Thermage CPT

CPT Thermage uygulaması, herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmeden cildi sıkılaştırır, daha düzgün bir cilde  yardımcı olur ve en önemlisi genç bir görünüm sağlar. CPT Thermage uygulaması yüze, göz kapaklarına, karın bölgesine, kollara, bacaklara ve el bölgelerine uygulanabilir. Thermage uygulamasının en büyük avantajlarından biri her cilt tipine uygun olmasıdır. Bu nedenle cilt yenileme uygulamaları arasında en beğenilen işlemlerden biridir. Her Thermage CPT seansından sonra daha fresh ve genç görünürsünüz. Seans sonrası günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz.

CPT Thermage nedir?

Thermage işleminde radyo dalgaları kullanılır. Bu radyo dalgaları, cilt ve cildin altındaki dokuları yeniler ve sıkılaştırır. Cildin altındaki kolajeni uyarır ve böylece cildin kendini yenilemesini sağlar. Cilt kendini toparlayarak sarkmaların önüne geçer.

CPT Thermage nasıl çalışır?

Thermage tedavisinden en etkili verimi almak için öncelikle hastanın cildini en iyi şekilde analiz etmeliyiz. Kişinin yaşı bu aşamada önemli faktördür. Çünkü kişi yaşlandıkça cildi daha yoğun bir şekilde kırışır ve ciltte çukurlar görünür. Thermage uygulaması cildin en derinine inerek cilt dokusunu ısıtır, kolajeni canlandırır ve kişiye daha canlı bir yüz tasarlar. Thermage teknolojisi bu etkileri yaratmak için radyofrekans kullanır.

Yüz Germe yerine Thermage uygulaması kullanılabilir mi?

Yüz germe estetiği yerine Thermage işlemi tercih edilebilir. Fakat şunu bilmenizde fayda vardır, Thermage uygulaması, cerrahi bir ameliyat kadar etkili bir sonuç yaratmaz. Eğer ameliyat olmadan gençlik enerjisini yüzünüze yansıtmak isterseniz Thermage CPT yaptırabilirsiniz.

Thermage CPT uygulamasının yüze etkisi nedir?

Thermage CPT yüz kalitesinin arttırılması için tercih edilir. Thermage Cpt uygulaması göz kapakları, dudak çevresinde ve göz kenarlarında uygulanabilmektedir. Özellikle göz çevresinde oluşan kaz ayaklarını gidermek ve yüzde genel olarak bir sıkılık elde etmek için Thermage CPT yöntemi oldukça etkilidir. Yüz gerdirme operasyonuna gerek kalmadan Thermage yaptırarak bıçak altına yatmadan sıkı bir cilde sahip olacaksınız.
Thermage uygulamasından sonra cildin kolajen sıkılaşması ile birlikte daha sıkı ve pürüzsüz bir cilde kavuşacaksınız. Çene altındaki ve yanındaki dış hat boyunca oluşan sarkmalardan kurtulabilir, alın, ağız ve göz çevresindeki ince çizgileri en aza indirebilirsiniz.

Yan etkisi var mıdır?

Thermage uygulaması oldukça güvenlidir, cerrahi işlem gerektirmez. Uygulamadan sonra kızarıklık ve şişlik görülebilir, bunlar normal ve geçici etkilerdir.

Sonuçlar ne kadar sürer?

Thermage uygulamasının sonucunun ortaya çıkması ortalama olarak 6 ay kadar sürer. Kişinin doğal yaşlanma sürecine bağlı olarak Thermage uygulamasının etkisi uzun süre korunur.

Thermage CPT Uygulama Alanları Nelerdir?

Thermage CPT, cildin tüm bölgelerinde sağlıklı ve sıkı bir görünüm sunar. Cilt kalitesini arttırır ve kırışıkların azalmasına yardımcı olur.

Yüzdeki kırışıklıklar ve sarkmalar

Burun kenarları ve ağız köşelerindeki sarkmalar

Dekolte ve boyun bölgesindeki kırışıklıklar

Göğüs bölgesi

Kol altındaki yağlanmalar ve sarkmalar

İç bacak, iç diz bölgesindeki sarkmalar

Kalça bölgesindeki yağlanmalar, sarkmalar. (Kalça bölgesinde kaldırma amaçlı Thermage CPT uygulaması yapılabilir)

Kaç seans gerekir?

Ortalama olarak bir seans thermage seansı yeterli olabiliyor. Seans sayısı ihtiyaçlarınıza göre doktorunuz tarafından planlanacaktır

Thermage CPT Soru ve Cevapları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir