Popoya vaser liposuction yapılır mı?

blank
1 Cevap

Hocam merhaba, benim popom çok büyük kıyafet alırken bile zorlanıyorum. Popoya vaser liposuction yapılır mı? Bu konuda yardımcı olur musunuz?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, popoya liposuction asla yapılmaz diyemem. Çünkü bazen kadın veya erkeklerde çok fazla çıkık popolar olabiliyor. Erkeklerde kadınların gibi basenlerin olduğu popolar olabiliyor. Dolayısı ile popoya şekil verme başka bir alan. Vaser liposuction yapılabilecek en iyi yöntem diye düşünüyorum. Çünkü başka dokulara zarar vermediği için uygun yapıldığında gerçekten sonuçları güzel olan bir ameliyat. Dolayısı ile orada şekil vermek önemli. Orada bir fazlalık varsa yağ dokusu da olabilir bu kaslara zarar vermeden kişiye göre şekil vermek gerekiyor. Yani yağ alıyoruz ama bazen kadınlarda o yağı enjekte etmekte gerekebiliyor. Yani şekillendirmelerin hepsinde Vaser Liposuction var. Yağ transferi de olabilir. Sevgiler.

blank

İyi günler Leyla Hocam, benim popom masa başı çalıştığım için vücuduma oranla büyük, popomun Vaser liposuction yöntemiyle küçültülmesi mümkün mü? Popoya Vaser Lipo yapılır mı? Teşekkürler.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Kasım 2, 2020

iyi günler, Vaser liposuction yöntemiyle aynı vücudun diğer bölgelerine yapılan uygulama gibi popo bölgesinden de erimeye dirençli olan fazla yağlar alınabilmektedir. Vaser liposuction uygulaması asla spor ve egzersiz yerine geçmez. Burada yapılan işlem eritmekte güçlük çekilen yağların vücut dışına çıkarılarak vücut kontürünün inceltilmesidir. Vaser liposuction uygulamasında ses dalgalarıyla parçalanarak eritilen yağ tabakası sıvı formda drenler aracılığıyla dışarı çıkarılır. Dışarı çıkan bu erimiş haldeki yağlar istenirse vücuttaki başka bölgeye transfer edilerek vücut şekillendirme de yapılabilmektedir. Vücudu bir sanatçı gibi form verip ve şekil almasını sağlamak hem hastayı hem de cerrahı memnun etmektedir. Popo bölgenizde oluşacak sarkmaya karşı popo lifting işlemi için bu yağlar rahatlıkla kullanılabilmekte ve popo kaldırma uygulaması yapılabilmektedir.

blank

Merhaba hocam, kilo aldıkça yağlar popomda toplanıyor. Spor ve diyet yapıyorum fakat popomdaki kilolardan kurtulamıyorum. Karın bölgesinden kilo verdiğim için popom olduğundan daha büyük görünüyor. Popoya Vaser Liposuction yapılabilir mi? Teşekkürler.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 25, 2019

Merhaba, Popoya Vaser Liposuction yapılabilir. Kilo almayla birlikte popoda yağ birikmesi ve ileriki durumlarda popoda sarkma görülebiliyor. Vaser Liposuction tekniği ultrasonik ses dalgalarını kullanarak popodaki yağları sıvı hale getirir. Sıvı formdaki yağlar dışarı daha kolay çıkarıldığı için Vaser Liposuction ameliyatında klasik Liposuction ameliyatına göre daha fazla sıvı çekilir. Eğer poponuzdaki sarkıklıktan kurtulmak ve daha şekilli bir vücuda kavuşmak istiyorsanız poponuzdan alınan yağlar popo kaldırma ve popo lifting için kullanılabilinir. Vaser Liposuction ameliyatından alınan yağlar aynı zamanda vücut şekillendirme için de tercih ediliyor. Sevgiler.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar