleri daha belirgin hale getirilir. Kesinlikle bir zayıflatma işlemi olmadığını belirtmemiz gereken bu yöntemin hatta ve hatta zayıf hastalar için uygun olduğunu söylemek doğru olacaktır. Zayıf ama bölgesel istenmeyen yağlanması olan ve veya daha kaslı görünüme kavuşmak isteyen kişiler için tek yol ultrasonik Hi-Def liposuction yönteminden geçmektedir.

Ameliyat öncesi çok ciddi ve titiz bir hazırlık gerektirir. Takdir edersiniz ki tüm insanların kas yapısı farklıdır ve bu farklılıkta herkeste kendini farklı bir şekilde gösterir. Dolayısı ile çok iyi bir muayene gerekirse görüntüleme yöntemleri yardımı ile kasların boyutları belirlenir ve deri üzerinde ki izdüşümleri titizce işaretlenir.

Bu işaretlenen bölgelerde hem derin hemde yüzeyel liposuction işlemi ultrason teknolojisi sayesinde mümkündür. Klasik yöntemde çok yüzeyel çalışmak istenmeyen kötü sonuçlar doğururken bu yöntemde tam tersine başarılı sonuçlar ortaya çıkmasına neden olur. Yüzeysel çalışabilme olanağı nedeni ile kasların izdüşümleri üzerinde titizce şekillendirme yapmak mümkündür.

Vücudun şekillendirileceği bölgelerden öncelikle istenmeyen yağlar bu özel teknikle uzaklaştırılır. Ultrasonik yöntemin yağ hücrelerinin canlılığına olanak sağlaması ve bu şekillendirmenin daha çok zayıf kişilerde uygulanıyor olması nedeni ile alınan yağ hücreleri ihtiyaç duyulan ve kasların daha belirgin olarak ön plana çıkmasını istediğimiz (erkeklerde karından alınan yağlar eğer eksikse karın kasları izdüşümüne ve pektoral(göğüs)kas üzerine, kadınlarda ise bel inceltilerek popoya transfer yapılır ve dolgunluk artırılır daha sportmen ve fit bir görünüm elde edilir) bölgelere transfer edilebilir. Bu işlem için uygun olan hastalar genellikle vücut yağ oranı % 10-15 olan, cilt kalitesi iyi olan hastalardır.


Vaser Hi-Def fiyatlar konusunda detaylı bilgi almak için lütfen 0530 068 44 33 telefondan bilgi alabilir yada İletişim Formundan soru sorabilirsiniz.

Vaser Hi-Def ile ilişkili diğer konular
  • En Hızlı Karın Kası (Six Packs) Yapma

    En Hızlı Karın Kası (Six Packs) Yapma Diyet ve egzersiz yapmak size zamanla kaslı ve şekilli bir vücut kazandırabilir. Fakat yalnızca Vaser Hi-Def teknolojisi belirgin kaslara doğrudan sahip olmanıza olanak sağlar.

  • Vaser Hi-Def Sonuçları

    Vaser Hi-Def Sonuçları Vaser Hi Def bir yağ aldırma yöntemiyle 2-4 saatten kısa bir sürede, baklava gibi karın kaslarına sahip olmak mümkün. Operasyon süresinin yaklaşık olarak 2-4 saat arasında değişiyor.

  • Vaser Hi-Def Uygun Olan Hastalar

    Vaser Hi-Def Uygun Olan Hastalar İstenmeyen bölgelerdeki yağlar özel bir teknikle alınıyor, ihtiyaç duyulan ve kasların daha belirgin olarak ön plana çıkmasını istediğimiz (erkeklerde göğüs, kadınlarda popo) bölgelere transfer ediliyor. Bu işlem için uygun olan hastaların genellikle...