Doğal Yöntemlerle Meme Büyütme Mümkün mü?

blank
1 Cevap

Merhaba hocam, ameliyattan ve anesteziden korkan ve meme büyütmek isteyen hastalarınız için ne öneriyorsunuz, doğal yöntemlerle meme büyütmek mümkün müdür?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Mayıs 29, 2020

Merhaba, maalesef doğal yollarla meme büyütmek mümkün değil. Fakat eğer istediğiniz görünüm doğal bir görünümse memeye yağ enjeksiyonu yöntemini tercih ederek doğal bir görünüm sağlayabilirsiniz. Biz kadınların en büyük hayallerinden biri dolgun ve ideal görünen göğüslerdir. Doğal yollarla meme büyütmek mümkün olmasa da ameliyat yöntemiyle doğal memelere kavuşmak mümkündür. Meme estetiğini 20 yaşından itibaren ihtiyacı olan ya da meme görüntüsünden memnun olmayan hastalar yaptırabilir. Meme operasyonu hastanın vücut yapısına, kilosuna, estetik ameliyattan beklentisine göre hastayla beraber ortak karar ile belirlenir. Meme büyütme estetiğinde seçilen protezin boyutu da sizin fiziki özellikleriniz ve tercihinize göre ortak kararımızla belirlenir. Meme büyütme operasyonundan sonra bir gece hastanede kaldıktan sonra taburcu olabilirsiniz. Meme estetiği olmayı düşünen kadınların aklında iz kalır mı ya da doğal görünür mü? sorusu belirebiliyor. Bu tarz endişeleri gidermek adına doğal izsiz meme estetiği yapmayı tercih ediyorum. İzsiz meme estetiği sayesinde kusursuz göğüslere vücudunuzda herhangi bir iz kalmadan kavuşabiliyorsunuz. Sadece sonuca odaklanın ve mükemmel göğüsler için bize başvurun.

blank

Merhaba hocam benim göğüslerim küçük büyütme yapmak istiyorum, ama ameliyat korkutucu geliyor iz kalması ve kesi olması ameliyat değil de doğal yollarla meme büyür mü?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Haziran 30, 2020

Merhaba meme büyütme doğal yollarla mümkün değildir.Ameliyattan tabii korkabilirsiniz ama iyi bir görüntüye sahip olmak istiyorsanız bu korkunuzu yenebilirsiniz, meme büyütme ameliyatında yağ enjeksiyonu ya da silikon ile büyütme yapıyoruz, silikon ile yaptığımız ameliyatta hafif bir iz kalıyor tabi fakat ameliyat olduktan sonra izi gidermek için bir çok işlemlerimiz var ve zamanla ten rengini alıyor. Yağ enjeksiyonunda ise vücudunuzda karın ya da bacak bölgesinden yağ alıp meme bölgesine enjekte ediyoruz, iz oranı daha düşüktür.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar