Blog, Vaser Hi-Def

Vaser Hi-Def Fiyatları

Her ne kadar spor salonuna da gitseniz hayalinizdeki vücuda kavuşamıyorsanız sizleri High Definition Vaser Liposculpture ile tanışmaya davet ediyoruz. Teknolojinin en son imkanları ile birleşen High Definition Vaser Liposculpture sayesinde vücut yağlarınızdan kurtulabilir aynı zamanda alınan yağlarınız ile göğüs büyütme, popo büyütme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Klasik Liposuction işleminden farklı olarak bu uygulama ultrasonik liposuctionla çok daha etkili ve pratik bir sonuç sağlıyor.

High Definition Vaser Liposculpture kimlere uygundur?

Hi Def uygulamasından verimli bir sonuç almak için hastanın bu işleme uygun olması gerekiyor. Fit görünüme sahip olmak için diyet ve spora gitmeniz yeterli olmuyorsa High Definition Vaser Liposculpture uygulamasını değerlendirebilirsiniz. 18-50 yaş grubundaki kişiler bu işlem için uygundur, vücut kitle endeksinin de 30un altında olması önerilir. Yaş faktörünün ve vücut kitlesinin yanı sıra kişinin spor alışkanlığı ve derisinin kalitesi de bu işlem için aranılan şartlardandır.

High Definition Vaser Liposculpture avantajları nelerdir?

Beslenme programıyla veremediğiniz inatçı yağlardan High Definition Vaser Liposculpture ile kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Bu işlem hem kadınlara hem de erkeklere uygundur. Sadece 4 saat süren bu operasyon size aylarca spor yapılmış gibi görünen bir vücut sağlayacaktır. Vaser Hi Def medikal estetik işlemi değildir. Bu yöntem yağları parçalar sinir ve yağ dokusuna zarar vermez, bu nedenle kişide hissizlik ve morluk oluşmaz.

High Definition Vaser Liposculpture fiyatları konusunda detaylı bilgi almak için lütfen 0546 889 55 24 telefondan bilgi alabilir ya daİletişim Formundansoru sorabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir