Elmacık Kemiği Dolgu ile Belirgin Olur mu?

1.08K görüntülenmeDolgu Uygulamaları
0
1 Yorum

İyi akşamlar Leyla hanım, ben 42 yaşındayım. Yaşımın ilerlemesiyle birlikte yüzüm özellikle de elmacık kemiklerimde çökme meydana geldi. Dolgu uygulaması ile elmacık kemiklerim ve yanak hattım düzeltilir mi?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, yaşın ilerlemesi ile birlikte deri altındaki yağ dokusu erimeye başlar. Yüzü diri ve genç tutan bu yağlar eridikçe yüz daha zayıf ve çökük görünebilir. Bu süreçte elmacık kemikleri de ilk etkilenen bölgelerden biridir. Eskiden gülümsediğiniz de ortaya çıkan elmacık kemikleri, yaşlılıkla birlikte görünmez bir hale gelir. Elmacık kemiklerinizin dolgun görünmesi için yüz dolgusu yaptırabilirsiniz. Yüz dolgusu sayesinde elmacık kemikleriniz dolgunlaştırılır, yüz hatlarınıza daha dolgun bir görünüm kazandırılır. Yüz dolgusu elmacık kemiklerinin dışında burun, çene, yanak, alın ve göz çevresine de yapılabiliyor. Sevgiler.

0

Merhaba doktor hanım, elmacık kemiklerim çıkık olsun istiyorum. Daha estetik yüz hatlarına sahip olmak istiyorum. Acaba elmacık kemiği dolgu ile belirgin olan bir şey mi?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, dolgu yöntemi ile elmacık kemiklerinizi belirginleştirir, daha estetik yüz hatlarına sahip olmanızı sağlayabiliriz. Eğer kararınız kesinse en yakın zamanda kliniğimize bekleriz. Sevgiler.

0

Leyla Hocam merhaba, ben yüzümün daha yuvarlak ve yumuşak hatlara sahip olmasını istiyorum. Özellikle elmacık kemiğim daha dolgun görünse kendimi çok iyi hissederim. Elmacık kemiği dolgu ile belirgin olur mu?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, deri altındaki yağlar yüzde daha genç bir görüntünün oluşmasında etki sahibidir. Bu yağ oranındaki azalma yüzde yorgun bir ifadenin olmasına neden olabilir. Elmacık kemiklerindeki yağ oranının yeterli olması özellikle kişi gülümsediğinde etkileyici bir görünüm yaratır. Dolgu ile bu yağlanmayı dengelemek mümkündür. Uygun bir vakitte muayene için gelebilirseniz yüzünüzdeki ihtiyacı analiz edelim. Gereği kadar dolgu ile istediğiniz ifadeyi elde edelim. Sağlıklı günler dilerim.

0

Selamlar doktor hanım, eskiden oldukça belirgin elmacık kemiklerim vardı. Bu özelliğim benim imzam gibiydi adeta. Şimdi ise yaşımın ilerlemesi ile birlikte elmacık kemiklerimde çökmeler meydana gelmeye başladı ve belirginliği bir hayli azaldı. Acaba dolgu ile elmacık kemiklerim tekrar belirgin olur mu?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, yıllar geçtikçe deri altında yer alan yağ dokuları eski özelliklerini yitirmeye ve erimeye başlarlar. Bu da yüzün çökmesine neden olur. Elmacık kemikleri de bu erimeden en çok etkilenen bölgeler arasındadır. Dolgu ile elmacık kemiklerinizi eski belirgin ve dikkat çekici haline getirmek ise mümkün. Bu nedenle kesin karar verdiyseniz dolgu uygulaması ile arzu ettiğiniz elmacık kemiği görüntüsüne ulaşabilirsiniz. Sevgiler.

0

Leyla Hanım merhaba, ben 29 yaşındayım. Yanaklarım çok çökük, yüzüm asık duruyor. Elmacık kemiklerimi belirginleştirmek istiyorum. Elmacık kemiği dolgu ile belirgin olur mu? Yanıtlayabilir misiniz? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, bazen deri altındaki yağ dokusu yeterli oranda olmayabilir. Bu yağlar, yüzün diri ve genç görünmesinde oldukça etkilidir. Dolayısıyla yağ oranının az olması yüzünüzde yorgun bir ifadeye sebep olabilir. Elmacık kemikleri özellikle kişi gülümsediğinde ortaya çıkar ve yüze etkileyici bir güzellik katar. Dolgu ile elmacık kemiklerini daha belirginleştirmek mümkündür. Böylelikle yüzünüzdeki çökük ve asık ifadeden de kurtulabilirsiniz. Aynaya bakmaktan daha fazla keyif alacağınızdan şüphem yok. Vakit kaybetmeden uzman bir hekime uğramanızı tavsiye ederim. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba hocam, elmacık kemiğimi biraz belirginleştirmek istiyorum dolgu uygulaması yaptırabilir miyim? Dolgu ile elmacık kemiği belirgin olur mu?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, elbette elmacık kemiğinizi belirginleştirmek için dolgu uygulamasından faydalanabilirsiniz. Dolgu uygulaması elmacık kemiğini belirginleştirmek isteyen kişilerin ilk tercihlerinden biridir. Elmacık kemiğinin olduğu alana uygulanan dolgu maddesi ile elmacık kemiği kişinin yüz hatlarına uygun bir şekilde belirginleştirilir ve yüze daha çekici bir görünüm kazandırılır.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı