Vaser Hi-Def Ameliyatı Ne Kadar Sürer?

1.21K görüntülenmeVaser Hi-Def
0
1 Yorum

Leyla hanım iyi çalışmalar merak ettiğim şey Vaser hi-def ameliyatı kaç saat sürer? tesekkürler

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba operasyon süresi hastaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ama ortalama olarak 2 ila 4 saat arasında değişmektedir. Sağlıkla kalın.

0

Doktor Hanım merhaba, ben ameliyatlardan biraz korkan biriyim. Göbek bölgem daha sıkı görünsün diye Vaser Hi-Def yaptırmak istiyorum ama. Vaser Hi-Def ameliyatı ne kadar sürer?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, bu soruya net bir cevap verebilmem için sizi muayene etmem şart. Çünkü bölgenin de durumuna göre ameliyat süresi kişiden kişiye değişebilir. Ortalama 3 ila 4 saat süren bu ameliyatları bazen kişinin cilt elastikiyetine göre germe ameliyatı ile de kombine şekilde uygulayabiliyoruz. Bu tip durumlarda ameliyat süresi 2- 3 saat diye uzayabilir. Gerekli analizlerinizi yaptıktan sonra süre ile ilgili daha belirleyici konuşabiliriz. Sevgiler…

0

Selamlar hocam kolay gelsin, yakın zaman içerisinde vaser hi-def ameliyatı olmayı düşünüyorum. Fakat operasyonun uzun sürmesi beni endişelendiriyor. Acaba vaser hi-def ameliyatı ne kadar sürer? Bilgi verebilir misiniz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, vaser hi-def ameliyatının süresi hastadan hastaya ve yapılacak bölgeye göre değişiklik gösterir. Bu sebeple size net bir süre vermem söz konusu değildir. Öncelikle sizi muayene etmem ve ardından bir tedavi planlaması yaparak ortalama süreyi saptayabiliriz. Ayrıca vaser hi-def başka operasyonlar ile de kombine edilebilmektedir. O nedenle ameliyat süresi uzayabilir. En doğru cevap için muayene olmanızı öneririm.

0

İyi günler hocam, Vaser Hi-Def ameliyatı olmak istiyorum ancak ameliyat ne kadar sürer bir fikrim yok. Rica etsem söyler misiniz? İyi çalışmalar dilerim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, Vaser Hi-Def ameliyat süresi hastadan hastaya farklılık gösterir. Hastadaki yağlanma seviyesi, cilt elastikiyet düzeyi ve başka ameliyat ile kombine olup olmayacağı ameliyat süresini etkilemektedir. Bu konuda net bir cevap verebilmem için sizi öncelikle muayene etmem gerek. Sevgiler.

0

Leyla Hocam merhaba, ben Viser Hi-Def olmak istiyorum. Ancak ameliyatı merak ediyorum. Vaser Hi-Def ameliyatı ne kadar sürer? Bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, bu ameliyatın süresi kişiden kişiye değişiklik gösterir. Burada öncelikle ameliyat olacak bölgenin uygunluğunun incelenmesi lazım. Bazen deri elastikiyetinin durumuna göre germe ameliyatlarıyla bu operasyonu kombine halde yapabiliyoruz. Yine de ortalama bir süre vermek gerekirse 3 ila 4 saat gibi düşünebilirsiniz. Ancak dediğim gibi yağlanma oranı çok önemli. Bazen bu ameliyatların 6- 7 saate kadar uzadığı da oluyor. Muayene için gelme imkanınız olursa gerekli analizleri yapalım ve ihtiyacınızı tespit edelim. O zaman daha yakın bir bilgi verebilirim. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, ben göbek bölgemdeki yağlar için Vaser Hi-Def olmak istiyorum. Ancak merak ettiğim bir şey var. Vaser Hi-Def ameliyatı ne kadar sürer? Çok uzun bir operasyon mudur? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, öncelikle yapılacak bir muayene ile bu operasyona uygunluğunuzun kontrol edilmesi gerekir. Bazı kişilerde derinin elastikiyetine ve yağlanma durumuna göre bu ameliyatın germe ameliyatları ile de kombine edilmesi gerekebilir. Vaser Hi-Def ameliyatı ortalama 3- 4 saat sürer. Ancak dediğim gibi sürede etkili olan faktör yağlanma oranı ve kişinin ne tarz bir operasyona ihtiyacı olduğudur. Bu da farklılık gösterebilir. Vaser Hi-Def ameliyatları bazen 7 saate kadar bile uzayabilir. Kendinizle ilgili daha kesin bir bilgi edinebilmeniz için muayene olmanızı tavsiye ederim.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar