Popoya vaser liposuction yapılır mı?

1.71K görüntülenmeVaser Liposuction
0
1 Yorum

Hocam merhaba, benim popom çok büyük kıyafet alırken bile zorlanıyorum. Popoya vaser liposuction yapılır mı? Bu konuda yardımcı olur musunuz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, popoya liposuction asla yapılmaz diyemem. Çünkü bazen kadın veya erkeklerde çok fazla çıkık popolar olabiliyor. Erkeklerde kadınların gibi basenlerin olduğu popolar olabiliyor. Dolayısı ile popoya şekil verme başka bir alan. Vaser liposuction yapılabilecek en iyi yöntem diye düşünüyorum. Çünkü başka dokulara zarar vermediği için uygun yapıldığında gerçekten sonuçları güzel olan bir ameliyat. Dolayısı ile orada şekil vermek önemli. Orada bir fazlalık varsa yağ dokusu da olabilir bu kaslara zarar vermeden kişiye göre şekil vermek gerekiyor. Yani yağ alıyoruz ama bazen kadınlarda o yağı enjekte etmekte gerekebiliyor. Yani şekillendirmelerin hepsinde Vaser Liposuction var. Yağ transferi de olabilir. Sevgiler.

0

Doktor Hanım merhaba, benim popo bölgemde aşırı yağlanma var. Denemediğim yol kalmadı. Günlerce aç gezdim resmen. Sürekli spora gittim ama geçmiyor. Popoya Vaser Liposuction yapılır mı? Artık tek çarem bu.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, bazı yağlanmalara inatçı yağlanma olarak tanımlanır. Bu yağlanma türü farklı bölgelerde bölgesel yağlanma olarak ortaya çıkabilir. Ne yazık ki diyet ya da egzersizle vücuttan atılmaz, yağ oranına göre medikal ya da cerrahi müdahale gerektirebilir. Basen ya da göbek bölgesi bu tipte yağlanmaların en sık görüldüğü bölgeler arasındadır. Vaser Liposuction bu inatçı yağlanmaların vücuttan atılması konusunda oldukça etkileyici bir uygulama. Müsait bir zamanda muayene için gelebilirseniz bazı analizler yapalım sonrasında da bir tedavi planlayalım sizin için. Sevgiler…

0

Merhaba hocam, popomdaki fazla yağlardan kurtulmak ve popomu şekillendirmek istiyorum. Acaba popoya vaser liposuction yapılır mı?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, vaser lipo özellikle son zamanlarda fazla yağlardan kurtulmak ve vücut şekillendirmek için uygulanan etkili cerrahi operasyonlardan biri. Popo bölgesi için de sık uyguladığımız bir yöntem. Genel muayene sonrası bir sıkıntınız bulunmaz ise gönül rahatlığıyla poponuza vaser liposuction yaptırabilirsiniz.

0

Leyla Hanım selamlar iyi çalışmalar, popomda vücudumun diğer bölgelerine göre çok daha şiddetli bir yağlanma söz konusu. Bu durum da beni oldukça rahatsız ediyor açıkçası. Acaba popoya vaser liposuction yapıyor musunuz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, popoya elbette vaser liposuction uyguluyoruz. Bu istekle gelen hastamız oldukça fazla. Vaser lipo vücut şekillendirme ve inceltme estetik operasyonlarından biridir. Poponuzu şekillendirmek ve daha çekici vücut hatlarına kavuşmak için vaser liposuction yönteminden faydalanabilirsiniz. İyi günler diliyorum.

0

Leyla Hocam merhaba, benim popo bölgemde çok yağlanma var. Yürüyüş vs hiçbir etki etmiyor. Popoya Vaser Liposuction yapılır mı? Yanıtlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Vaser Liposuction inatçı yağların vücuttan atılmasında ve vücudun şekle girmesinde oldukça etkilidir. Popo da dahil olmak üzere vücutta bir çok bölgeye uygulanır. Eğer gerekliyse popo lifting ile de kombine şekilde uygulanabilir ve popo kişinin istediği görüntüye çok daha yakın estetik bir görünüş kazanır. Sizin için nasıl bir operasyon gerekli olduğuna yaptığım muayene neticesinde beraber karar verebiliriz. Ve bunun etrafında etkili bir tedavi planlayabiliriz. Sağlıklı günler dilerim.

0

İyi günler Leyla Hanım, benim basen bölgem vücuduma oranla çok büyük. Denemediğim diyet, yapmadığım egzersiz kalmadı. Ama hiçbiri fayda etmedi. Popoya Vaser Liposuction yapılır mı? Bu yolla basen bölgem daha estetik olur mu?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, evet popoya Vaser Liposuction yapılır. Vaser Liposuction bölgesel yağlanmalardan kurtulmak ve vücudun estetik bir şekle sokulmasında oldukça etkili bir uygulamadır. Bu yöntemde fazla yağlar vücuttan atılır. Bazı durumlarda bu ameliyatı popo lifting ile kombine eder poponun daha dik görünmesini sağlarız ya da aldığımız yağlar aracılığı ile popoyu yeniden şekillendirebiliriz. Operasyonunuz ile ilgili net bilgi için sizi muayene etmem, beklentilerinizi tam olarak dinlemem ve ihtiyaçlarınızı analiz etmem gerekir.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar