OxyGeneo - GeneO+

Oksijenli Cilt Bakımı

Oksijenli cilt bakımı, OxyGeneo üç temel bakımı aynı anda sunmasıyla diğer yöntemlerden ayrılan yeni nesil cilt bakım uygulamasıdır. 3 temel bakımı sunan OxyGeneo+ tedavisinin cilde sağladığı faydaları n etkisini hemen görürsünüz. Oksijenli cilt bakımı, OxyGeneo ciltte hafif bir soyulmaya neden olarak cildin dış tabakasını ölü hücrelerden arındırıyor. Böylece cilt daha sağlıklı, canlı ve daha taze bir görünüme kavuşuyor. Bu yöntem cilde ihtiyacı olan oksijeni kan dolaşımı ile içerden sağlıyor.

OxyGeneo cilde etkisi nasıl olur?

Doğal kaplıcaların ciltte yarattığı arındırma, besleme ve oksijen sağlama etkisini taklit eden OxyGeneo, bakım yapılan bölgeye özel capsugen kapsülü ve anti-aging maddeler içeren zengin bir jelin cilt altına verilmesidir. Karbondioksit zengini sayısız baloncuk cilt üzerinde nazikçe patlayarak içerden gelen oksijelenmeyi tetikler.

Sonuç olarak; cilt daha canlı ve parlak görünür, lekeler ve ince kırışıklıkların görünümü hafifler. OxyGeneo uygulaması sizi daha pürüzsüz bir cilde kavuşturur. Eksfolian etkisiyle en hassas ciltlerde bile tahrişe neden olmaz. İlk tedaviden sonra bile ciltte gözle görülür bir canlılık ve tazelik sağlanır. İşlem sırasında sürülen jel uzun vadeli bir anti-aging etkisi yaratır. Oksijen tedavisinin en olumlu etkilerinden biride, cildin nem seviyesini arttırır. Cilt daha nemli daha dinamik ve genç görünür ayrıca yaşlanma belirtilerine karşı da daha dirençli bir cilde sahip olursunuz.

Oksijenli Cilt Bakımı uygulaması çeşitleri

Cildin ihtiyacına göre OxyGeneo uygulaması iki çeşit kapsülle yapılabilmektedir. Biri NeoRevive adı verilen yaşlanma karşıtı bir kapsül, diğeri ise NeoBright adında renk tonunu eşitleyen, leke oluşumunu önleyen, matlaşmış cilt görünümü gibi cilt sorunlarında kullanılan bir kapsül.

NeoRevive etkileri

Yaşlanma karşıtı bir etkiye sahip olan NeoRevive ince çizgileri ve ciltteki pütürlü görünümün iyileştirilmesinde kullanılır.Dış etkenlerden ve çeşitli sebeplerden dolayı cansız ve solgun görünen cilde doğal oksijen desteğini sağlar. Uygulanması kolay ve güvenilir olan bu yöntem ile cilt tahriş edilmeden ölü hücrelerden arındırılır.

NeoBright etkileri

Cildin renk bütünlüğünü sağlamaya yönelik olan NeoBright yöntemi cilt dokusunda iyileşme ve cilt parlatılmasında etkilidir.Cilt pigmentasyonunu ve güneş kaynaklı oluşan lekelerin azaltılmasında kullanılır. Bu yöntem hafif soyma işlemi ile cildin renk tonunu eşitler parlak ve daha sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlar.

Oksijenli cilt bakımı; OxyGeneo tedavisi kimlere uygulanır?

OxyGeneo tüm cilt tiplerine uygulanabilir olmasıyla oldukça yararlı ve hemen sonuç alınan bir yöntemdir. Uzun süreli anti-aging etkisi isteyen herkese her mevsim uygulanabilir.Cilt kalitesini arttırmak daha genç ve ışıltılı bir görünüme sahip olmak isteyen herkes bu tedaviden faydalanabilir. OxyGeneo tek başına uygulanabildiği gibi farklı estetik uygulamalarıyla birlikte de yapılır.

İşlem süresi ve sonrası

Oksijenli cilt bakımı, pratik ve kolay bir uygulamadır. Tedavi öncesi ve sonrası hazırlıkları ile yaklaşık 30 ila 45 dk arasında sürmektedir. Oxy-Geneo+ ile kullanılan iki farklı tedavi Neobright ve NeoRevive 6 ayrı seansta 6 günde bir kez uygulanıyor. Ağrısız ve acısız bir işlem olması kaynaklı kişinin günlük hayatına ara vermesi gerekmez. OxyGeneo seansından sonraki 24 saatlik süre de güneş kremi kullanılması önerilir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.