Hydrafacial Etkisi Ne Kadar Sürer?

807 görüntülenmeHydraFacial
0
1 Yorum

Merhabalar Hocam, son dönemde tüm arkadaşlarım Hydrafacial ile ciltlerini düzelttiklerini söylüyorlar, ben de düzenli bir bakım yaptırıp cilt problemlerinden kurtulmak istiyorum. Ama merak ettiğim şu ki ben hydrafacial için nasıl bir süreç izlemeliyim? Bu işlemin cilt düzeltme etkisi ne kadar kalıcıdır? Anlatılan kadar etkili ve kalıcı sonuçları var mıdır gerçekten? Konuyla ilgili detaylı yardımcı olabilirmisiniz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Hydrafacial çok yeni bir teknoloji ile dört adımlı cilt bakımı sağlıyor, ışıltılı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen hastalarıma sıklıkla önerdiğim bir yöntem olmasının en önemli sebebi cilt yapısının yenilenmesine destek olan en önemli anahtarımız yağ ve nem dengesini sağlamasıdır. Hydrafacial cildin ihtiyacı olan tüm bakımları tek seansta uygular. Vakum başlığı sayesinde cilt altı biriken kirleri cilde zarar vermeden temizler ve boşalan temiz gözeneklere cildin ihtiyacı olan solüsyonlar verilerek “pore minimizing” yani gözenek sıkılaştırma sağlar. Bu sayede cilt pürüzlerinden ve kirlerinden arınmış olarak daha parlak ve daha taze görünüme sahip olmanızı sağlar. Ayrıca ciltteki ölü derilerin derinlemesine temizlenmesi ve gözenekli yapıya sahip olan bölgelere taze formunun kazandırılması da son derece önemlidir. Hydrafacial ile birçok cilt problemine çözümü vortex teknolojisi ile cilde hasar vermeden cildin iyileşmesini sağlayarak kazandırıyor dolayısıyla düzenli uygulamada kalıcı etkisini de yoğun şekilde cildinizde hissedersiniz. Etkisini korumak için ayda bir minimum iki ayda bir uygulama mutlaka öneririm. Hydrafacial ile birlikte sizlerin de cildinize ev bakımı ve güneş koruması sağlayarak destek olmanızı öneririm.

0

Doktor hanım iyi çalışmalar, acaba hydrafacial etkisi ne kadar sürüyor? Çok kısa sürede geçiyor mu? Teşekkür ederim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, hydrafacial 4 aşamadan meydana gelen bir cilt bakım uygulamasıdır. Eğer düzenli bakıma vaktiniz var ise her ay yeniletmeniz uygulamanın çok daha etkili olması için yeterli bir süredir.

0

Merhaba hocam, cilt bakımı uygulaması için Hydrafacial yaptırmayı düşünüyorum. Acaba etkisi ne kadar sürüyor?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Hydrafacial 4 aşamadan oluşan, cildi derinlemesine temizleyen bir cilt bakım estetiğidir. Bu uygulama ile daha pürüzsüz ve canlı bir cilt görünümüne kavuşursunuz. Hydrafacial uygulamasının etkisi sürdürebilmesi için ayda bir yenilenmesi gerekmektedir. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hocam merhaba, ben Hydrafacial bakım yaptırmayı düşünüyorum. Hydrafacial etkisi ne kadar sürer? Yanıtlamanızı rica ediyorum.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Hydrafacial cildin derinlemesine temizlendiği, yağ ve kirlerden arındırıldığı, gözeneklerin temizlenerek açıldığı cilt için çok faydası olan bir işlem. Bu işlem sonrasında, çok daha canlı, parlak, ışıltılı ve sağlıklı bir görünüm kazanıyorsunuz. Hydrafacial, sadece cilt temizliğinde değil ince kırışıklıkların giderilmesinde ve cildin üst katmanlarında bulunan lekelerin tedavisinde de oldukça etkili. Eğer maksimum düzeyde etki görmek isterseniz ben bu uygulamanın ayda bir defa yapılmasını öneriyorum. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, benim cildimde özellikle siyah nokta sıkıntısı var. Bunun için Hydrafacial uygulamasının çok iyi olduğunu duydum. Sizden öğrenmek istediğim Hydrafacial etkisi ne kadar sürer? Bilgi verebilir misiniz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Hydrafacial son dönemlerin oldukça popüler hale gelen bir cilt bakım uygulaması. Bence popüler hale gelmeyi ve bu kadar bilinmeyi de oldukça hak ediyor. Çünkü cildin derinlemesine temizlenmesinde ve çeşitli cilt sorunlarının giderilmesinde gerçekten etkileyici sonuçlar veriyor. Bu uygulama sonrasında cilt yağ ve kirlerden arındırılıyor, gözenekler sıkılaştırılıyor, cilt siyah noktalardan arındırılıyor. Oldukça basit ve konforlu olan bu uygulama ile çok daha aydınlık, parlak ve canlı bir cilt görünümüne sahip olunabiliyor. Etkiyi korumak için bu uygulamanın her ay tekrarlanmasını öneriyorum. Bu şekilde cildinizdeki yaşlanma belirtilerini de geciktirebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba, cildimde ince çizgiler var ve gözeneklerim çok açık. Hydrafacial cilt bakım uygulaması ile cildimdeki bu sorunlardan kurtulmak istiyorum ama Hydrafacialın tekrarlanması gereken bir uygulama olduğunu okudum. Eğer Hydrafacial yaptırırsam etkisi ne kadar sürer ve bu etkiyi korumak için ne yapmam gerekir?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Hydrafacial tek bir uygulama ile bütün cilt problemlerini ortadan kaldıran ve cildin ihtiyaç duyduğu tüm bakımı sunan bir uygulamadır. Dört aşamalı bir cilt bakımın sunana Hydrafacial, cildi derinlemesine temizler ve cildin ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineralleri karşılayarak cildin cildin gençleşmesini sağlar. Tüm bu etkileri tek bir seansta karşılayan Hydrafacial’ın etkisinin devam etmesi için ayda bir defa tekrarlanması gerekir. Düzenli olarak yapılan Hydrafacial yaşlanmayı geciktirir ve cildin canlı kalmasını sağlar.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar