Vücut Estetiği

Vücut estetiği ile birçok nedene bağlı oluşan deformasyonları düzeltmek için yapılan girişimlerdir. Deri altı dokuların düzeltilir, sarkmış yağ ve deri fazlalıkları alınarak estetik bir görünüme kavuşulması sağlanır.


Vücut estetiği sonucunda düzgün kontürler elde edilirken daha normal bir görüntüye kavuşulması sağlanmaktadır. Kombine operasyonlarla da yapılabilen estetik girişimler ile tek seferde rahatsız olunan vücut bölgelerinin düzeltilmesi ve orantılanması hedeflenir.


Her kadının ve erkeğin biçimli ve güzel bir vücut arzusudur. Kadınlrda karın, ince bir bel ve belirgin bel çukuru, yuvarlak ve dik bir popo, düzgün bacaklar ve biçimli göğüs hayal edilirken erkeklerde atletik bir görünüm elde edilmesi arzulanmaktadır. Tüm bunları elde edebilmenin yolu öncelikle genetik bir alt yapıya sahip olabilmektir. Düzenli spor e düzgün beslenme alışkanlıklarıyla desteklenmesi çok önemlidir. Kadın ve erkeklerde aşırı kilo alıp vermeye bağlı olan deformasyonlarda estetik cerrahi çözüm olarak görülürken operasyonlar sonrası vücudun yeni yapısını korumak hastaya düşmektedir.


Vaser Liposuction

Vaser Liposuction, ultrasonik ses dalgalarını kullanarak vücudun hassas bölgeleri dahil bir çok bölgesinde rahatlıkla uygulanabilen yağ alınması işlemidir. Vücudun şekillendirilmesi işlemi olarak bilinmesi ve daha hızlı iyileşme süresi ile klasik liposuctiondan farklıdır.


Vaser Hi-Def

Vaser Liposuction işlemi ile aspire edilen yağlar ile tıpkı bir heykele şekil verilir gibi vücut şekillendirilir. Kaslar belirginleştirilerek, vücut kontürlerinin düzgünleştirilmesi sağlanır. İstenmeyen yağların alındıktan sonra dolgunlaştırılması ve belirginleştirilmesi istenen bölgeye transfer edilmesi işlemidir.


Karın Estetiği

Karın kaslarının gevşemesi ve kilo alıp vermeye bağlı sarkan derinin çıkartılarak deforme olmuş karın bölgesinin tamiri işlemidir. Kişinin durumuna göre belirlenecek işlemin Vaser Liposuction ile yapılarak daha iyi bir sonuç alması sağlanır.


Meme Estetiği

Meme estetiği ile kişinin vücut yapısına orantılı bir memeye sahip olması sağlanır. İhtiyaca göre dikleştirme, küçültme ve büyütme işlemleri yapılabilmektedir.


Genital Estetik

Gental bölge estetiği, vücudun o bölümündeki fazla yağın alınması, dolgu ile volümün arttırılması, sarkmanın giderilmesi, rengin açılması, iç dudakların küçültülmesi, vajinanın daraltılması gibi pek çok işlemi kapsamaktadır. • Bacak Estetiği

  Bacak Estetiği Günümüzde bacak estetiği ameliyatları vaser liposuction, yağ enjeksiyonu işlemlerle bacağın şekline göre uygulanabilir. Her kadın güzel ve bakımlı bacaklara sahip olmak ister. Çeşitli kombine yapılan estetik işlemler ile bacaklar istenen forma ve estetiğe ulaştırılabilmektedir.

 • Kol Germe Estetiği

  Kol Germe Estetiği Kol germe estetiği yaşlanma veya kilo vermeye bağlı olarak, kollarda oluşan yağlı ve sarkık görüntünün düzeltilmesini sağlar. Üst kol bölgesinde deri ve deri altı dokusu daha gevşek olmaktadır.

 • Vaser Hi-Def

  Vaser Hi-Def High Definition VASER Liposculpture kısaca Hi-Def olarak adlandırılır ve ileri bir liposuction-lipofilling tekniğidir. Hi-Def Vaser, 3. Kuşak ultrasound teknolojisinin kullanıldığı vücut şekillendirme yöntemidir.

 • Vaser Liposuction

  Vaser Liposuction Ultrasonik ses dalgaları ile kalıcı sonuçlar! Bildiğiniz klasik liposuction işlemlerini unutun! Ultrasonik ses dalgaları kullanan Vaser Liposuction ile hassas bölgeler dahil vücudun tüm bölgelerine rahatlıkla uygulanabilen yeni nesil Liposuction ile tanışın. Hatların ortaya çıkarılması, hızlı iyileşme süresi ve sıkılaştırma özelliği ile Vaser tam size göre!

 • Vücut Şekillendirme

  Vücut Şekillendirme Vücutta yapılan şekillendirme işlemleri, vücudu bir bütün olarak ele alıp, yapılacak işlemlerin kişinin istediği görünüme kavuşması için tasarlanır.

 • Liposuction - Yağ Alma

  Liposuction - Yağ Alma Liposuction artık korkulacak bir ameliyat değil! Vaser teknolojisiyle başka hiç bir dokuya zarar vermeden yağlarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz. Liposuction vaser, ses dalgalarıyla yağ dokusunu parçalama prensibine dayalıdır. Ses dalgaları sadece yağları hedef aldığı için damarlara, sinirlere, bağ dokuya zarar vermeden fazla yağlardan kurtulmanızı sağlar. Sdnç olarak daha az morluk, öde

 • Karın Estetiği

  Karın Estetiği Karın bölgesindeki cildiniz gevşekse, bu bölgede aşırı yağlanmaya ya da kilo alıp vermeye bağlı sarkıklık varsa Karın Germe operasyonu için uygun bir adaysınız demektir. Doğum sonrası kadınlarda ya da aşırı kilo verme sonucu kadın ve erkeklerde karın derilerinde gevşemeler, sarkmalar ve çatlaklar oluşur. Bu kısımların tamamen çıkarılması, doğum sonrası karın kaslarındaki gevşeklik için iç

 • Genital Estetik

  Genital Estetik Cinsel organın fiziksel ve estetik problemleri, kişisel yaşam kalitesini ve cinsel yaşamı olumsuz etkileyebilir. Bu problemi genital bölge estetiği gidermek mümkündür.