Merhabalar iki çocuk annesiyim ve ilk doğumum 3 sene önce sezeryan ile oldu, ikinci doğumum 9 ay önce normal doğum olarak gerçekleşti. Artık emzirmiyorum doğum sonrası sarkmış olan göğüslerimi dikleştirmek ve karnımı gerdirmek ve aynı zamanda çatlaklarımdan kurtulmak istiyorum. Bu ameliyatın gerçekleşmesini çok istiyorum. Kombine ameliyat yapabiliyor musunuz?

Merhaba , karın germe operasyonu ile sarkıklık ve göbek deliğinin altındaki çatlaklardan kurtulmanız mümkün olacaktır. Meme dikleştirme operasyonu ise meme başı, meme başı altından dik inen ve meme altından açılan kesiler ile fazla dokunun alınması ve şekillendirilmesi işlemidir. Bu iki operasyon aynı anda gerçekleştirilebilmektedir. Operasyon sonrası 1 ya da 2 gece hastanede kalış yapılmakta 1 ay boyunca da uygun görülen korse giyilmektedir.

Doktor Hanım merhaba, karın germe ve meme dikleştirme ameliyatı kombine olur mu? Benim her ikisine de ihtiyacım var. Öncelik de belirleyemedim. Aslında bir kerede işin içinden çıkılabiliyorsa bu benim için çok iyi olur. Çünkü her ameliyat için biliyorsunuz işten izin almak lazım vs. Problem olabiliyor.

Merhaba, meme dikleştirme ve karın germe ameliyatını kombine şekilde uygulayabiliriz. Çoğu zaman bu tercih ettiğimiz bir kombinasyon aslında. Sizin de dediğiniz gibi bir kerede her iki bölge de iyileşmiş olur. Sadece genel sağlık durumunuzla ilgili birkaç analiz yapmamız lazım. Bir problem yoksa iki ameliyatı aynı anda yapabiliriz. Sevgiler…

Merhaba doktor hanım, hem memelerimde sarkıklık hem de karnımda sarkıklık var. Özellikle doğumdan sonra bir türlü toparlanamadım. Bu nedenle estetik ameliyat olmak istiyorum. Acaba karın germe ve meme dikleştirme ameliyatı kombine olur mu?

Merhaba, hem meme dikleştirme hem de karın germe ameliyatı uzman bir doktor tarafından uygulandığında başarılı sonuçlar alınan operasyonlardır. Kişinin genel sağlık durumu uygunsa her iki ameliyatın aynı anda yapılmasında hiçbir sakınca yoktur. Sevgiler.

Leyla Hanım merhabalar, kendimi bildim bileli göbekli ve sarkık memeli bir kadınım. Kilom normal. Fakat yoğun bir çalışma hayatım olduğundan düzenli spora ayıracak vaktim yok. Bu nedenle estetik operasyon yaptırmak istiyorum. Ancak her iki sorunu da aynı anda halletmem mümkün olur mu? Acaba karın germe ve meme dikleştirme ameliyatı kombine olur mu?

Merhabalar, kadınların çoğu hem doğum hem de adet döngüsü nedeniyle hafif de olsa göbeğe sahip olurlar ve aşırı kilo alıp verme durumlarında göbekte sarkmalar ve memelerde sarkıklıklar oluşur. Günümüzde birçok kadın bu durumdan şikayetçi olmaktadır. Neyse ki estetik operasyonlar yardımı ile tüm bu şikayetlerden kurtulmak mümkün.

Meme dikleştirme ameliyatı ile memelerinizi daha sıkı ve estetik bir forma sokabilir, karın germe ameliyatı ile daha gergin ve sıkı bir karın görünümüne kavuşabilirsiniz. Üstelik bu iki ameliyatı aynı anda yaptırabilirsiniz. Elbette öncelikle uzman bir hekimin muayenesinden geçmeli, eğer ameliyat için bir sakınca teşkil edecek rahatsızlığınız yok ise her iki ameliyatı da olabilirsiniz.

Leyla Hocam merhaba, ben meme dikleştirme ameliyatı olmak istiyordum. Şimdi düşündüm de karın germe de yaptırsam daha hayal ettiğim bir vücudum olabilir. Karın germe ve meme dikleştirme ameliyatı kombine olur mu? Bu konuda bilgi rica ediyorum.

Merhaba, karın germe ve meme dikleştirme ameliyatları sıklıkla birlikte uyguladığım iki operasyon. Yani tek anestezi alarak aynı anda her ikisini de yaptırabilirsiniz. Şöyle ki burada genel sağlık durumunuza bakmamız gerekecek. Muayene için gelebilirseniz hem estetik konulardaki gerekliliği bir değerlendirelim, belki medikal işlemlerle de çözebiliriz. Hem de genel sağlık durumunuza ilişkin birkaç analiz yapalım. Sonrasında ameliyat için daha detaylı konuşalım. Sağlıklı günler dilerim.

Leyla Hanım merhaba, ben 54 yaşındayım. Yaşa ve kilo vermeme bağlı olarak hem göğüslerim sarktı hem de göbek bölgemde sarkmalar oldu. Benim sorum karın germe ve meme dikleştirme ameliyatı kombine olur mu? Tek ameliyat yeterli mi? Teşekkürler.

Merhaba, dediğiniz gibi yaşa ve aşırı kilo alıp vermelere bağlı olarak vücudun farklı bölgelerinde sarkmalar yaşanabiliyor. Bunların en etkili tedavisi ise germe ameliyatları. Sorunuza gelecek olursak, karın germe ve meme dikleştirme ameliyatları kombine olarak yapılabilir. Hatta bu iki operasyon en çok kombine ettiğimiz işlemler arasında yer alıyor diyebilirim. Sadece buradaki hassas nokta hastamızın genel sağlık durumunun buna elverişli olması. Muayene ettikten ve bazı tahlil sonuçlarını gördükten sonra kombine ameliyat olmak için uygunluğunuzu söyleyebilirim. Sağlıklı günler dilerim.

Merhaba Leyla Hanım, karın bölgemde yağlanmayla birlikte sarkma var, göğüslerimin de içi boş ve sarkık. Bir kadın olarak tabi ki bu görüntüden memnun değilim, ben de herkes gibi dümdüz bir karın, dik ve dolgun duran memeler istiyorum.

Bu isteğimin gerçekleşmesi için de karın germe ve meme dikleştirme ameliyatı olmak istiyorum ama iki ayrı ameliyat olmak yerine karın germe ve meme dikleştirme ameliyatı kombine olur mu, iki ameliyatı aynı anda yaptırabilir miyim?

Merhaba, hayalinizdeki görünüme kavuşmanız için önünüzde hiçbir engel yok. Kadınlar arasından en çok tercih edilen estetik uygulamalar arasında yer alan meme dikleştirme ve karın germe ameliyatı ile dümdüz karına, dik ve dolgun duran memelere sahip olabilirsiniz. Bu estetik operasyonları dilerseniz ayrı zamanlarda dilerseniz aynı anda yaptırabilirsiniz. Eğer sağlıklı bir bireyseniz, ameliyat süreciniz etkileyecek herhangi kronik bir rahatsızlığınız yoksa ameliyatları aynı anda yaptırabilirsiniz.