Vaser Hi-Def Fiyatları

Her ne kadar spor salonuna da gitseniz hayalinizdeki vücuda kavuşamıyorsanız sizleri High Definition Vaser Liposculpture ile tanışmaya davet ediyoruz. Teknolojinin en son imkanları ile birleşen High Definition Vaser Liposculpture sayesinde vücut yağlarınızdan kurtulabilir aynı zamanda alınan yağlarınız ile göğüs büyütme, popo büyütme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Klasik Liposuction işleminden farklı olarak bu uygulama ultrasonik liposuction'la çok daha etkili ve pratik bir sonuç sağlıyor.

High Definition Vaser Liposculpture kimlere uygundur?

Hi Def uygulamasından verimli bir sonuç almak için hastanın bu işleme uygun olması gerekiyor. Fit görünüme sahip olmak için diyet ve spora gitmeniz yeterli olmuyorsa High Definition Vaser Liposculpture uygulamasını değerlendirebilirsiniz. 18-50 yaş grubundaki kişiler bu işlem için uygundur, vücut kitle endeksinin de 30’un altında olması önerilir. Yaş faktörünün ve vücut kitlesinin yanı sıra kişinin spor alışkanlığı ve derisinin kalitesi de bu işlem için aranılan şartlardandır.

High Definition Vaser Liposculpture avantajları nelerdir?

Beslenme programıyla veremediğiniz inatçı yağlardan High Definition Vaser Liposculpture ile kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Bu işlem hem kadınlara hem de erkeklere uygundur. Sadece 4 saat süren bu operasyon size aylarca spor yapılmış gibi görünen bir vücut sağlayacaktır. Vaser Hi Def medikal estetik işlemi değildir. Bu yöntem yağları parçalar sinir ve yağ dokusuna zarar vermez, bu nedenle kişide hissizlik ve morluk oluşmaz.

High Definition Vaser Liposculpture fiyatları konusunda detaylı bilgi almak için lütfen 0530 068 44 33 telefondan bilgi alabilir ya da İletişim Formundan soru sorabilirsiniz.

Vaser Hi-Def ile ilişkili diğer konular
  • Vaser Hi-Def ile Vücut Şekillendirme

    Vaser Hi-Def ile Vücut Şekillendirme Vücut şekillendirmek için saatlerce spor salonlarında ter döken kişiler için yeni gelişen teknoloji Vaser Hi-Def yöntemi sayesinde kaslı ve ideal bir vücut görünümüne sahip olmak artık çok daha kolay. Bu yöntem ile bölgesel yağlar özel bir teknik ile...

  • En Hızlı Karın Kası (Six Packs) Yapma

    En Hızlı Karın Kası (Six Packs) Yapma Diyet ve egzersiz yapmak size zamanla kaslı ve şekilli bir vücut kazandırabilir. Fakat yalnızca Vaser Hi-Def teknolojisi belirgin kaslara doğrudan sahip olmanıza olanak sağlar.

  • Vaser Hi-Def Uygun Olan Hastalar

    Vaser Hi-Def Uygun Olan Hastalar İstenmeyen bölgelerdeki yağlar özel bir teknikle alınıyor, ihtiyaç duyulan ve kasların daha belirgin olarak ön plana çıkmasını istediğimiz (erkeklerde göğüs, kadınlarda popo) bölgelere transfer ediliyor. Bu işlem için uygun olan hastaların genellikle...