Sağlıklı Zayıflama Nasıl Olur?

blank
1 Cevap

Merhaba hocam,32 yaşındayım ve 68 kiloyum.Karın ve belimde çok az fazlalığım var ve beni rahatsız ediyor. Spor yapamıyorum yapsamda geçmiyor zaten.Sağlıklı bir şekilde nasıl verebilirim?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Haziran 2, 2020

Merhaba, yaşımız ilerledikçe metabolizmamız yavaşlar ve kilo vermemiz zorlaşır. Tabiki sarkmanız yoksa ve çok az bir fazlalığınız varsa öncelikle spor yapmanızı öneririm. Eğer spor yapamıyorsanız elimizde bu fazla yağlarınızı hafifletmeye yardımcı olacak bir teknoloji var. Bu teknoloji bölgesel zayıflamada başarılı sonuçlar aldığımız bir uygulama olan Accent Prime işlemidir. Radyofrekans ve Ultrasonik ses dalgalarıyla, incelme ve sıkılaşma sağlayan bu uygulamayı ortalama 4-5 seans öneriyorum. Seans süresi ortalama 2 saattir ve ardından vücudunuzda oluşan ödemin atılması için lenf drenaj cihazına giriyorsunuz.Haftada bir yaptırabileceğiniz bu uygulama ile ilk seanstan itibaren farkı görmeniz mümkündür. Aynı zamanda yağları karaciğer yerine idrar yoluyla attığı için sağlığınıza herhangi bir zararı yoktur. Accent Prime uygulaması diğer medikal estetik uygulamalarından farklı olarak vücut şekillendirme için derinlik kontrolü teknolojisini kullanır. Sizin cilt yapınız ve cilt özelliklerinize göre derinlik kontrolü sağlayarak kişiye özel vücut şekillendirme uygulaması yaratır. Ultrasonik ses dalgası yağ hücrelerini parçalar ve daha ince, kıvrımlı vücut hatları yaratır. Eğer sağlıklı bir uygulama ile incelmek ve sıkılaşmak istiyorsanız rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

blank

İyi günler Leyla Hanım, 52 yaşındayım, kronik bel ağrımdan ve fıtığımdan dolayı artık spor yapamıyorum. Hareketsiz bir hayat tarzım olduğu için bölgesel kilo aldım. Ayakta biraz uzun süre dursam bile ağrılarım oluyor. Ameliyat ve spor olmadan sağlıklı zayıflama mümkün mü hocam?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ekim 19, 2020

İyi günler, günümüzdeki yaşam koşullarımızın ağırlığından dolayı kimi zaman yaptığımız yanlış bedensel hareketlerle istemesek de vücudumuza hasar verebilmekteyiz. Bel fıtığı ve bel ağrıları hareket kısıtlamasına yol açan ve kişinin yaşam kalitesini bozan problemlerdir. Bel fıtığı olan hastaların bilinçsiz olarak spor yapmaları fıtıklarının düzeyini artırmakta, ağrıların kalıcı ve kronik olmasına sebebiyet vermektedir. Kliniğimde uyguladığım Accent Prime yönteminde yönlendirilmiş radyofrekans dalgaları cilt altına inerek birikmiş yağ hücrelerine odaklayıp parçalamaktadır. Vücudun daha kıvrımlı olmasını sağlayan bu cihaz radyofrekans kullanarak vücut inceltilmesini sağlamaktadır. Bacaklar, kalça bölgesi, karın , kol ve omuz bölgesinin incelmesine de yardımcı olan bu cihaz cildi de sıkılaştırmakta ve daha pürüzsüz bir görünüm sağlamaktadır. Accent Prime ile uygulamada seans süresi ortalama iki saat sürmektedir. Dört ile beş seans sonrasında daha sıkı, daha gergin bir cilt yapısına sahip olur ve bölgesel yağlarınızdan da aynı zamanda kurtulmuş olursunuz. Cilt altında toplanan yağlar karaciğere ulaşmadan idrar yoluyla atılmaktadır. Bu bakımdan sağlığa zararlı olmamaktadır. Cilt altında derinlik kontrolü teknolojisiyle kişiye özel vücut şekillendirmesi yapabilmektedir.

blank

Merhaba Leyla hanım, 43 yaşındayım, şu sıralar hep evde oturduğum için kalça ve bacak bölgemden epeyce kilo aldım. Spor yapmak içimden gelmiyor. Sağlıklı Zayıflama Nasıl Olur?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 16, 2020

Merhaba, daha ince ve daha fit görünmek vücudumuzdaki fazla yağlardan kurtulmakla mümkün olmaktadır. Spor ve diyet ile tabii ki yağlarınızdan kurtulmanız mümkündür ancak bu uzun ve istikrar gerektiren zor bir süreçtir. Kliniğimde kullanmayı tercih etiiğim Accent Prime teknolojisi ile odaklı derinlik kontrol teknolojisini kullanarak fazlalıklarınızdan kurtulmanız ve kum saati gibi şekilli bir vücuda kavuşmanız artık mümkün. Accent Prime uygulamasında radyofrekans ve ultrasonik ses dalgaları kullanılarak incelmenin yanında bölgesel zayıflama da sağlanmaktadır. Seanslar yaklaşık iki saat sürmektedir ve en az dört ile beş seans alınması önerilmektedir. Seanslardan sonra vücutta toplanan şişlik ve ödemin atılması için lenf drenaj cihazına girmektesiniz. Accent prime ile parçalanan yağlar karaciğerde toplanmamaktadır. Bu bakımdan da tercih ettiğimiz bir yöntemdir. İdrar yoluyla atılan yağlar vücuda zararlı olmamaktadır. Kişinin cilt yapısı ve yağlanma oranına göre derinlik kontrolü sağlamakta ve kişiye özel vücut şekillendirmesi yapmaktadır.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar