Vaser Hi-Def Ameliyatı Ne Kadar Sürer?

blank
1 Cevap

Leyla hanım iyi çalışmalar merak ettiğim şey Vaser hi-def ameliyatı kaç saat sürer? tesekkürler

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba operasyon süresi hastaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ama ortalama olarak 2 ila 4 saat arasında değişmektedir. Sağlıkla kalın.

blank

Merhabalar Doktor hanım. Vaser Hi-Def ameliyatı olmak istiyorum ancak uzun süren ameliyatlardan korkuyorum. O nedenle bu ameliyatın uzunluğu yani ameliyat süresini bilmek benim için önemli. Vaser Hi-Def Ameliyatı ne kadar sürer?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 14, 2021

Merhaba. Vaser Hi-Def vakaya göre lokal veya genel anestezi altında gerçekleştirdiğim bir işlemdir. Genellikle 3 ila 7 saat arasında sürer. Eğer Vaser Hi-Def ameliyatıyla birlikte farklı bir cerrahi operasyonu kombine olarak yapacaksam genel anestezi kullanıyorum ve süre 7 saate kadar uzayabiliyor. Vaser Hi-Def yöntemi ile bölgesel yağlarınızı ince bir kanülle, sıvı halinde dışarıya çıkartarak, talep ettiğiniz ve ihtiyaç olan bölgelere kas görünümü şeklinde yerleştirerek gerçekleştirilir. Adonis kaslarınız ve Pektoral olarak adlandırdığımız göğüs bölgenizdeki kaslar belirginleştirilir ve vücudunuz şekillendirilir.

blank

İyi günler Leyla Hocam, ben bir süreliğine İstanbula geleceğim, Vaser Hi-Def yaptırmak istiyorum. Vaser Hi-Def ameliyatı ne kadar sürer, iyileşme süreci hızlı mıdır?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ekim 30, 2020

İyi günler, Vaser High Definition Liposuction steril hastane ortamında ve genel anestezi uygulamasıyla yapılır. Genel olarak Vaser Hi-Def ameliyatı süresi 3 ile 4 saat arasında sürmektedir. Ancak kişiden alınacak yağ miktarına göre ameliyat süresi uzayabilir ve 3 ile 7 saat arasında sürer. Vaser Hi-Def ameliyatından sonra hastada incelmesi gereken bölgelerde gözle görülür şekilde bir incelme sağlanmaktadır. En etkili sonuçlar ameliyattan sonra oluşan ödemin atılmasından sonra ortaya daha net biçimde çıkmaktadır. Operasyondan sonra doktor tavsiyesine göre alınan özel korse giyilir ve vücut hatlarının daha iyi vücuda oturması sağlanır. Korse ile iyileşme süreci hızlanır, ödem ve şişlik oluşmaz, vücut hızla şekillenir. Cilt pürüzsüz ve doğal bir görünüme kavuşur.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar