Kalça dolgunlaştırmak için yağ enjeksiyonu yapılır mı? ne kadar yağa ihtiyaç duyulur?

1.51K görüntülenmeYağ Enjeksiyonu
0
1 Yorum

Merhaba hocam ben popomun daha dolgun ve kalkık görünmesini istiyorum. Kendi yağım ile kalça dolgunlaşır mı ve ne kadar yağa ihtiyaç duyulur? Bu konuda bilgi verir misiniz? Teşekkür ederim.

 

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Yağ transferini en çok popo bölgesine yapmaktayız. Özellikle kadın hastalarımın tercihi bu yönde olmaktadır. Popo yağ transferi Brezilya’da çok yaygın olarak yapılmaktadır. Biz buna BBL adını vermekteyiz. Vaser Hi-Def ile alınan yağlar kişinin vücut şekillendirilmesinde kullanılabilir. Sıvı haldeki bu yağlar, kalçaya enjekte edilerek daha kıvrımlı bir vücut yaratılır. Kalça dolgunlaştırmak için ortalama 300-400 cc bölgesel yağa ihtiyaç vardır. Sevgiler.

0

Merhaba hocam, kalça dolgunlaştırmak için yağ enjeksiyonu yapılır mı? Ne kadar yağa ihtiyaç duyulur? Bilgi verirseniz çok sevinirim doktor hanım. Sevgiler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, yağ enjeksiyonu kalçada dolgunluk sağlamak için uygulanan işlemlerdendir. Kadınların çoğunda böyle bir istek mevcuttur. Yağ enjeksiyonu uygulamasıyla vücudunuzun herhangi bir bölgesinden vaser liposuction yöntemiyle yağ alınır ve alınan bu yağlar kalçanızda dolgunluk sağlamak istediğiniz bölgeye enjekte edilir. Bu uygulama ile dolgun ve çekici kalçalar elde etmek mümkün. Ne kadar yağa ihtiyaç duyulduğu ile ilgili sorunuza gelirsek net bir yanıt vermem için öncesinde sizi görmem gerekir. Sevgiler.

0

Leyla Hanım selamlar, kalça dolgunlaştırmak için yağ enjeksiyonu yapılıyor mu? Ve ne kadar yağa ihtiyaç duyulur? Yakın zamanda bu işlemi yaptırmak istiyorum dolayısıyla sorularımı yanıtlarsanız çok mutlu olurum. Sevgiler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, yağ enjeksiyonu kalça dolgunlaştırma amacıyla uyguladığımız en yaygın işlemlerdendir. Kadınların birçoğu bu talep ile kapımızı çalmaktadır. Yağ enjeksiyonu ile vücudunuzun belli bir bölgesinden vaser liposuction ile sıvı halde çekilen yağlar kalçalarınıza transfer edilir. Operasyon sonucunda daha dolgun ve çekici kalçalara sahip olabilirsiniz. Ne kadar yağa ihtiyaç duyulduğu ile ilgili sorunuza gelince kesin bir cevap verebilmem için öncelikle sizi muayene etmem gerekli. Sevgiler.

0

Leyla Hocam merhaba, ben kalçalarımda daha dolgun bir görüntü istiyorum. Geçen yıl bacaklarıma yağ enjeksiyonu yaptırdım inanılmaz memnun kaldım. Kalça dolgunlaştırmak için yağ enjeksiyonu yapılır mı? Ne kadar yağa ihtiyaç duyulur? Eğer olursa yaptırmak istiyorum. İyi çalışmalar.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, popo büyütme yapmak için en sıklıkla kullandığımız yöntemlerin başında yağ enjeksiyonu geliyor. Yağ enjeksiyonu yapmak için öncelikle vücutta fazla yağların bulunduğu bölgeden Vaser Liposuction yöntemi ile yağ alımı gerçekleştiririz. Daha sonra aldığımız bu yağları bazı işlemlerden geçirir ve popo bölgesine enjekte ederiz. Böylelikle kalçalarınız daha dolgun bir görüntüye kavuşmuş olur. Ne kadar yağa ihtiyaç duyulacağına gelince bu durum kişiden kişiye değişir, genel vücut formu ile ilgilidir. Muayene için gelirseniz genel bir vücut analizi yapalım ve tam ihtiyacınız nedir net olarak belirleyelim. Sonrasında daha detaylı olarak beklentinize karşı alacağımız sonuçları değerlendirmemiz çok daha mümkün olacaktır. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, benim kalçalarımın görüntüsü düz. Daha dolgun bir görüntüye sahip olmak istiyorum. Kalça dolgunlaştırmak için yağ enjeksiyonu yapılır mı? Ne kadar yağa ihtiyaç duyulur? Bilgi verir misiniz? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, yağ enjeksiyonu yöntemini en çok kullandığımız işlemlerden birisi de popo büyütmedir. Vücutta fazla yağların bulunduğu bir bölgeniz belirlenerek bu bölgeden Vaser Liposuction yöntemi ile aldığımız fazla yağları özel işlemlerden geçirildikten sonra popoya enjekte ederiz. Ne kadar yağa ihtiyaç duyulacağı ise tamamen kişinin vücut özellikleri ile ilgilidir, kişiden kişiye değişebilir. Bununla ilgili net bir bilgi için öncelikle sizi muayene etmeliyim. Fazla yağların alınacağı bölgeyi de belirledikten sonra ihtiyacınız olan yağ miktarını da analiz ederek size özel bir tedavi yöntemi oluşturabiliriz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba Leyla hanım, kalçamın dolgun ve kalkık görünmesini istiyorum. Yağ enjeksiyonu ile kalça dolgunlaştırmak mümkün mü, eğer mümkünse kalçamı dolgunlaştırmak için ne kadar yağa ihtiyaç duyulur?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, kalçanın yağ enjeksiyonu ile yeniden şekillendirilmesinde herhangi bir sakınca yoktur. Hasta arzu ederse kalçaya yağ enjeksiyonu yapabiliyoruz. Kalçaya yağ enjeksiyonu yapılabilmesi için ihtiyaç duyulan yağ miktarının ne kadar olduğuyla ilgili net bir bilgi vermem maalesef mümkün değil çünkü bu miktarın belirlenmesinde etkili olan kalçanın yapısı ve kişinin beklentisidir. Bunlar da kişiden kişiye değişkenlik farklılık gösterdiği için kalçaya yapılan yağ enjeksiyonu için net bir miktar verilmemektedir. Ancak genellikle 400-1000 ml arasında yağ kalçayı şekillendirmek için yeterli olur.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar