Vaser Hi- Def acılı bir operasyon mudur?

1.33K görüntülenmeVaser Hi-Def
0
1 Yorum

Hocam selam ameliyat olmayı istiyorum ama çokta korkuyorum. Çok fazla acı ve ağrım olacak mı? yanıtlarsanız sevinirim hocam sağolun. iyi çalışmalar

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba , ameliyat sonrası ağrı yaklaşık olarak 3-5 gün kadar özellikle karın bölgesinde hissedilir. Bu süreci de hekiminizin önerdiği ağrı kesiciler ile daha konforlu şekilde geçirebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Doktor Hanım merhaba, göbek bölgemde daha sıkı bir görünüme sahip olmak istiyorum. Bunun için Vaser Hi-Def yöntemini duydum. Vaser Hi- Def acılı bir operasyon mudur? Biraz korkuyorum da.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, korkmanıza ya da endişe duymanıza hiç gerek, bana güvenin lütfen. Öncelikle muayene için bir gelin, gerekli birkaç analizi yapalım. Bakalım sizin için en etkili yöntem Vaser Hi- Def mi? Belki de sıkılaşma etkili farklı medikal çözümler ile isteğinizi gerçekleştirebiliriz. Varsayalım ki Vaser Hi- Def ameliyatı yapmaya karar verdik. Bu ameliyatı genel anestezi altında yaptığımız için operasyonda hiçbir acı ya da ağrı hissiniz olmayacak. Sadece operasyon sonrası ilk bir hafta biraz ağrınız olabilir. Onun için de kuvvetli ağrı kesiciler veriyoruz zaten. Ancak dediğim gibi öncelikle muayenenizi yapalım, sonra belirlediğimiz yönteme göre detayları konuşuruz. Sevgiler…

0

Merhaba doktor hanım, diyet ve sporla bir türlü gitmeyen yağlanmalarım var. Bu nedenle vaser hi-def yaptırmak istiyorum. Ancak çevremdekiler oldukça ağrılı bir süreç olduğunu söyledi. Acaba vaser hi-def acılı bir operasyon mudur?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, vaser hi-def cerrahi bir operasyondur. Genel anestezi etkisi altında gerçekleştirilir. Hasta işlem esnasında anestezi etkisinde olacağından dolayı herhangi bir acı veya ağrı hissetmesi söz konusu değildir. Ancak anestezi etkisi geçtikten sonra bir süre tedavi bölgesinde ağrı duyulabilir. Fakat bu ağrılar doktorunuzun size vereceği basit ağrı kesicilerin desteğiyle kolaylıkla hafifletilebilmektedir.

0

Selamlar Leyla Hocam, etrafımda Vaser Hi-Def ameliyatının oldukça ağrılı ve acı verici olduğuna dair duyumlar aldım ancak emin olmadığımdan size de danışmak istedim. Rica etsem beni bu konu hakkında bilgilendirebilir misiniz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Vaser Hi-Def operasyonu uygun hijyenik klinik ortamda ve genel anestezi yöntemi kullanılarak gerçekleştirdiğimiz bir ameliyattır. Anestezi sayesinde işlem esnasında ağrı veya acı hissi duymazsınız. Ameliyat sonrası tedavi bölgesinde özellikle ilk 4 gün boyunca ağrı yaşamanız normaldir. Bu ağrılar doktorunuzun size vereceği ağrı kesiciler yardımıyla kolayca hafifleyecektir. Uzman bir cerrah tarafından yapıldığı takdirde endişe edilecek bir durum söz konusu değildir. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, ben basen bölgemde Vaser Hi- Def olmak istiyorum ancak biraz korkuyorum. Vaser Hi- Def acılı bir operasyon mudur? Bu benim için çok önemli bir konu. Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Vaser Hi- Def operasyonlarını hastane ortamında ve genel anestezi altında gerçekleştiriyoruz. Bu sayede operasyon esnasında hasta bir acı ya da ağrı hissi duymuyor. Ağrının en yoğun hissedildiği günler ilk 4 gün oluyor. Bu sürede de doktorunuz size yüksek etkili ağrı kesiciler verecektir ve ağrınızın şiddeti oldukça azalacaktır. Alacağınız güzel sonuçları düşünürsek bence korkmanıza gerek yok. Sağlık durumunuz uygunsa benim önerdiğim bir yöntemdir. Sağlıklı günler dilerim.

0

Hocam merhaba, göbek bölgemde yağlanma var. Bu fazla yağların alınmasını, düz ve kaslı bir göbek görüntüsüne sahip olmayı çok istiyorum. Ama ameliyattan korkuyorum. Vaser Hi- Def acılı bir operasyon mudur? Bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Vaser Hi- Def operasyonu genel anestezi altında gerçekleştirilir. Bu sebeple operasyon esnasında herhangi bir acı ya da ağrı hissi duymazsınız. Ameliyattan sonraki 3- 4 gün işlem gerçekleştirilen bölgede ağrı ve sızlama olabilir ancak doktorunuzun verdiği ağrı kesiciler sayesinde şiddetli bir ağrınız olmaz. Tecrübeli bir hekime başvurarak sizin için uygun operasyonu endişe etmeden yaptırabilirsiniz.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar