Bölgesel Zayıflama, VelaShape III

Vücut Şekillendirmek için VelaShape III

velashape III

Velashape III radyofrekans dalgalarını kullanarak vücut kontürünüzü inceltir, vücudunuzun incelmesini sağlar. Bir saatten az süren Velashape uygulamasında gözle görülür bir incelme sağlanır, en iyi sonuç genellikle birkaç hafta sonra meydana gelir.

Vücut şekillendirme için Veleshape 3 da, her bir uygulama için ortalama 30 ila 40 dakika sürer. Hastalar, 6 ila 8 haftalık bir süre boyunca cildin görünümünde kademeli gelişmeler görürler. Kollajen doğal olarak tekrardan üretilirken, hastalar, cildin giderek daha pürüzsüz ve daha sıkı olduğunu görecektir. Ayrıca incelme görünen bölgenin çevresindeki selülit azalır ve vücut kontürü yeniden şekillenir.

Velashape III ile Vücut Şekillendirme nasıl yapılır?

Velashape III uygulama yapılan bölgeyi yumuşatır, aynı zamanda daha sıkı ve dinç bir forma sokar. Vücut hatlarını yeniden şekillendirir ve fark edilebilir bir incelme sağlar. En iyi sonuçlar için kişinin 8-10 seans Velashape uygulaması yaptırması önerilebilir.

Kişinin vücut yapısına göre Velashape uygulamasının etkisi de değişebilir, bazı kişilerde 8 seans sonrası incelme görünürken, bazı kişilerde ise 15 seans tedavi gerekebilir. Genel olarak baktığımızda kişilerde birkaç seans sonrasında hedef bölgede incelme görünür, selülit görünümü azalır. Her bir Velashape uygulamasında 1-2.5 cm kadar incelme görülebilir.

Velashape seansı iki haftada bir önerilir ve tedavinin sonucunu korumak için üç ayda bir bakım tedavisi yapılır. Bu uygulama toksinleri ve vücutta istenmeyen sıvıların temizlenmesini sağlar. Bu nedenle Velashape yaptıran kişilerin bol su tüketmesi gerekir. Velashape 3 vücut şekillendirme öncesi cilt mutlaka iyi nemlendirilmelidir.

Velashape, selülit azaltan ve vücudun incelmesini sağlayan FDA onaylı cerrahi olmayan bir alternatif tedavidir. Bu eşsiz teknoloji, güçlü enerjileri, tedavi bölgesi içindeki yağ dokularını hassas bir şekilde hedefler ve ısıtarak onları yok eder.

Fark yaratan sonuçlar için Velashape dört önemli noktadan yardım alır:

  • Radyo frekansı
  • Kızılötesi ışık
  • Doku seferberliği
  • Vakum

Bu dört bileşen, cilt altı yağı serbest bırakarak ve deride ekstra sıvı hareketiyle dokuları uyaran ısı üretir. Bu teknik, selülit alanını yeniden şekillendirirken, cilt üzerinde pürüzsüz bir yüzey sağlamak için yeni kolajenin üretimini artırır.

Bu uygulama, hedef ağırlık aralığında yada bu aralığa yakın ve sağlıklı/ aktif bir yaşam tarzı sürdüren bireyler için uygundur. Bu işlem yağ almaz. Yağ hücrelerini belirli bir sıcaklığa kadar ısıtmak suretiyle küçültür. Bu nedenle, Velashape, liposuction için bir alternatif değildir, ancak işlemin etkisini arttırmak için liposuction sonrası yapılabilir. Selülitin görünümü en aza indirilecek ve cilt sertliğinde gözle görülür bir iyileşme olacaktır.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.