360 vücut germe estetiğine hangi bölgeler dahildir?

blank
1 Cevap

İyi akşamlar hocam ben 36 yaşındayım daha önce çok kiloluydum. Mide küçültme ameliyatı oldum. Şimdi vücudum sarktı 360 derece vücut germe ameliyatı hangi bölgeleri kapsar? Bilgi verirseniz memnun olurum. İyi çalışmalar.

 

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, 360 vücut germe estetiğinde karın, bel, uyluk ve popo bölgesi hedeflenir. Karın bölgesinden açılan minik kesilerden fazla yağlar dışarı çekilir. Liposuction ile yağlar dışarı çekildikten sonra vücudun sarkmaması ve toparlanması için germe işlemi yapılır. Karın ve bel bölgesindeki sarkan fazla deri kesilerek atılır. Kalan deri gerilerek tekrar dikilir. Karın germe işleminde dikiş izleri çamaşır çizgisinin altına gizlendiği için belirgin olmaz. 360 vücut germe estetiğine popo da dahildir. Popo bölgesindeki yağlardan rahatsız olanlar için önce yağ çekme yani Liposuction yapılır. Daha sonra popo derisi yukarı doğru gerilerek daha genç ve kalkık bir popo görüntüsü oluşturur. 360 vücut germe estetiği genel anestezi altında yapılır. Ameliyattan sonra bir gün hastanede kalmanız önerilir. İlk hafta evde dinlendikten sonra günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Sevgiler.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar