Hydrafacial Etkisi Ne Kadar Sürer?

1.19K görüntülenmeHydraFacial
0

Merhabalar Hocam, son dönemde tüm arkadaşlarım Hydrafacial ile ciltlerini düzelttiklerini söylüyorlar, ben de düzenli bir bakım yaptırıp cilt problemlerinden kurtulmak istiyorum. Ama merak ettiğim şu ki ben hydrafacial için nasıl bir süreç izlemeliyim? Bu işlemin cilt düzeltme etkisi ne kadar kalıcıdır? Anlatılan kadar etkili ve kalıcı sonuçları var mıdır gerçekten? Konuyla ilgili detaylı yardımcı olabilirmisiniz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Hydrafacial çok yeni bir teknoloji ile dört adımlı cilt bakımı sağlıyor, ışıltılı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen hastalarıma sıklıkla önerdiğim bir yöntem olmasının en önemli sebebi cilt yapısının yenilenmesine destek olan en önemli anahtarımız yağ ve nem dengesini sağlamasıdır. Hydrafacial cildin ihtiyacı olan tüm bakımları tek seansta uygular. Vakum başlığı sayesinde cilt altı biriken kirleri cilde zarar vermeden temizler ve boşalan temiz gözeneklere cildin ihtiyacı olan solüsyonlar verilerek “pore minimizing” yani gözenek sıkılaştırma sağlar. Bu sayede cilt pürüzlerinden ve kirlerinden arınmış olarak daha parlak ve daha taze görünüme sahip olmanızı sağlar. Ayrıca ciltteki ölü derilerin derinlemesine temizlenmesi ve gözenekli yapıya sahip olan bölgelere taze formunun kazandırılması da son derece önemlidir. Hydrafacial ile birçok cilt problemine çözümü vortex teknolojisi ile cilde hasar vermeden cildin iyileşmesini sağlayarak kazandırıyor dolayısıyla düzenli uygulamada kalıcı etkisini de yoğun şekilde cildinizde hissedersiniz. Etkisini korumak için ayda bir minimum iki ayda bir uygulama mutlaka öneririm. Hydrafacial ile birlikte sizlerin de cildinize ev bakımı ve güneş koruması sağlayarak destek olmanızı öneririm.

9 Cevap

0

Doktor Hanım merhaba, Hydrafacial etkisi ne kadar sürer? Ben 2 ay önce yaptırdım. Ne zaman tekrar yaptırmam lazım?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Hydrafacial uygulamasını ayda bir defa yaptırmanız uygun olacaktır. Bu işlem kesinlikle sağlıklı bir cildin elde edilmesinde önem taşıyor. Rutin bir bakım uygulaması gibi de düşünebilirsiniz. Gözenekleriniz derinlemesine temizleniyor ve cildiniz rahat bir nefes alıyor gibi düşünün. Bu sayede cildinizdeki nem oranı artıyor. Ayrıca cilt üzerinde bulunan leke ve kırışıklıklar da maksimum oranda azalma gösteriyor. Uygun bir vakitte kliniğimizi de ziyaret edin lütfen. Cildiniz için gerekli analizleri yapalım ve mevcut durumunuza göre hangi işlemlerin faydalı olabileceğini konuşalım. Sevgiler…

0

Doktor hanım iyi çalışmalar, acaba hydrafacial etkisi ne kadar sürüyor? Çok kısa sürede geçiyor mu? Teşekkür ederim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, hydrafacial 4 aşamadan meydana gelen bir cilt bakım uygulamasıdır. Eğer düzenli bakıma vaktiniz var ise her ay yeniletmeniz uygulamanın çok daha etkili olması için yeterli bir süredir.

0

Merhaba hocam, cilt bakımı uygulaması için Hydrafacial yaptırmayı düşünüyorum. Acaba etkisi ne kadar sürüyor?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Hydrafacial 4 aşamadan oluşan, cildi derinlemesine temizleyen bir cilt bakım estetiğidir. Bu uygulama ile daha pürüzsüz ve canlı bir cilt görünümüne kavuşursunuz. Hydrafacial uygulamasının etkisi sürdürebilmesi için ayda bir yenilenmesi gerekmektedir. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hocam merhaba, ben Hydrafacial bakım yaptırmayı düşünüyorum. Hydrafacial etkisi ne kadar sürer? Yanıtlamanızı rica ediyorum.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Hydrafacial cildin derinlemesine temizlendiği, yağ ve kirlerden arındırıldığı, gözeneklerin temizlenerek açıldığı cilt için çok faydası olan bir işlem. Bu işlem sonrasında, çok daha canlı, parlak, ışıltılı ve sağlıklı bir görünüm kazanıyorsunuz. Hydrafacial, sadece cilt temizliğinde değil ince kırışıklıkların giderilmesinde ve cildin üst katmanlarında bulunan lekelerin tedavisinde de oldukça etkili. Eğer maksimum düzeyde etki görmek isterseniz ben bu uygulamanın ayda bir defa yapılmasını öneriyorum. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, benim cildimde özellikle siyah nokta sıkıntısı var. Bunun için Hydrafacial uygulamasının çok iyi olduğunu duydum. Sizden öğrenmek istediğim Hydrafacial etkisi ne kadar sürer? Bilgi verebilir misiniz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Hydrafacial son dönemlerin oldukça popüler hale gelen bir cilt bakım uygulaması. Bence popüler hale gelmeyi ve bu kadar bilinmeyi de oldukça hak ediyor. Çünkü cildin derinlemesine temizlenmesinde ve çeşitli cilt sorunlarının giderilmesinde gerçekten etkileyici sonuçlar veriyor. Bu uygulama sonrasında cilt yağ ve kirlerden arındırılıyor, gözenekler sıkılaştırılıyor, cilt siyah noktalardan arındırılıyor. Oldukça basit ve konforlu olan bu uygulama ile çok daha aydınlık, parlak ve canlı bir cilt görünümüne sahip olunabiliyor. Etkiyi korumak için bu uygulamanın her ay tekrarlanmasını öneriyorum. Bu şekilde cildinizdeki yaşlanma belirtilerini de geciktirebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba, cildimde ince çizgiler var ve gözeneklerim çok açık. Hydrafacial cilt bakım uygulaması ile cildimdeki bu sorunlardan kurtulmak istiyorum ama Hydrafacialın tekrarlanması gereken bir uygulama olduğunu okudum. Eğer Hydrafacial yaptırırsam etkisi ne kadar sürer ve bu etkiyi korumak için ne yapmam gerekir?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Hydrafacial tek bir uygulama ile bütün cilt problemlerini ortadan kaldıran ve cildin ihtiyaç duyduğu tüm bakımı sunan bir uygulamadır. Dört aşamalı bir cilt bakımın sunana Hydrafacial, cildi derinlemesine temizler ve cildin ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineralleri karşılayarak cildin cildin gençleşmesini sağlar. Tüm bu etkileri tek bir seansta karşılayan Hydrafacial’ın etkisinin devam etmesi için ayda bir defa tekrarlanması gerekir. Düzenli olarak yapılan Hydrafacial yaşlanmayı geciktirir ve cildin canlı kalmasını sağlar.

0

Merhaba hocam, cilt problemlerimi ortadan kaldıracak bir cilt bakımı yaptırmak istediğimi sürekli dile getiriyordum, bu aşamada birçok arkadaşım Hydrafacial uygulamasını önerdi. Ben uzun süreli bir etki yaratacak bir işlem arıyorum, Hydrafacial etkisi ne kadar sürer?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, son dönemlerde derinlemesine bir cilt bakımı yaptırmak isteyen herkesin ilk aklına gelen Hydrafacial uygulamasıdır. Hydrafacial uygulaması öncesinde genellikle cilt solgun ve sağlıksız görünür çünkü gözenekler tıkalıdır, ciltte akne siyah nokta oluşumu vardır Hydrafacial sonrasında ise yağdan ve kirden arınan cilt aydınlanır, gözenekler sıkılaşır. Ciltte derinlemesine bir temizlik sunan Hydrafacial ile daha parlak, daha canlı ve daha sıkı bir cilt oluşur. Bu etkiyi korumak için Hydrafacial işleminin tekrarlanması gerekir. Hydrafacial uygulamasını ayda bir yenileyerek cildinizin yaşlanmasını geciktirebilirsiniz.

0

Merhaba Leyla Hanım, son dönemde Hydrafacial diye bir tedavinin adını sıkça duyar oldum, çevremde de yaptıran bir iki kişi var, herkes çok memnun olduğunu söylüyor. Benim de cilt problemlerim var. Yaptırmak istiyorum ama kalıcılığının ve etkisinin ne kadar olduğunu öğrenmek istiyorum. Teşekkürler şimdiden.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, dört aşamadan oluşan çok yönlü bir teknolojik cihaz olan Hydrafacial ile cildinizdeki sıkıntılardan ve problemlerden kurtulmanız sağlanmaktadır. Uygulanan tedavi ile ışıltılı yenilenmiş pırıl pırıl bir ciltle tekrar özgüveninizi kazanırsınız. Hydrafacial cildin ihtiyacı olan bakımları tek bir seansta uygulayabilme özelliğine sahip teknolojik bir üründür. Özel vakum başlığıyla cilt altında biriken kirleri temizlemektedir. İçi boşalan ve temizlenen gözeneklere cilt sıkılaşması sağlayıcı özellikteki serumlar ve solüsyonlar verilerek minimalize edilmesi sağlanmaktadır. Cildin üzerinde bulunan kuru, mat ve kişiyi yaşlı gösteren ölü deriden arındırılma işlemi ile cilt tazelenmekte, gözenekler sıkıştırılmakta , cilde kaybettiği nem geri verilerek ışıldayan bir cilt dokusu elde edilmesi amaçlanmaktadır. Cilde bu özelliklerin kazandırılması son derece önemlidir. Hydrafacial tedavisi bu özellikleri kazandırırken aynı zamanda cildi pürüzlerden ve donuk görüntüden de kurtarmaktadır. Ayda bir ya da iki kere tekrarlanan seanslarla kalıcılık etkisi artırılabilmektedir. Size önereceğim bakım teknikleri ve güneş koruması yöntemleriyle cildiniz güzelliğine geri dönmektedir.

0

İyi  günler doktor hanım, 33 yaşındayım, bir bankada çalışıyorum. Bizim birimimizde çalışan bütün arkadaşlarım Hydrafacial tedavisiyle siyah noktalarından ve cilt problemlerinden kurtulduklarını anlatıyorlar. Hepsi sizin kliniğinize geliyormuş sanırım. Hepsinin de cildi ışıl ışıl. Benim de dermatolojik problemlerim var. Hydrafacial tedavisinden yaptırmak istiyorum, hydrafacial etkisi ne kadar sürer?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

İyi günler, Hydrafacial, son zamanlarda özellikle bakım komplex kürleri isteyen hastalarımıza önerdiğimiz dört aşamalı bir teknoloji cihazıdır. Hydrafacial cildin ihtiyacı olan bakımları aynı anda yapmak amacı ile üretilmiştir. Vakum başlığı cilt üzerinde ve cilt altında oluşan akne ve siyah nokta oluşumlarını vakum başlığı ile hastanın cildine herhangi bir zarar vermeden çekmektedir. Daha sonra içi temizlenen ve boşalan gözeneklerin içine özel serum verilerek ‘Poor Minimazing’ başka bir deyişle gözenek sıkılaştırma sağlanmaktadır. Cilt üzerindeki ölü derinin temizlenme sürecinde de etkili yöntem uygulamaktadır. Hydrafacial ile cilt problemleri vertex teknolojisi ile çözüme kavuşturulmaktadır. Temizlenen ve sıkıştırılan gözeneklerle cilt ışıltısına geri kavuşur, parlak, taze ve diri bir cilt yapısına sahip olunur. Cilde herhangi bir hasar , acı, ağrı vermeden uygulanan tedavinin düzenli seanslarla kalıcılık etkisini uzun süre hissedersiniz. Seanslar sonunda size önereceğim cilt bakımı ve güneş korumalarıyla etkisini daha uzun süre sağlayabileceğini söyleyebilirim.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    Start typing to see posts you are looking for.