360 vücut germe estetiğine hangi bölgeler dahildir?

1.11K görüntülenmeVücut Şekillendirme
0
1 Yorum

İyi akşamlar hocam ben 36 yaşındayım daha önce çok kiloluydum. Mide küçültme ameliyatı oldum. Şimdi vücudum sarktı 360 derece vücut germe ameliyatı hangi bölgeleri kapsar? Bilgi verirseniz memnun olurum. İyi çalışmalar.

 

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, 360 vücut germe estetiğinde karın, bel, uyluk ve popo bölgesi hedeflenir. Karın bölgesinden açılan minik kesilerden fazla yağlar dışarı çekilir. Liposuction ile yağlar dışarı çekildikten sonra vücudun sarkmaması ve toparlanması için germe işlemi yapılır. Karın ve bel bölgesindeki sarkan fazla deri kesilerek atılır. Kalan deri gerilerek tekrar dikilir. Karın germe işleminde dikiş izleri çamaşır çizgisinin altına gizlendiği için belirgin olmaz. 360 vücut germe estetiğine popo da dahildir. Popo bölgesindeki yağlardan rahatsız olanlar için önce yağ çekme yani Liposuction yapılır. Daha sonra popo derisi yukarı doğru gerilerek daha genç ve kalkık bir popo görüntüsü oluşturur. 360 vücut germe estetiği genel anestezi altında yapılır. Ameliyattan sonra bir gün hastanede kalmanız önerilir. İlk hafta evde dinlendikten sonra günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Sevgiler.

0

Merhaba hocam, mide ameliyatı olalı bir yıl oldu. Bu süreçte çok fazla kilo verdiğim için vücudumun her bir köşesi çok sarktı. Tüm vücudu toparlayan 360 vücut germe estetiği diye bir şey duydum. Acaba 360 vücut germe estetiğine hangi bölgeler dahildir? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, 360 vücut germe estetiği tüp mide ameliyatından sonra vücutta oluşan sarkmaları toparlamak ve daha sıkı bir vücut elde etmek için uygulanan bir operasyondur. 360 vücut germe estetiği ile bel, karın, kalça ve sırt bölgelerinde oluşan sarkmalar ortadan kaldırılır. 360 vücut germe ile öncelikle göbek bölgenizin alt kısmından tüm bel çevresini saran kesi açılır. Germe işlemine başlanmadan önce operasyon yapılacak bölgelerdeki fazla yağlar liposuction tekniği ile vücuttan atılır. Daha sonra germe işlemi tamamlanır. 360 vücut germe estetiğinde genel anestezi den yararlanılır. Uygulama sonrası bir gün hastanede kalmanız gerekmektedir. Genel olarak 3-4 gün içinde günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz.

0

Merhaba doktor hanım, yaklaşık 1 yıl önce mide küçültme ameliyatı oldum. Şu an ideal kiloma çok yakınım fakat bu süreçte vücudum inanılmaz derecede sarktı. İnternetten araştırdım 360 vücut germe estetiği benim gibi mide küçültme ameliyatı olanlar için çok uygun gibi görünüyor. Fakat bu estetik hangi bölgeleri kapsıyor. Bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, 360 vücut germe estetiği sizin gibi mide küçültme ameliyatı sonrasında vücudunda sarkmalar oluşmuş hastalarımız için uyguladığımız bir yöntemdir. Bu operasyon bel, karın, kalça ve sırt bölgesindeki sarkmaları gidermeyi hedefler. 360 vücut germe ile öncelikle göbek bölgenizin alt kısmından tüm bel çevresini saran kesi açılır. Germe işlemine başlanmadan önce operasyon yapılacak bölgelerdeki fazla yağlar liposuction tekniği ile vücuttan atılır. Daha sonra germe işlemi tamamlanır. 360 vücut germe estetiği genel anestezi etkisinde gerçekleştirilen bir ameliyattır. Operasyon sonrası bir gün hastanede kalmanız gerekir. Yaklaşık 3-4 gün içerisinde gündelik yaşamınıza geri dönmeniz mümkündür.

0

Leyla Hocam merhaba, 49 yaşındayım. Vücudumda çok sarkma var. Hepsinden kurtulmak istiyorum. 360 vücut estetiğini duydum. 360 vücut germe estetiğine hangi bölgeler dahildir? Bana bu konuda bilgi vermenizi rica ediyorum. İyi günler dilerim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, 360 vücut germe estetiklerini bel, karın, kalça ve sırt bölgesinde meydana gelmiş olan yağlanma ve sarkmaların tedavisinde uygularız. Bu ameliyatta amacımız vücudun orta kısmında sıkılaşmanın sağlanması ve vücudun gençleşmesinin sağlanmasıdır. Uygun bir zamanınızda muayene için gelebilirseniz genel hatlarıyla vücudunuzu analiz ederiz ve esas ihtiyacınız 360 vücut germe mi ya da farklı bir germe operasyonu yeterli olur mu hepsine bakarız. Sonrasında da sizi istediğiniz en estetik görüntüye kavuşturacak operasyon için gerekli planlamaları yaparız. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, ben size annem ile ilgili yazıyorum. Kendisi 50 yaşında ancak vücudunun farklı bölgelerinde sarkmalar var. Özellikle göbek sırt bölgeleri. Biraz araştırdım 360 vücut germe diye bir estetik varmış. 360 vücut germe estetiğine hangi bölgeler dahildir? Bu ameliyatı olabilir mi? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, özellikle mide küçültme ameliyatı gibi operasyonlar sonrasında yada çok hızlı ve fazla kilo verme sonrası görülen tüm gövdeyi çepeçevre saran sarkmalarda kullanıyoruz. Biz operasyon öncesi bu sarkmaların derecesine bakar eğer medikal işlemler ile halledilemeyecek sorunlar varsa cerrahi yöntemlere başvururuz. 360 vücut germe de germe estetiği ile vücudu gererek gençleştirdiğimiz kapsamlı bir operasyondur. 360 vücut germe estetiğinde karın, bel, sırt ve kalça bölgesindeki yağlanma ve sarkmalara müdahale ederiz. Ameliyatta hastanın göbeğinin altından başlayarak tüm belini çevreleyen bir kesi açarız. Bu kesi yardımıyla sırt ve karın bölgesinin tümünü gereriz ve fazla deriyi keserek atarız. Bu operasyon ile vücudun orta bölümünde sıkılaşma ve gençleşme elde edilmiş olur. Eğer annenizin genel sağlık durumu uygunsa bu operasyonu olabilir. Ancak net bir tedavi önerebilmem için öncelikle kendisini muayene etmem gerekli. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba Leyla hanım,  yaşlanmanın etkisiyle vücudumun birçok alanında sarkma oluştu özellikle karın ve bel bölgemin görünümünü hiç beğenmiyorum. 360 derece vücut germe estetiği karın ve bel bölgemdeki bu sorundan kurtulabilir miyim? 360 derece vücut germe estetiği hangi bölgeleri kapsar?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, 360 vücut germe estetiği karın, bel, kalça ve sırt bölgesinde yağlanma ve sarkma şikayeti olan hastalar için uygun bir ameliyattır. 360 vücut germe estetiği ile vücuda tam bir gençleştirme işlemi yapılır. Ameliyat esnasında göbeğin altından başlayan ve çepeçevre beli çevreleyen bir kesi açılır ve bu kesi yardımıyla sırt ve karın bölgesinin tamamına germe işlemi uygulanır. 360 vücut germe ameliyatından sonra bedenin büyük bir bölümü sıkılaşmış ve gençleşmiş olur.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı