Sağlıklı Zayıflama Nasıl Olur?

673 görüntülenmeBölgesel Zayıflama
0
1 Yorum

Merhaba hocam,32 yaşındayım ve 68 kiloyum.Karın ve belimde çok az fazlalığım var ve beni rahatsız ediyor. Spor yapamıyorum yapsamda geçmiyor zaten.Sağlıklı bir şekilde nasıl verebilirim?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, yaşımız ilerledikçe metabolizmamız yavaşlar ve kilo vermemiz zorlaşır. Tabiki sarkmanız yoksa ve çok az bir fazlalığınız varsa öncelikle spor yapmanızı öneririm. Eğer spor yapamıyorsanız elimizde bu fazla yağlarınızı hafifletmeye yardımcı olacak bir teknoloji var. Bu teknoloji bölgesel zayıflamada başarılı sonuçlar aldığımız bir uygulama olan Accent Prime işlemidir. Radyofrekans ve Ultrasonik ses dalgalarıyla, incelme ve sıkılaşma sağlayan bu uygulamayı ortalama 4-5 seans öneriyorum. Seans süresi ortalama 2 saattir ve ardından vücudunuzda oluşan ödemin atılması için lenf drenaj cihazına giriyorsunuz.Haftada bir yaptırabileceğiniz bu uygulama ile ilk seanstan itibaren farkı görmeniz mümkündür. Aynı zamanda yağları karaciğer yerine idrar yoluyla attığı için sağlığınıza herhangi bir zararı yoktur. Accent Prime uygulaması diğer medikal estetik uygulamalarından farklı olarak vücut şekillendirme için derinlik kontrolü teknolojisini kullanır. Sizin cilt yapınız ve cilt özelliklerinize göre derinlik kontrolü sağlayarak kişiye özel vücut şekillendirme uygulaması yaratır. Ultrasonik ses dalgası yağ hücrelerini parçalar ve daha ince, kıvrımlı vücut hatları yaratır. Eğer sağlıklı bir uygulama ile incelmek ve sıkılaşmak istiyorsanız rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

0

Merhabalar doktor hanım, düzensiz çalışma hayatım ve yoğunluk nedeniyle sağlıklı beslenemiyorum. Spor zaten yapamıyorum. Bu nedenle vücudumda dönem dönem yağlanmalar ve kilo artışları oluyor. Bunu nasıl çözebilirim? Sağlıklı bir zayıflama için ne yapmalıyım?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, günümüzde çoğu insan sizin gibi aynı şikayetlere sahip. Fakat elimizden geldiğinde sağlıklı beslenmeye ve az da olsa egzersiz ve spora vakit ayırmamız çok önemli. Hangi estetik operasyonu olursanız olun, sağlıklı beslenme ve düzenli egzersiz şarttır. Çok fazla kilosu olmayan ancak bölgesel zayıflama isteğiyle kliniğimize gelen hastalarımıza VelaShape 3 veya Accent Prime gibi uygulamalar öneriyoruz. Bu uygulamalarda kullandığımız teknolojik aletler sizi istediğiniz bedene kavuşturmaya yardımcı olmaktadır. O nedenle kısa süre içerisinde bir hekime muayene olarak süreci başlatmanızı tavsiye ederim. Ancak unutmayın, bu uygulamaları yaptırsanız dahi sağlıklı beslenmeye ve düzenli spora vakit ayırmanız son derece önemlidir. Sevgiler.

0

Leyla Hocam merhaba, ben son 2 yıldır çok kilo aldım. Bu kilolardan kurtulmak istiyorum. Ancak biraz hızlı bir şekilde kurtulmak da istiyorum. Ne yapmam gerek? Sağlıklı zayıflama nasıl olur? Önerileriniz neler?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, ben sağlıklı kilo vermede kesinlikle öncelikle düzenli ve sağlıklı beslenmeyi öneriyorum. Eğer imkan varsa spor yapılmasını, imkan yoksa da evde bile olsa düzenli egzersiz yapılmasını, hiç değilse günde yarım saat tempolu yürüyüşlere çıkılmasını öneriyorum. Ancak bazı yağlar inatçı ve gitmesi kolay olmuyor. Bunlar için de bölgesel incelmeye yönelik medikal uygulamalar var. Mesela VelaShape 3 ya da Accent Prime bunlardan en etkili olanlar. İleri teknolojisi sayesinde vücuttaki yağların eriyerek vücuttan atılmasına büyük ölçüde katkı sağlıyor. Muayene için gelebilirseniz detaylı bir yağ ve vücut analizi yapalım, ihtiyaçlarınızı belirleyelim ve uygun bir tedavi planı çıkartalım. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba hocam, yoğun çalışma hayatım nedeniyle düzensiz besleniyor ve spora vakit ayıramıyorum. Çok kilom yok ama bölgesel yağlanmalarım var ve gitmiyorlar bir türlü. Acaba estetik operasyonlar bu sorunumu gidermeme yardımcı olur mu? Sağlıklı zayıflama nasıl olur? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, birçoğumuz yoğun ve stresli hayat şartları nedeniyle sağlıklı beslenemiyoruz ve düzenli egzersiz yapmaya da zaman kalmayabiliyor. Ancak ne şartta olursak olalım yapabildiğimizin en iyisini yaparak sağlıklı kalabilmek için düzenli beslenmeli ve hareketli yaşam tarzını benimsemeliyiz. Size herhangi bir operasyon önersem dahi mutlaka sağlıklı yaşam biçimini benimsemeniz gerekmektedir. Gelgelelim ki bölgesel olarak incelmek istiyorsanız VelaShape 3 ve Accent Prime uygulamaları hastalarıma en çok uyguladığım işlemler arasındadır. Bu teknolojik cihazlar yardımıyla vücudunuzdaki fazla yağlardan kolaylıkla kurtulmanız mümkündür.

0

Leyla Hanım merhaba, ben aşırı kilolarımdan rahatsızım. Ancak spor ve diyetle erimeyen kilolarım da var. Hem hızlı hem de sağlıklı kilo vermek istiyorum. Sağlıklı zayıflama nasıl olur anlatabilir misiniz? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, bir defa hangi uygulamayı yaparsak yapalım siz spor ve sağlıklı beslenmeyi mutlaka hayat düzeniniz içerisinde tutun. Sağlıklı beslenme kalori alımını düzenlemenizde büyük fayda sağlar. Spor yapma imkanınız varsa mutlaka düzenli olarak antrenman yapın. Eğer bunun için vakit ve imkan yaratamıyorsanız ufak egzersizler yapın. Günlük yürüyüşler bile size inanılmaz fayda sağlar. Tüm bunları yaptığınız halde gitmeyen kilolar için de bölgesel incelme yöntemlerinden faydalanabiliriz. Örneğin, VelaShape 3 ya da Accent Prime ile çoğu hastamda oldukça memnun edici sonuçlar aldık. Bu tedavideki cihazlar oldukça ileri teknolojiye sahip. Bu sayede de vücudunuzdaki yağların erimesine ve vücudunuzdan atılmasına önemli derecede katkı sağlıyorlar. Bu şekilde hem fazla kilolarınızdan kurtulmuş oluyorsunuz hem de sağlıklı bir şekilde kilo vermiş oluyorsunuz. Tabii en etkili tedavi için muayene şart. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba leyla hocam, evlendikten sonra çocuklarım oldu ve hayatım çok yoğunlaştı. Ev ve iş yaşantısını birlikte yürütmeye çalışırken maalesef kendime zaman ayıramadığım için gereksiz kilo aldım. Şu an hayatımı düzen sokmuş durumdayım ama yeteri kadar zayıflayamadım. Sağlıklı bir şekilde zayıflamama yardımcı olacak estetik uygulamalar var mı?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, kişinin sağlıklı bir şekilde zayıflayabilmesi için öncelikle beslenmesine özen göstermesi ve kalori alımını dengelemesi gerekir. Beslenmeyle ilgili gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra eğer imkânınız varsa mutlaka spor yapmalısınız. Yoğun aktiviteli sporlara ayıracak vaktiniz yoksa en azından gün içinde yürüyüş yapmanız gerekir. Yaşam tarzınızı tamamen değiştiremiyorsanız ya da değiştirmenize rağmen istediğiniz gibi zayıflayamıyorsanız bölgesel incelme yöntemlerinden birinden faydalanabilirsiniz. VelaShape 3 ve Accent Prime benim hastalarıma en çok önerdiğim uygulamalar arasında yer alıyor. Bu cihazlar sahip olduğu üstün teknolojiler sayesinde fazla yağların erimesine ve vücuttan atılmasına yardımcı olur. Bu cihazlar sayesinde vücudunuzdaki yağlardan kurtulmuş ve kıvrımlı vücut hatlarına sahip olursunuz.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı