Vaser Hi-Def tekniğinde hangi anestezi yöntemi kullanılır?

Merhabalar, Vaser Hi-Def genel anestezi gerektiren bir operasyondur. Geniş bölgelere uygulandığı için genel anestezi yöntemi hasta rahatlığı ve konforu açısından tercih edilir.

Doktor Hanım merhaba, ben göbek bölgemdeki yağlanma için Vaser Hi-Def düşünüyorum. Vaser Hi-Def tekniğinde hangi anestezi yöntemi kullanılır?

Merhaba, ben yaptığım operasyonlarda öncelikle hastalarımın memnuniyetini ve tedavi esnasındaki konforunu ön planda tutuyorum. Bu doğrultuda Vaser Hi-Def ameliyatı genel anestezi altında uygulanıyor. Uygun bir zamanınızda muayene için gelebilirseniz yağlanmanızın durumuna, oranına, cilt kalitenize ve benzeri özelliklere gerekli analizleri yapalım. Sizin için Vaser Hi-Def en uygun yöntem midir diye bir değerlendirelim. Sevgiler…

Merhaba Leyla Hanım, bölgesel yağlanma problemimin önüne geçmek için kısa zaman içerisinde vaser hi-def yaptırmak istiyorum. Araştırdım ve bu yöntemin benim için uygun olduğuna karar verdim. Fakat daha önce ameliyat olduğumdan biraz korkuyorum. Acaba vaser hi-def tekniğinde hangi anestezi yönteminden yararlanılıyor?

Merhabalar, vaser hi-def ameliyatında genel anesteziden yararlanırız. Hasta işlem sırasında anestezi etkisi altında olacağından herhangi bir ağrı veya acı hissetmez. Anestezi etkisi geçtikten sonra ise bir süre ameliyat bölgesinde ağrı hissedilebilir. Ancak endişe edecek bir durum yoktur. Basit ağrı kesiciler yardımıyla bu problemin önüne rahatlıkla geçilebilir.

Hocam iyi günler, vaser Hi-Def ameliyatı yaptırmaya karar verdim ancak anestezi beni çok korkutuyor. Daha önce ameliyat olmadım ama uyutulma fikri ve işlemin bilinçdışı gerçekleşmesi beni nedense ürkütüyor. Acaba vaser Hi-Def tekniğinde hangi anestezi yöntemi kullanılır? Korkmakta haklı mıyım? Rica etsem beni bilgilendirir misiniz? Teşekkür ederim.

Merhaba iyi günler, öncelikle cerrahi operasyonların hepsinde hastaya anestezi uygulanır. Böylece hastanın işlem sırasında hiçbir ağrı ve acı hissetmemesi sağlanır. Vaser Hi-Def operasyonu da cerrahi bir işlemdir. Hastalarımın konforu açısından ben vaser Hi-Def ameliyatı öncesi genel anestezi yönteminden yararlanıyorum. Hem hasta açısından daha konforlu olmasını sağlıyor, hem de operasyonun daha rahat geçmesini amaçlıyor. Anestezi korkulacak bir şey değildir. Ameliyat sırasında ağrı hissetmenizi önler. Bu sebeple endişe etmenizi gerektirecek bir durum yoktur. Sevgiler.

Leyla Hocam merhaba, ben ameliyattan biraz çekiniyorum. Ancak fazla yağlarım için de Vaser Hi-Def ameliyatı olmak istiyorum. Vaser Hi-Def tekniğinde hangi anestezi yöntemi kullanılır? Bilgi verir misiniz? Teşekkürler.

Merhaba, ben hastamın konforu açısından Vaser Hi-Def ameliyatlarında genel anestezi yöntemini tercih ediyorum. Bunun öncesinde hastama gerekli tüm tahlilleri yaptırıyorum ve genel sağlık durumunun bu operasyon için uygun olduğundan emin oluyorum.

Vaser Hi-Def vücudu forma sokmada oldukça etkili bir operasyon. Ancak yağlanmanın durumuna göre farklı çözüm yöntemleri de olabiliyor. Sizi muayene edip öncelikle analizleri yapmam gerek. Bu şekilde uygun yöntemi belirleyebilirim. Bazen yağlanmalarda medikal çözümleri uygulayabiliyoruz. Bazen Vaser Hi-Def yeterli gelmiyor ve Liposuction yapabiliyoruz. Doğru yöntem çok önemli. Doktorunuz yeterli tecrübe ve uzmanlığa sahipse ameliyattan çekinmenize hiç gerek yok, endişe etmeyin. Sağlıklı günler dilerim.

Leyla Hanım merhaba, bölgesel yağlanmalarımdan kurtulmak ve fit bir görüntüye sahip olmak için Vaser Hi-Def yönteminin çok etkili olduğunu duydum. Yalnız ameliyatla ilgili çekincelerim var. Vaser Hi-Def tekniğinde hangi anestezi yöntemi kullanılır?

Merhaba, Vaser Hi-Def, bölgesel yağlanmaların çözümünde ve kaslı, fit bir görüntüye hızlıca kavuşmada oldukça etkili bir operasyondur. Ameliyat süresi bölgenin büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir. Ben hastalarımın daha konforlu bir operasyon geçirmesi için ameliyatta genel anestezi kullanmayı tercih ediyorum. Zaten genellikle geniş alanlarda işlem gerçekleştirdiğimiz için ameliyat, genel anestezi gerektiriyor.

Tabii genel sağlık durumunuzun genel anesteziye uygunluğa da çok önemli. Bunun için gerekli tahlilleri operasyon öncesinde mutlaka yaptırıyoruz. Yağ aldırma operasyonlarında risk minimum düzeyde olur. Tecrübeli ve uzman bir hekime başvurup güvenle ameliyat olabilirsiniz.

Merhaba, genel olarak sağlıksız beslenmeyen ve düşük seviyeli egzersizler yapan biri olmama rağmen fit bir görünüm elde edemiyorum. Bu nedenle vaser hi-def yaptırmaya karar verdim. Ancak daha önce bir ameliyat geçirmiştim. Bu nedenle genel anesteziyle yapılan işlemlerden çekiniyorum. Bu yüzden Vaser Hi-Def tekniğinde hangi anestezi yöntemi kullanılıyor, onu öğrenmek istemiştim?

Merhaba, Vaser Hi-Def hastane ortamında genel anestezi yöntemiyle gerçekleştirilen bir ameliyattır. İşlem yapılacak bölgeye, bölgedeki yağ miktarına göre değişkenlik gösterse de genellikle yaklaşık olarak 2-4 saat arasında sürer.

İyi günler Leyla Hocam, Vaser Hi Def ameliyatı olmak istiyorum, spor salonundaki kadın arkadaşlarım arasında sadece benim six packlerim yok . Bunun için Vaser Hi Def ameliyatı olmak istiyorum ama işlem sırasında anestezi uygulanıyor mu? Eğer evetse hangi anestezi kullanılır? Çünkü ağrı eşiği düşük kadınlardanım. İyi günler tekrar.

İyi günler, Vaser Hi Def ameliyatı sırasında anestezi uygulanır. Steril hastane ortamında ve genel anestezi kullanılarak uygulanan Vaser Hi Def operasyonu ortalama olarak 3 ile 7 saat arasında sürer. Spor ve diyet yapılmasına rağmen erimeye dirençli yağların vücuttan uzaklaştırılmasını sağlayan bu uygulamadan sonra vücutta gözle görülür bir incelme ve kontür düzelmesi görülmektedir. Hastanın konforu bakımından Vaser High Definition Liposuction ameliyatında genel anestezi tercih edildiği için işlem sırasında herhangi bir acı duyulmamaktadır.

Ameliyattan sonra genel olarak ağrı oluşmamaktadır ancak yine de oluşabilecek ağrılar için ağrı kesici kullanımıyla ağrılar en aza indirilmektedir. Vaser Hi Def ameliyatından sonraki bir aylık süreçte hasta korse kullanarak yeniden oluşturulan vücut dış kontürünün oturması sağlanır. Korse kullanımı ayrıca yapılan işlem yerlerinin dış etkilerden korunmasını sağlamaya yardımcı olur. Sevgiler.

Hocam Vaser Hi-Def ameliyatında acı hisseder miyim? Hangi yöntemle anestezi yapıyorsunuz? Acıdan çok korktuğum için ameliyat olamıyorum,

Merhaba, Vaser Hi-Def ameliyatında acı hissetmezsiniz. Vaser Hi-Def ameliyatı genel anestezi altında gerçekleşir. Vaser Hi-Def operasyonu, ameliyatta alınacak yağ miktarına göre ortalama olarak 3 ila 7 saat arasında sürebilir. Ameliyattan hemen sonra gözle görülür bir incelme olacaktır. Ameliyat sonrasında ağrınız çok olmaz. Bu süreçte ağrı kesici alarak konforlu hissetmeniz mümkündür.

Vaser Hi-Def ameliyatından sonra bir ay korse kullanmanızı öneriyoruz. Korse kullanarak ameliyat bölgesini dış etkenlerden koruyabilirsiniz. Böylece daha az acı duyarsınız. Bir ay sonra ağrılarınız tamamen geçer ve yeni vücudunuzun keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.