Doğal Yöntemlerle Meme Büyütme Mümkün mü?

2.16K görüntülenmeMeme Estetiği
0
1 Yorum

Merhaba hocam, ameliyattan ve anesteziden korkan ve meme büyütmek isteyen hastalarınız için ne öneriyorsunuz, doğal yöntemlerle meme büyütmek mümkün müdür?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, maalesef doğal yollarla meme büyütmek mümkün değil. Fakat eğer istediğiniz görünüm doğal bir görünümse memeye yağ enjeksiyonu yöntemini tercih ederek doğal bir görünüm sağlayabilirsiniz. Biz kadınların en büyük hayallerinden biri dolgun ve ideal görünen göğüslerdir. Doğal yollarla meme büyütmek mümkün olmasa da ameliyat yöntemiyle doğal memelere kavuşmak mümkündür. Meme estetiğini 20 yaşından itibaren ihtiyacı olan ya da meme görüntüsünden memnun olmayan hastalar yaptırabilir. Meme operasyonu hastanın vücut yapısına, kilosuna, estetik ameliyattan beklentisine göre hastayla beraber ortak karar ile belirlenir. Meme büyütme estetiğinde seçilen protezin boyutu da sizin fiziki özellikleriniz ve tercihinize göre ortak kararımızla belirlenir. Meme büyütme operasyonundan sonra bir gece hastanede kaldıktan sonra taburcu olabilirsiniz. Meme estetiği olmayı düşünen kadınların aklında iz kalır mı ya da doğal görünür mü? sorusu belirebiliyor. Bu tarz endişeleri gidermek adına doğal izsiz meme estetiği yapmayı tercih ediyorum. İzsiz meme estetiği sayesinde kusursuz göğüslere vücudunuzda herhangi bir iz kalmadan kavuşabiliyorsunuz. Sadece sonuca odaklanın ve mükemmel göğüsler için bize başvurun.

0

 Leyla Hanım selamlar, doğal yöntemlerle meme büyütme mümkün mü? Kolay gelsin.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, meme büyütmek için yalnızca estetik operasyonlardan yardım alabilirsiniz. Aksi takdirde herhangi bir başka yol izleyerek meme büyütmek söz konusu değildir. Sevgiler.

0

İyi çalışmalar doktor hanım, memelerimi büyütüp daha dolgun hale getirmek istiyorum. Acaba doğal yöntemlerle meme büyütme mümkün mü? Yardımcı olabilir misiniz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, doğal yöntemlerle meme büyütmek mümkün değildir. Krem, spor veya masaj gibi yöntemlere birçok insan başvurmaktadır ancak bunlar meme dokusunu hiçbir etki etmez. Meme büyütmek istiyorsanız ya yağ enjeksiyonu yönteminden yararlanmalısınız, ya da silikon protez yönteminden. Bu iki uygulama dışında herhangi bir şekilde meme büyütmeniz söz konusu değildir.

0

Leyla Hocam merhabalar, ben meme büyütme yaptırmak istiyorum. Ama bir beden falan. Çok aşırı büyütmek istemediğim için ameliyat olmak zorunda mıyım yoksa doğal yöntemlerle meme büyütme mümkün mü? Hangisini önerirsiniz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, internetteki bazı asılsız kaynaklarda kremlerle, doğal yöntemlerle ya da farklı egzersizlerle göğüslerin büyütülebileceği yazıyor. Ancak bu bilgiler kesinlikle yanlış. Ölçüsü çok da olsa az da olsa meme büyütmeni tek yolu meme büyütme estetik ameliyatlarıdır. Bu ameliyatlar size hızlı, güvenilir ve ömürlük sonuçlar verir. İsteğiniz bir beden de olsa benim size önerim ve tek tavsiyem meme büyütme estetiğidir. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım iyi günler, benim sorum doğal yöntemlerle meme büyütme mümkün mü? İnternette bir çok yazı ve reklam var. Biraz aklım karıştı. Doğal yollarla oluyorsa bu iş ne yapmalıyım? Bilgi verir misiniz? Teşekkür ederim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, internette yazan her yazının doğruluğuna inanmayın. Üzülerek söylüyorum ki artık her konuda çok fazla bilgi kirliliği var. Doğal yöntemlerle meme büyütemezsiniz. Meme büyütmenin tek yolu, yöntemi meme büyütme estetiğidir. Bu ameliyatlar genel anestezi altında uygulanır. Ortalama 1 buçuk saat sürer. Meme büyütme ameliyatlarında göğüs ölçünüze fiziki yapınız ve beklentileriniz doğrultusunda karar verilir. Ameliyattaki riskler oldukça düşüktür. Meme ameliyatından hızlı ve güvenilir sonuçlar alırsınız. Metabolizmanız içinse hiçbir yan etki taşımaz. Benim önerim meme büyütme ameliyatı olarak istediğiniz görüntüye ulaşmanız. Sevgiler.

0

Merhaba doktor hanım, genç bir kızım var. Küçük hanım memeleri küçük olduğu için çok mutsuzmuş ve meme büyütme estetiği yaptırmak istiyormuş ama maalesef ben yaşının bir estetik operasyon için oldukça küçük olduğunu düşündüğüm için izin vermiyorum ve kızımı bu isteğinden vazgeçirmek istiyorum. Doğal yöntemlerle meme büyütmek mümkün mü, bu konuda yapabileceğimiz bir şey var mı?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, meme ağırlıklı olarak yağ dokusundan oluşan bir organdır ve memeye şeklini veren de yağ ve bez dokusudur. Memenin büyümesi için yağ dokusunun artması gerekir ancak krem, masaj, spor gibi doğal yöntemler bu konuda etkili olamıyorum. Bu nedenle meme büyütmek isteyen bir kişinin mutlaka estetik bir operasyondan faydalanması gerekir.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı