Elmacık Kemiği Dolgu ile Belirgin Olur mu?

blank
1 Cevap

İyi akşamlar Leyla hanım, ben 42 yaşındayım. Yaşımın ilerlemesiyle birlikte yüzüm özellikle de elmacık kemiklerimde çökme meydana geldi. Dolgu uygulaması ile elmacık kemiklerim ve yanak hattım düzeltilir mi?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, yaşın ilerlemesi ile birlikte deri altındaki yağ dokusu erimeye başlar. Yüzü diri ve genç tutan bu yağlar eridikçe yüz daha zayıf ve çökük görünebilir. Bu süreçte elmacık kemikleri de ilk etkilenen bölgelerden biridir. Eskiden gülümsediğiniz de ortaya çıkan elmacık kemikleri, yaşlılıkla birlikte görünmez bir hale gelir. Elmacık kemiklerinizin dolgun görünmesi için yüz dolgusu yaptırabilirsiniz. Yüz dolgusu sayesinde elmacık kemikleriniz dolgunlaştırılır, yüz hatlarınıza daha dolgun bir görünüm kazandırılır. Yüz dolgusu elmacık kemiklerinin dışında burun, çene, yanak, alın ve göz çevresine de yapılabiliyor. Sevgiler.

blank

Merhaba Leyla Hocam. Elmacık kemiklerim çökük ve düz görünüyor. Hatta hiç elmacık kemiğim yokmuş gibi. Bu bölgeye ne yapılabilir? Elmacık kemiği dolgu ile belirgin olur mu?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Aralık 17, 2020

Merhaba. Hyaluronik asit bazlı dermal dolgular kullanıyorum ve danışan hastalarıma uyguladığım işlemler onlara doğal ve sağlıklı bir görüntü veriyor. Hyaluronik asit dolgular ile yüzümüzdeki hatların belirginleşmesini, istersek keskinleşmesini, istersek hattın yumuşamasını, bölgeye kaybolan hacmi geri kazandırıp dolgunlaşmasını sağlamak mümkündür. Elmacık kemiğinizi dolguyla belirginleştirebiliriz. Uygulanan dolgu miktarına bağlı olarak değişim görünür olacaktır.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar