Vaser Hi-Def tekniğinde hangi anestezi yöntemi kullanılır?

1.30K görüntülenmeVaser Hi-Def
0
1 Yorum

Vaser Hi-Def tekniğinde hangi anestezi yöntemi kullanılır?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, Vaser Hi-Def genel anestezi gerektiren bir operasyondur. Geniş bölgelere uygulandığı için genel anestezi yöntemi hasta rahatlığı ve konforu açısından tercih edilir.

0

Doktor Hanım merhaba, ben göbek bölgemdeki yağlanma için Vaser Hi-Def düşünüyorum. Vaser Hi-Def tekniğinde hangi anestezi yöntemi kullanılır?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, ben yaptığım operasyonlarda öncelikle hastalarımın memnuniyetini ve tedavi esnasındaki konforunu ön planda tutuyorum. Bu doğrultuda Vaser Hi-Def ameliyatı genel anestezi altında uygulanıyor. Uygun bir zamanınızda muayene için gelebilirseniz yağlanmanızın durumuna, oranına, cilt kalitenize ve benzeri özelliklere gerekli analizleri yapalım. Sizin için Vaser Hi-Def en uygun yöntem midir diye bir değerlendirelim. Sevgiler…

0

Merhaba Leyla Hanım, bölgesel yağlanma problemimin önüne geçmek için kısa zaman içerisinde vaser hi-def yaptırmak istiyorum. Araştırdım ve bu yöntemin benim için uygun olduğuna karar verdim. Fakat daha önce ameliyat olduğumdan biraz korkuyorum. Acaba vaser hi-def tekniğinde hangi anestezi yönteminden yararlanılıyor?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, vaser hi-def ameliyatında genel anesteziden yararlanırız. Hasta işlem sırasında anestezi etkisi altında olacağından herhangi bir ağrı veya acı hissetmez. Anestezi etkisi geçtikten sonra ise bir süre ameliyat bölgesinde ağrı hissedilebilir. Ancak endişe edecek bir durum yoktur. Basit ağrı kesiciler yardımıyla bu problemin önüne rahatlıkla geçilebilir.

0

Hocam iyi günler, vaser Hi-Def ameliyatı yaptırmaya karar verdim ancak anestezi beni çok korkutuyor. Daha önce ameliyat olmadım ama uyutulma fikri ve işlemin bilinçdışı gerçekleşmesi beni nedense ürkütüyor. Acaba vaser Hi-Def tekniğinde hangi anestezi yöntemi kullanılır? Korkmakta haklı mıyım? Rica etsem beni bilgilendirir misiniz? Teşekkür ederim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba iyi günler, öncelikle cerrahi operasyonların hepsinde hastaya anestezi uygulanır. Böylece hastanın işlem sırasında hiçbir ağrı ve acı hissetmemesi sağlanır. Vaser Hi-Def operasyonu da cerrahi bir işlemdir. Hastalarımın konforu açısından ben vaser Hi-Def ameliyatı öncesi genel anestezi yönteminden yararlanıyorum. Hem hasta açısından daha konforlu olmasını sağlıyor, hem de operasyonun daha rahat geçmesini amaçlıyor. Anestezi korkulacak bir şey değildir. Ameliyat sırasında ağrı hissetmenizi önler. Bu sebeple endişe etmenizi gerektirecek bir durum yoktur. Sevgiler.

0

Leyla Hocam merhaba, ben ameliyattan biraz çekiniyorum. Ancak fazla yağlarım için de Vaser Hi-Def ameliyatı olmak istiyorum. Vaser Hi-Def tekniğinde hangi anestezi yöntemi kullanılır? Bilgi verir misiniz? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, ben hastamın konforu açısından Vaser Hi-Def ameliyatlarında genel anestezi yöntemini tercih ediyorum. Bunun öncesinde hastama gerekli tüm tahlilleri yaptırıyorum ve genel sağlık durumunun bu operasyon için uygun olduğundan emin oluyorum. Vaser Hi-Def vücudu forma sokmada oldukça etkili bir operasyon. Ancak yağlanmanın durumuna göre farklı çözüm yöntemleri de olabiliyor. Sizi muayene edip öncelikle analizleri yapmam gerek. Bu şekilde uygun yöntemi belirleyebilirim. Bazen yağlanmalarda medikal çözümleri uygulayabiliyoruz. Bazen Vaser Hi-Def yeterli gelmiyor ve Liposuction yapabiliyoruz. Doğru yöntem çok önemli. Doktorunuz yeterli tecrübe ve uzmanlığa sahipse ameliyattan çekinmenize hiç gerek yok, endişe etmeyin. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, bölgesel yağlanmalarımdan kurtulmak ve fit bir görüntüye sahip olmak için Vaser Hi-Def yönteminin çok etkili olduğunu duydum. Yalnız ameliyatla ilgili çekincelerim var. Vaser Hi-Def tekniğinde hangi anestezi yöntemi kullanılır?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Vaser Hi-Def, bölgesel yağlanmaların çözümünde ve kaslı, fit bir görüntüye hızlıca kavuşmada oldukça etkili bir operasyondur. Ameliyat süresi bölgenin büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir. Ben hastalarımın daha konforlu bir operasyon geçirmesi için ameliyatta genel anestezi kullanmayı tercih ediyorum. Zaten genellikle geniş alanlarda işlem gerçekleştirdiğimiz için ameliyat, genel anestezi gerektiriyor. Tabii genel sağlık durumunuzun genel anesteziye uygunluğa da çok önemli. Bunun için gerekli tahlilleri operasyon öncesinde mutlaka yaptırıyoruz. Yağ aldırma operasyonlarında risk minimum düzeyde olur. Tecrübeli ve uzman bir hekime başvurup güvenle ameliyat olabilirsiniz.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar