Annelik Estetiği Ameliyatı Hangi Bölgeleri Kapsar?

blank
1 Cevap

Merhaba Leyla hanım, 35 yaşındayım, 2 çocuk annesiyim doğumdan sonra vücudumda değişikler oldu. Benim en büyük sorunum karın bölgemde. Sizin annelik estetiği yaptığınızı okudum. Annelik estetiği vücudun hangi bölümlerini kapsamaktadır? bu konuda bilgi verir misiniz? Teşekkür ederim.

 

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, Öncelikle kadınlarda doğumdan sonra en çok beden çevresi etkileniyor. Bu bölgeler, karın, basen ve bel bölgesidir. Aynı zamanda emzirme ile birlikte meme dokusu da hacim kaybetmektedir. Bu nedenle mommy make over adını verdiğimiz bu estetik girişimde bu bölgelere yönelik uygulama yapmaktayız. Eğer hastanın ihtiyacı var ise daha farklı operasyonlarda gerçekleştiriyoruz ama, gebelik sonrasında memelerde sarkma oluyor, karın kaslarının ayrışmasından kaynaklı karın bölgesinde göbeğin öne çıkık olması ve fıtıklaşma söz konusu olabiliyor. En çok etkilenen bölge karın bölgesi doğum sonrası sarkma ve çatlaklar oluşuyor. Yani annelik estetiği dediğimiz cerrahi girişimde bu bölgelerin düzeltilmesine yönelik estetik işlemler yapmaktayız.Sevgiler.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar