Kalça dolgunlaştırmak için yağ enjeksiyonu yapılır mı? ne kadar yağa ihtiyaç duyulur?

blank
1 Cevap

Merhaba hocam ben popomun daha dolgun ve kalkık görünmesini istiyorum. Kendi yağım ile kalça dolgunlaşır mı ve ne kadar yağa ihtiyaç duyulur? Bu konuda bilgi verir misiniz? Teşekkür ederim.

 

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, Yağ transferini en çok popo bölgesine yapmaktayız. Özellikle kadın hastalarımın tercihi bu yönde olmaktadır. Popo yağ transferi Brezilya’da çok yaygın olarak yapılmaktadır. Biz buna BBL adını vermekteyiz. Vaser Hi-Def ile alınan yağlar kişinin vücut şekillendirilmesinde kullanılabilir. Sıvı haldeki bu yağlar, kalçaya enjekte edilerek daha kıvrımlı bir vücut yaratılır. Kalça dolgunlaştırmak için ortalama 300-400 cc bölgesel yağa ihtiyaç vardır. Sevgiler.

blank

Merhaba Leyla Hanım, sizi uzun zaömandır takip ediyorum. Yakın zamanda İstanbula geleceğim. İstanbulda kalacağım süre içerisinde kalçalarımı dolgunlaştırmak için yağ enjeksiyonu yaptırmak istiyorum. Bu işlemde ne kadar yağa ihtiyaç duyuluyor? Görüşmek üzere.

 

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2021

Merhaba, kalça dolgunlaştırma işlemi için gereken yağları kişinin yine kendi vücudundan alarak yapıyoruz. Kadınların bu işlemi istemelerindeki en büyük nedenlerden birisi de düz , sönük, inik görünen kalça yapısını dolgunlaştırmak için oluyor. Popoya yağ tranferi işleminin aslında bir ismi var. Brazilian Butt Lift adını verdiğimiz bu yağ enjeksiyonu işleminde aynı Brezilyalı kadınların kalçaları gibi yuvarlak ve kalkık popoya sahip olabiliyor. Vaser liposuction ile özellikle bel bölgesinden alınan yağlar kalçanın orta ve üst bölümüne enjekte edilerek poponun daha kalkık görünmesi sağlanıyor. Bu işlem için yaklaşık 300 ile 400 cc yağa ihtiyaç duyuluyor. İşlemden sonraki istirahat süresi birkaç gün oluyor. Kalçaya yağ enjeksiyonuyla kalçanız daha dolgun görünür iken bel kıvrımını da daha ince görünmesi ile seksi bir fiziğe sahip olunuyor.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas 1 Cevap

Hocam merhaba ben kalça dolgunlaştırmak istiyorum. Ama merak ettiğim, popoya yağ enjeksiyonu sonrasında oturmada problem olur mu? bilgi verirseniz sevinirim.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, Yağı genellikle popo üst ve orta ⅓’ lük kısma yapıyoruz. Oturduğumuz alanda aslında herhangi bir baskı yok. Onun için hastalarıma oturma poziyonunu gösteriyorum ama asıl problem yatarken oluyor. Burada mutlaka yatış pozisyonunu belirlemek gerekiyor. Sevgiler.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar