Göz kapağına Thermage yapılır mı?

1.14K görüntülenmeThermage CPT
0
1 Yorum

Leyla hanım merhaba benim göz kapağımda sarkma var ama ameliyat olmak istemiyorum. Göz kapağımda olan bu sarkmayı ameliyatsız şekilde thermage ile gidermek mümkün mü? bu konuda bilgi verin lütfen çok teşekkür ederim.

 

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Thermage uygulaması ile göz kapağında güzel sonuçlar elde edebiliyoruz. Bu uygulamada çeşitli başlıklarımız var.Özellikle göz kapağı ameliyatı olmak istemeyenler için kullandığımız bir başlık. Çok küçük ama verdiği radyofrekans ve sıkılaşma efekti yine elastin ve kollajen liflerde kısalma etkisi oluşturuyor. Dolayısı ile hem yüz uygulamasında kaşı kaldırırken hem de göz kapağında bir daralma yaşıyoruz. Yani ameliyatsız göz kapağı estetiği dediğimiz işlemi de yine thermage ile yapıyoruz. Sevgiler.

0

Merhaba doktor hanım, göz kapağına da Thermage yapıyor musunuz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, göz kapaklarına da Thermage uyguluyoruz. Özellikle göz kapağı estetiği konusunda çekimser davranan hastalarımız bu uygulamayı yaptırıyor. Oldukça başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Sevgiler.

0

 Merhaba hocam, göz kapağına Thermage yapılır mı? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Thermage tedavisi göz kapaklarına da uygulanan bir tedavidir. Göz kapağı estetiği ameliyatı olmak istemeyen hastalarımız gönül rahatlığı ile Thermage tedavisi olabilirler. Sevgiler.

0

Leyla Hocam merhaba, 39 yaşındayım. Göz kapağım sarkık. Çok rahatsızım. Göz kapağına Thermage yapılır mı?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Thermage CPT göz kapağına ve göz çevresine de uygulanabilen ameliyatsız bir germe işlemi. İleri teknolojili olan bu uygulama ciltte en derin katmanlara kadar ulaşabiliyor ve kolajen üretimini tetikliyor. Ciltte kolajen artışı da çok daha sıkı ve genç bir görünümün kazanılmasını sağlıyor. Ortalama 3-6 ay kadar bir süre sonra beklediğiniz sonuçlara bu uygulama ile ulaşabilirsiniz. Ama tabi öncesinde bu uygulama sizin için en etkili uygulama mı diye öğrenmek için mutlaka muayene olmanız gerekli. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, benim göz kapaklarımda ve göz çevremde deformasyon söz konusu. Göz kapağına Thermage yapılır mı? Bilgi rica ediyorum. Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Thermage CPT göz kapağı ve göz çevresine uygulanabilir. Thermage CPT ameliyatsız bir germe işlemidir. Radyofrekans dalgalarını kullanan bu uygulama kolajen üretimini tetikler. Bu sayede cilt çok daha sıkı, gergin ve canlı bir görünüme kavuşur. Göz çevresine yaptığımız bu uygulama ile bu bölgede deformasyona uğramış cilt altındaki hücrelerin onarılması ve yenilenmesi sağlanır. Kolajen üretiminin artışı kişiye bağlı olarak 3- 6 aylık bir zamana ihtiyaç duyar. En fazla 6 ay sonra maksimum etkiyi görüp beklediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Ancak tabi ki sizin için en etkili yöntemin ne olacağına bir muayene sonrası karar verebiliriz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba Leyla hanım, göz kapağım ve göz çevrem çok erken yaşta deforme olmaya başladı.  Şu anda göz çevremde kırışıklıklar, göz kapağımda da sarkma var. Thermage CPT ile göz çevremde bir gençleştirme etkisi yaratabilir miyiz, göz kapağına Thermage yapılır mı?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Thermage CPT uygulamasında asıl amacı kolajen üretimini artırarak onarılmasını sağlamaktır. Eğer göz kapağında ve göz çevresinde kırışıklık ya da sarkma gibi bir yaşlanma belirtisi varsa Thermage CPT ile müdahale edilebilir. Cildin sıkılaşmasını sağlamak isteyen bu uygulamada cilt hücrelerinin yenilenmesi sağlanır ve ciltte oluşan kusurlar yok edilir. Göz çevresine ve göz çevresine Thermage CPT uygulandığında gözün etrafındaki kırışıklıklar ve sarkmalar kolajen deki artışın etkisiyle yok olur ve göz çevresinde tam anlamıyla bir gençleşme olur.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı