Hayırlı günler kollarımda bıngıldayan bölgede çukur görüntüsü var bunlar herhalde selilüt. Bunların geçmesini istiyorum streçle sardım işe yaramadı kollardaki selülit nasıl geçer hocam?

Merhaba, selülit genetik veya sonradan oluşan düzensiz beslenme, hormonal etkiler sebebiyle gerçekleşebilir. Vücudun birçok bölgesinde gözlemleyebildiğimiz selülit sorununu seans uygulamasıyla çözebilen ve en etkili tedavim Velashape 3 cihazımızdır. Vücudun farklı bölgelerinde farklı nedenlerle oluşabilen selülit sorununa Velashape 3 bipolar radyofrekans enerjisi ve kızılötesi ışınlarla vakum yöntemini kullanan cihaz, ısıtma ve vakum sayesinde cildin gençleşmesi sağlanırken aynı zamanda incelme de gerçekleşir.

Tedavi tüm hastalarım için güvenli bir uygulama olup asla ağrı acı hissetmediğiniz bir uygulamadır. İşlem sırasında sanki bir taş masajındaymış gibi hissedersiniz. Eğer görünüm ek bir tedavi gerekirse selülit için mezoterapi ile kombinleyerek çok daha etkili bir sonuç almak mümkün. Selülit ve bölgesel zayıflama tedavilerimde gereken bölgelere ince uçlu iğne ile mezoterapi karışımını enjekte ediyorum. Enjekte ettiğim karışım o bölgedeki yağlanmayı azaltıp, hastanın lenfatik dolaşımının artmasını sağlıyor.

Mezoterapinin içeriği birçok vitamin, mineral, aminoasit, enzim ve homeopatik sayesinde elde edilen karışım direkt hedef dokuya enjekte ederek bölgenin tedavisini sağlamamızı destekliyor.

Doktor Hanım merhaba, kollardaki selülit nasıl geçer acaba? 50 yaşındayım. Kollarımda selülitler iyice arttı. Tedavi olmak istiyorum. Ne yapmam lazım?

Merhaba, yaşa bağlı olarak selülit oluşumu vücudun farklı bölgelerinde artış gösterebilir. Ben selülit tedavisinde kızılötesi ışınları, radyofrekansı ve vakumlama yöntemlerini aynı anda kullanarak cildin en alt katmanlarında bulunan yağ hücrelerinin erimesini sağlayan cihaz destekli uygulamaları sıklıkla öneriyorum. Bu cihazın etkileri sayesinde 3 ila 6 ay arasında değişen bir süreçte cildin çok daha genç bir görünüm kazandığını gözlemleyebilirsiniz. Tedavinizi planlayabilmemiz için mutlaka kliniğimize bekliyorum. Sevgiler…

Selamlar doktor hanım, kollardaki selülit nasıl geçer? Çok acil kurtulmak istiyorum onlardan yaza düğünüm var. Teşekkürler.

Merhabalar, selülit tedavisinde VelaShape 3, thermage ve mezoterapi gibi medikal işlemler ile oldukça tatmin edici sonuçlar alabilirsiniz. Ancak bu tedavilere başlamadan önce mutlaka muayene olmanız gerekir. Ancak bu şekilde sizin için en uygun tedavi yöntemine karar verebiliriz. Sevgiler.

Leyla Hocam merhaba, benim kol bölgemde selülit var. Çok kötü görünüyor. Lütfen tedavi konusunda bana yardımcı olun. Kollardaki selülit nasıl geçer?

Merhaba, selülitleri yok etmek amacıyla yaptığım tedavilerde sıklıkla medikal tedavi yollarından faydalanıyorum. Bunlar arasında selülit konusunda en etkili gördüğüm cihazların başında VelaShape 3 geliyor. Bu cihaz, oldukça ileri teknolojili ve selülitlere yol açan derinin en alt katmanlarındaki sorunlara kadar ulaşabiliyor.

Cildin daha gergin görünmesini ve rahatsız edici engebeli görüntüyü ortadan kaldırıyor. Muayene için sizi kliniğimize davet edeyim. Mevcut durumunuza bakalım, hızlıca tedavinizi planlayalım. Sağlıklı günler dilerim.

Merhabalar hocam, kollarımda bulunan selülitlerden nasıl kurtulabilirim? Acaba kollardaki selülit nasıl geçer? Teşekkürler.

Merhabalar, selülit maalesef birçoğumuzda bulunan ve vücudumuzda barınmasından oldukça şikayetçi olduğumuz bir durumdur. Ancak doğru tedavi yöntemleri ile selülit oluşumunun önüne geçmek mümkün. Kollarda selülit tedavisinde çoğunlukla VelaShape 3, thermage ve mezoterapi gibi medikal işlemlerden faydalanırız.

Özellikle VelaShape 3 uygulaması kollar için uygulanan selülit tedavisinde oldukça etkili olan ve başarılı sonuçlar aldığımız bir işlemdir. Genellikle 3-4 seans süren bu uygulamadan oldukça tatmin edici sonuçlar elde etmek mümkün. Ancak sizi muayene etmeden net bir bilgi de vermek istemem. Sağlıklı günler dilerim.

Leyla Hanım merhaba, ben size selülitlerim ile ilgili yazıyorum. Kollarımda çok fazla selülit görüntüsü var. O kadar rahatsız oluyorum ki. Kollardaki selülit nasıl geçer? Sizden bir tedavi önerisi söylemenizi rica ediyorum. Teşekkür ederim.

Merhaba, selülit özellikle kalça, bacak, karın ve kol bölgelerinde görülür. Kollar daha gözle görülür bir bölge olduğu için bu bölgedeki selülit problemi birçok kadın için can sıkıcıdır. Selülit görünümünü yok etmede benim en çok kullandığım tedavi yöntemi VelaShape 3’tür. VelaShape 3 uygulaması cildin en derin katmanlarına kızılötesi ışınlar gönderir, cilde radyofrekans enerjisi yayar, vakum yöntemi ile cilde masaj yapar.

Bu üç etkiyi aynı anda uygulama kabiliyetine sahip olan bu ileri teknolojili cihaz, selülit oluşumuna sebep olan yağ hücrelerinin erimesine yardımcı olur ve ciltteki engebeli görüntünün kaybolmasını sağlar. Genel sağlık durumunuz ile ilgili bir probleminiz olmadığı sürece selülitlerinizin tedavisinde VelaShape 3 teknolojisi ile tedavi sağlayabiliriz. Sağlıklı günler dilerim.

Merhaba hocam, hamilelik döneminde çok kilo aldığım için vücudumun her yerinde selülit oluştu. Kollarımda bile selülit var hocam. Bacağımda ve kalçamda oluşan selülit görünümü uzun vadede spor ve diyetle toparlayabilirim ama kollarımdaki selülit görüntüsü için hemen bir çözüm bulmak istiyorum. Kollardaki selülit nasıl geçer, nasıl tedavi edilir?

Merhaba, selülit genellikle kalça ve bacaklarda oluşur ancak kollarda selülit oluşması da normaldir. Selülit oluşumunun tam olarak neden kaynaklandığı bilinmese de kötü beslenmenin, yetersiz su tüketiminin, hareketsiz bir hayat sürmenin, hormonal dengesizliklerin ve kilo alıp vermenin selülit oluşumunu tetiklediği bilinmektedir. Bu nedenle selülitlerinden kurtulmak isteyenler öncelikle bu söylediğin konularda özenli davranmalıdır.

Selülitlerinden hızlı bir şekilde kurtulmak için genellikle VelaShape 3 uygulamasından faydalanıyoruz. Lazer teknolojisine sahip olan bu cihaz cilt altında biriken ve portakal kabuğu görünümüne yol açan yağların erimesini ve cilt yapısının pürüzsüzleşmesini sağlar. VelaShape 3 kollardaki selüliti gidermek için de oldukça sık bir şekilde kullanılmaktadır. Siz de kollarınızdaki selülit görünümünü azaltmak için VelaShape 3 sisteminden faydalanabilirsiniz ama selülit tedavisinde kullanılan başka etkili yöntemlerde vardır.

Merhaba hocam, yeni başlayan bir Selülit sorunum var ancak yeni başlamasına rağmen kollarımda bile selülit sorunu var öncelikle kollarımdaki selülitlerden kurtulmam gerekiyor. Kollarımı açıkta bırakan kıyafetler giymeye çekiniyorum. Kollardaki selülit nasıl geçer, nasıl bir tedavi beni bekliyor?

Merhaba, birçok kadının sorunu haline gelmiş olan selülit en çok bacaklarda, kalçada, kollarda ve karın bölgesinde görülür. Cilt yüzeyinde oluşturduğu portakal kabuğuna benzeyen görüntüsü nedeniyle de birçok kadında estetik kaygı yaratır. Ancak bugünlerde hiçbir estetik problem kişiye kendini kötü hissettirmemelidir çünkü birçok medikal tedavi yöntemi sayesinde bu sorunlardan kurtulmak mümkün.

Selülit de tedavisi olana bir cilt görünümü bozukluğudur, tedavisi için kullanılan birkaç yöntem vardır ancak genellikle VelaShape 3 cihazı kullanılarak selülit görünümü azaltılmaya çalışılır. VelaShape üstün teknolojisi sayesinde cilt altında biriken yağ hücrelerini küçültür ve yağların tüketimini hızlandırır aynı zamanda iki çeşit masaj özelliği bulunan bu cihaz dolaşımı hızlandır.

Yaklaşık dört seans uygulanması gerekir. Ağrısız ve acısız bir işlem olan VelaShape 3 kısa süre içinde selülit görünümünü gözle görülür bir biçimde azaltarak cildinizin pürüzsüz bir görüntüye sahip olmasını sağlar. Siz de kollarınızdaki selülit görünümünü gidermek için VelaShape 3 teknolojisinden faydalanabilirsiniz.

Merhaba doktor hanım, 55 yaşındayım kollarımın sarkan bölümlerinde selülitlenme var, kolsuz giymeyi tercih ettiğim için bu selülitler çok canımı sıkıyor. kollardaki selülit için uyguladığınız bir tedavi var mı?

Merhaba, selülitler vücudun her bölümünde oluşabilmektedir. Yaş farkı olmaksızın her kadında oluşan selülitlerin yaşın ilerlemesiyle beraber görünürlüğü de artmaktadır. Selülit sorunu Velashape 3 ile konforlu bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Velashape 3’ün içindeki Radyofrekans Teknolojisi cildin alt katmanlarına inerek yapısal değişikliklere neden olmaktadır.

Yağ hücrelerinin yıkımını gerçekleştirirken aynı zamanda inatçı yağ ve selülitlerin oluşumunu da engellemektedir. Bipolar Radyofrekans ile koldaki sarkan ve gevşeyen bölümün toparlanması sağlanır. İçindeki mekanik vakumlama sistemi dokuların daha iyi ısınması sağlanırken damarlardaki dolaşımı da hızlandırmaktadır.

Velashape 3 ısıtılan dokulardaki yağların parçalanmasonı sağlarken bir taraftan da kolejen yapımı için hücreleri harekete geçirmektedir. Kolajen artışıyla cilt sıkı ve parlak bir form içine girmektedir. Kombine aminoasit, enzim, vitamin, mineral içeriğine sahip Mezoterapi enjeksiyonuyla selülitli bölgenin tedavisi desteklenmektedir.

Leyla Hanım merhaba, kollarımın üst içe doğru olan bölgesinde selülitlerim var. Kendimde olmasa kolda selülit olacağı aklıma bile gelmezdi. Kollardaki selülit nasıl geçer hocam?

Merhaba, vücudumuzdaki selülit oluşumunun çeşitli nedenleri arasında sağlıksız ve düzensiz beslenme alışkanlıkları, kalıtsal özellikler ya da hormonlardaki değişimler nedeniyle görülebilmektedir. Vücuttaki birçok bölgede görülen selülitlerin tedavisini senas seans çözmemize yardımcı, ağrısız ve acısız bir en etkili tedavi uygulamasıdır.

Velashape 3 içerdiği bipolar radyofrekans enerjisi, kızılötesi enerji ve vakumlama tedavisini aynı anda kullanmaktadır. Yağ ve bağ dokularını yaklaşık 42 derecede ısıtan bu tedavide yağ dokusu azalmakta ve kolajen bağların da oluşması ve çoğalması tetiklenmektedir. Bu yöntemle yağ hücrelerinin boyutları ciddi anlamda küçülmektedir. Bu şekilde vücut daha kolay şekillenmektedir. FDA onaylı bir cihaz olmasının yanı sıra cerrahi müdahale gerektirmeyen yapısı ile uygulama kolaylığı sağlamaktadır.

Radyofrekans teknolojisi cildin alt katmanlarında 15 mm derinliğe inerek yağ dokularında yapısal değişikliğe neden olmaktadır. Kimi zaman mezoterapi ile kombinlediğim uygulamada mezoterapinin de iyileştirici tedavi etkilerini görebilmekteyiz. Mezoterapi uygulamasında hastanın selülitli bölgelerine özel olarak hazırladığımız yağ yakıcı etkili vitamin mineral ve aminoasit karışımları da enjekte edilerek destekleyici bir tedavi sağlanmaktadır.