Vaser Hi-Def Yaz Aylarında Yapılır mı?

blank
1 Cevap

Hocam merhabalar ben 38 yaşındayım sporla uğraştım ama çok yoğun iş tempom kaynaklı artık fazla vakit ayıramıyorum. Ama kendine bakan ve dikkat eden biriyim o yüzden vücudumun atletik görünmesi benim için çok önemli. Bir araştırma yaptığımda benim için en uygun ameliyatın Vaser Hi-Def olduğunu düşündüm. Ameliyatı yaptırmak istiyorum fakat çevremdekiler hep bu ameliyatın yazın yapılmayacağını söylemekte en doğru bilgiyi sizden alırım hocam cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, Vaser Hi-Def operasyonu için herhangi bir mevsim yoktur. Bu tamamen kişiye bağlıdır. Hava şartlarının ameliyat sonrası iyileşmeye olumlu yada olumsuz etkisi yoktur. Sadece bu girişim sonrasında hastadan 1 ay boyunca korse kullanmasını istemekteyiz. Çok sıcak havalarda ve özellikle de dış mekanlarda bulunması gereken hastalar için bu süreç sıkıntılı olabilir. Eğer hasta serin bir yerde iyileşme sürecini tamalyacaksa yazın olmasında bir sakınca yoktur. Eğer yazın operasyon yaptırmış ve tatile gitmiş ise ameliyattan 3 ila 4 gün sonra deniz yada havuza girmesinde bir mahsur yoktur. Sadece yara izlerini güneşten korunması gerekecektir. Ameliyatta küçük kesiler ile deri altından yapıldığı için bu izleri güneşten korumak da çok sorun yaşanmayacaktır.Sağlıklı günler dilerim.

blank

Leyla Hocam merhabalar, hocam sixpacks uygulaması için Vaser Hi-Def yaptırmak istiyorum ama bu ameliyatın yazın yapılmayacağını söylüyor çevremdekiler. Bununla ilgili bana bilgi verirseniz sevinirim.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ekim 30, 2020

Merhaba, Vaser Hi-Def ameliyatı yazın yapılamaz diye bir şey söylemek yanlış olur. Vaser Hi-Def her mevsim yapılabilmektedir. Bu ameliyatta ultrasonik ses dalgaları deri altındaki inatçı yağları parçalar ve parçalanan bu yağlar, deriye kesi ile yerleştirilen çok ince kanüller aracılığıyla dışarı çekilir. Derideki bu küçük kesilerin operasyondan sonra güneş ışığına maruz kalmaması oldukça önemlidir. Ayrıca yapılan Vaser High Definition Liposuction operasyonundan sonra hekim tavsiyesiyle yaklaşık bir ay kadar özel bir korse kullanımı zorunludur. Yaz aylarında özellikle korse gibi vücudu sıkma özelliğindeki aparatların kullanımı zor olduğu için çevrenizdekiler böyle bir şey söylemiş olabilirler. Ancak korse kullanımı yazın Vaser Hi-Def yaptırmanıza engel değildir. Tabii ki bu ameliyatı yaptırdıktan sonra iyileşme sürecinizin serin bir yerde geçmesi sizin bu süreci rahat ve konforlu bir şekilde geçirmenizi sağlayacaktır. Eğer operasyondan sonra serin bir mekanda iyileşme süreciniz tamamlanacaksa, sizin için bu süreç sıkıntı verici olmayacaktır. Sevgiler.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar