Hydrafacial Etkisi Ne Kadar Sürer?

blank
1 Cevap

Merhabalar Hocam, son dönemde tüm arkadaşlarım Hydrafacial ile ciltlerini düzelttiklerini söylüyorlar, ben de düzenli bir bakım yaptırıp cilt problemlerinden kurtulmak istiyorum. Ama merak ettiğim şu ki ben hydrafacial için nasıl bir süreç izlemeliyim? Bu işlemin cilt düzeltme etkisi ne kadar kalıcıdır? Anlatılan kadar etkili ve kalıcı sonuçları var mıdır gerçekten? Konuyla ilgili detaylı yardımcı olabilirmisiniz?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Haziran 25, 2020

Merhaba, Hydrafacial çok yeni bir teknoloji ile dört adımlı cilt bakımı sağlıyor, ışıltılı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen hastalarıma sıklıkla önerdiğim bir yöntem olmasının en önemli sebebi cilt yapısının yenilenmesine destek olan en önemli anahtarımız yağ ve nem dengesini sağlamasıdır. Hydrafacial cildin ihtiyacı olan tüm bakımları tek seansta uygular. Vakum başlığı sayesinde cilt altı biriken kirleri cilde zarar vermeden temizler ve boşalan temiz gözeneklere cildin ihtiyacı olan solüsyonlar verilerek “pore minimizing” yani gözenek sıkılaştırma sağlar. Bu sayede cilt pürüzlerinden ve kirlerinden arınmış olarak daha parlak ve daha taze görünüme sahip olmanızı sağlar. Ayrıca ciltteki ölü derilerin derinlemesine temizlenmesi ve gözenekli yapıya sahip olan bölgelere taze formunun kazandırılması da son derece önemlidir. Hydrafacial ile birçok cilt problemine çözümü vortex teknolojisi ile cilde hasar vermeden cildin iyileşmesini sağlayarak kazandırıyor dolayısıyla düzenli uygulamada kalıcı etkisini de yoğun şekilde cildinizde hissedersiniz. Etkisini korumak için ayda bir minimum iki ayda bir uygulama mutlaka öneririm. Hydrafacial ile birlikte sizlerin de cildinize ev bakımı ve güneş koruması sağlayarak destek olmanızı öneririm.

blank

Merhaba Leyla Hanım, son dönemde Hydrafacial diye bir tedavinin adını sıkça duyar oldum, çevremde de yaptıran bir iki kişi var, herkes çok memnun olduğunu söylüyor. Benim de cilt problemlerim var. Yaptırmak istiyorum ama kalıcılığının ve etkisinin ne kadar olduğunu öğrenmek istiyorum. Teşekkürler şimdiden.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ekim 19, 2020

Merhaba, dört aşamadan oluşan çok yönlü bir teknolojik cihaz olan Hydrafacial ile cildinizdeki sıkıntılardan ve problemlerden kurtulmanız sağlanmaktadır. Uygulanan tedavi ile ışıltılı yenilenmiş pırıl pırıl bir ciltle tekrar özgüveninizi kazanırsınız. Hydrafacial cildin ihtiyacı olan bakımları tek bir seansta uygulayabilme özelliğine sahip teknolojik bir üründür. Özel vakum başlığıyla cilt altında biriken kirleri temizlemektedir. İçi boşalan ve temizlenen gözeneklere cilt sıkılaşması sağlayıcı özellikteki serumlar ve solüsyonlar verilerek minimalize edilmesi sağlanmaktadır. Cildin üzerinde bulunan kuru, mat ve kişiyi yaşlı gösteren ölü deriden arındırılma işlemi ile cilt tazelenmekte, gözenekler sıkıştırılmakta , cilde kaybettiği nem geri verilerek ışıldayan bir cilt dokusu elde edilmesi amaçlanmaktadır. Cilde bu özelliklerin kazandırılması son derece önemlidir. Hydrafacial tedavisi bu özellikleri kazandırırken aynı zamanda cildi pürüzlerden ve donuk görüntüden de kurtarmaktadır. Ayda bir ya da iki kere tekrarlanan seanslarla kalıcılık etkisi artırılabilmektedir. Size önereceğim bakım teknikleri ve güneş koruması yöntemleriyle cildiniz güzelliğine geri dönmektedir.

blank

İyi  günler doktor hanım, 33 yaşındayım, bir bankada çalışıyorum. Bizim birimimizde çalışan bütün arkadaşlarım Hydrafacial tedavisiyle siyah noktalarından ve cilt problemlerinden kurtulduklarını anlatıyorlar. Hepsi sizin kliniğinize geliyormuş sanırım. Hepsinin de cildi ışıl ışıl. Benim de dermatolojik problemlerim var. Hydrafacial tedavisinden yaptırmak istiyorum, hydrafacial etkisi ne kadar sürer?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 22, 2020

İyi günler, Hydrafacial, son zamanlarda özellikle bakım komplex kürleri isteyen hastalarımıza önerdiğimiz dört aşamalı bir teknoloji cihazıdır. Hydrafacial cildin ihtiyacı olan bakımları aynı anda yapmak amacı ile üretilmiştir. Vakum başlığı cilt üzerinde ve cilt altında oluşan akne ve siyah nokta oluşumlarını vakum başlığı ile hastanın cildine herhangi bir zarar vermeden çekmektedir. Daha sonra içi temizlenen ve boşalan gözeneklerin içine özel serum verilerek ‘Poor Minimazing’ başka bir deyişle gözenek sıkılaştırma sağlanmaktadır. Cilt üzerindeki ölü derinin temizlenme sürecinde de etkili yöntem uygulamaktadır. Hydrafacial ile cilt problemleri vertex teknolojisi ile çözüme kavuşturulmaktadır. Temizlenen ve sıkıştırılan gözeneklerle cilt ışıltısına geri kavuşur, parlak, taze ve diri bir cilt yapısına sahip olunur. Cilde herhangi bir hasar , acı, ağrı vermeden uygulanan tedavinin düzenli seanslarla kalıcılık etkisini uzun süre hissedersiniz. Seanslar sonunda size önereceğim cilt bakımı ve güneş korumalarıyla etkisini daha uzun süre sağlayabileceğini söyleyebilirim.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar