Liposuction - Yağ Alma

Göbek (Karın) Liposuction

Göbek (Karın) Liposuction Göbek (karın) Liposuction, karın ve bel bölgesindeki fazla yağlarından rahatsızlık duyan kişilerin tercih ettiği estetik operasyondur. Karından yağ aldırma, bölgesel yağlarından doğal yöntemlerle kurtulamayan kişilerin imdadına yetişiyor. Eğer siz de göbeğinizde biriken fazla yağları bir türlü eritemiyorsanız göbek Liposuction yaptırarak daha ince bir görünüme kavuşabilirsiniz. Karın Liposuction en çok doğum sonrası kalan yağlanmalarından şikayetçi olan anneler tarafından tercih ediliyor. Yeni doğum yapan kadınlar, bu süreçte spor ve diyet yapacak zamanı bulamıyorlar. Göbek bölgesinde erimeyen yağlar, zamanla artarak kadınların daha büyük ve sarkık bir göbeği olmasına yol açıyor. Eğer siz de aynaya baktığınızda göbeğinizin oldukça kalın ve yağlı göründüğünü düşünüyorsanız Liposuction (Liposakşın) ameliyatını tercih etmelisiniz. 

Uygulamanın nasıl yapıldığını öğrenmek ve ayrıntılı bilgi için Liposuction sayfamızı ziyaret ediniz.

Liposuction Ne Zaman Yaptırılmalı?

Karından yağ aldırma fazla yağlarından bir türlü kurtulamayan herkes için her daim uygun bir operasyondur. Özellikle kadınlar için doğumdan bir sene sonra yapılabilir. Doğum kilolarından kurtulamayan anneler, emzirme döneminin sonunda karın bölgesine Liposuction yaptırarak doğum kilolarından kalıcı olarak kurtulabilirler. Fakat şunu belirtmemiz gerekiyor; Liposuction ameliyatı tamamen bir zayıflama yöntemi olarak düşünülmemeli. Liposuction, vücut kitle indeksi aşırı fazla ve obez kişiler için uygun değildir. Göbek yağı aldırma ameliyatını, zayıflama sürecinin sonunda, bir türlü yakamadığınız yerleşmiş yağlarınız için tercih edebilirsiniz. 

Göbek (karın) Liposuction Ameliyatının Etkileri Nelerdir?

Göbek Liposuction yani karından yağ aldırma operasyonundan sonra beliniz daha ince görünecek, vücudunuz genel olarak daha ince duracaktır. Liposuction ameliyatında ortalama 5 litre kadar yağ alınabiliyor. Eğer aşırı yağlanma varsa bazı hastalar için ikinci veya üçüncü Liposuction ameliyatı da yapılabilir.

Göbek Liposuction ameliyatının en büyük özelliği sizi sarkan göbek görünümünden kurtarma ve inatçı yağları vücuttan uzaklaştırılmasıdır. Göbek Liposuction estetiğinde yağ hücreleri kalıcı olarak vücuttan uzaklaştırıldığı için göbeğiniz bir daha eskisi kadar yağlı görünmeyecektir. 

Göbek Liposuction Nasıl Yapılır?

Karın Liposuction estetiği genel anestezi altında yapılır. Karın estetiği ameliyatında hastanın vakumlanacak yağ miktarına göre ameliyat süresi 1 saat ila 3 saat arasında değişir. Eğer hasta birden fazla bölgeden yağ çekimi yaptırmak istiyorsa, ameliyat süresi de buna uygun olarak düzenlenir. 

Göbek Liposuction ameliyatında tek seferde 5 litreye kadar yağ çekilebilir. Ameliyat sonrasında kesiler kapatılarak Liposuction ameliyatı tamamlanır. Liposuction ameliyatı yaptıranların ameliyat sonrası minimum 4 hafta boyunca korse giymelerini öneriyoruz. Böylece iyileşme süreci daha hızlı ve sağlıklı geçecektir. 

Göbek Liposuction Fiyatları Nedir?

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu nedenle 0212 241 46 24 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak göbek liposuction fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir