Cildinizden Geçmişin İzlerini Tek Seansta Silin!

Thermage CPT ile Tek Seansta Ameliyatsız Yüz Germe Mümkün

Thermage CPT uygulaması yüze, göz kapaklarına, karın bölgesine, kollara, bacaklara ve el bölgelerine uygulanabilir. Thermage uygulamasının en büyük avantajlarından biri her cilt tipine uygun olmasıdır.

Thermage CPT nedir?

Thermage işleminde radyo dalgaları kullanılır. Bu radyo dalgaları, cilt ve cildin altındaki dokuları yeniler ve sıkılaştırır. Cildin altındaki kolajeni uyarır ve böylece cildin kendini yenilemesini sağlar. Cilt kendini toparlayarak sarkmaların önüne geçer. Thermage cilt yenileme uygulamaları arasında en beğenilen işlemlerden biridir. Her Thermage CPT seansından sonra daha fresh ve genç görünürsünüz. Seans sonrası günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz.

CPT Thermage nasıl çalışır?

Thermage tedavisinden en etkili verimi almak için öncelikle hastanın cildini en iyi şekilde analiz etmeliyiz. Kişinin yaşı bu aşamada önemli faktördür. Çünkü kişi yaşlandıkça cildi daha yoğun bir şekilde kırışır ve ciltte çukurlar görünür. Thermage uygulaması cildin en derinine inerek cilt dokusunu ısıtır, kolajeni canlandırır ve kişiye daha canlı bir yüz tasarlar. Thermage teknolojisi bu etkileri yaratmak için radyofrekans kullanır.

ÇOK SORULAN SORULAR

Yüz germe estetiği yerine Thermage işlemi tercih edilebilir. Fakat şunu bilmenizde fayda vardır, Thermage uygulaması, cerrahi bir ameliyat kadar etkili bir sonuç yaratmaz. Eğer ameliyat olmadan gençlik enerjisini yüzünüze yansıtmak isterseniz Thermage CPT yaptırabilirsiniz.

Thermage CPT yüz kalitesinin arttırılması için tercih edilir. Thermage Cpt uygulaması göz kapakları, dudak çevresinde ve göz kenarlarında uygulanabilmektedir. Özellikle göz çevresinde oluşan kaz ayaklarını gidermek ve yüzde genel olarak bir sıkılık elde etmek için Thermage CPT yöntemi oldukça etkilidir. Yüz gerdirme operasyonuna gerek kalmadan Thermage yaptırarak bıçak altına yatmadan sıkı bir cilde sahip olacaksınız.
Thermage uygulamasından sonra cildin kolajen sıkılaşması ile birlikte daha sıkı ve pürüzsüz bir cilde kavuşacaksınız. Çene altındaki ve yanındaki dış hat boyunca oluşan sarkmalardan kurtulabilir, alın, ağız ve göz çevresindeki ince çizgileri en aza indirebilirsiniz.

Thermage uygulaması oldukça güvenlidir, cerrahi işlem gerektirmez. Uygulamadan sonra kızarıklık ve şişlik görülebilir, bunlar normal ve geçici etkilerdir.

Thermage uygulamasının sonucunun ortaya çıkması ortalama olarak 6 ay kadar sürer. Kişinin doğal yaşlanma sürecine bağlı olarak Thermage uygulamasının etkisi uzun süre korunur.

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. 02122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Thermage CPT fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

SAĞLIKLI BİR YAŞAM HAKKIMIZ

Haber Bültenimize Katılın

Haber bültenimize üye olarak güncel yazılarımızı takip edebilirsiniz.

THERMAGE CPT

Bir Sorunuz mu Var ?

Thermage CPT hakkında sorulan soru ve cevaplara buradan ulaşabilirsiniz ya da bize mesaj gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir