Liposuction Sonrası Kaslarda Erime Olur mu?

blank
1 Cevap

İyi günler hocam ben kollarımdaki fazla yağlar için liposuction yaptırmak istiyorum. Fakat kaslarımın erimesinden korkuyorum böyle bir sorun olur mu:? Bu konuda bilgi verir misiniz? Teşekkürler.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, Liposuction, vücuttaki yağların dışarı çekilmesini sağlar. Liposuction ile kaslara zarar verilmez. Liposuction ile kasların etrafını koruyan yağ dokusu korunur, sadece fazla olan bölgesel yağlar dışarı çekilir. Spor yapan, kol kaslarının etkilenmesinden endişe duyan kişiler için Liposuction tamamen güvenli bir uygulamalıdır. Liposuction ile kollarınızdaki yağlar alınarak kaslarınız daha çok ön plana çıkarılır. İşlem sonrası spor hayatınıza döndüğünüzde kollarınızdaki kas kütlesini arttırmak, eskisine göre çok daha kolay ve rahat olacaktır. Sevgiler.

blank

İyi günler Leyla Hocam, ben Alperen  35 yaşındayım size Bolu’dan yazıyorum. Hocam göbek ve bel bölgemde yağlanmalar var, son birkaç aydır düzenli spor ve body çalışmaları yapıyorum ama dediğim gibi bel ve göbek bölgemde bulunan yağlardan bir türlü kurtulamadım. Liposuction yaptırsam kaslarımda herhangi bir erime meydana gelir mi? Teşekkürler.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ocak 15, 2021

İyi günler, liposuction tüm dünyada en çok tercih edilen vücut şekillendirme prosedürüdür. Liposuction uygulamasında cilt altındaki yağlar vücut dışına çıkarılarak spor ve diyete dirençli yağ kütleleri ortamdan uzaklaştırılmaktadır. Bölgesel yağlanma problemi olan kişilerde kullanılan bu yöntem ile vücut şekillendirilir. Liposuction yönteminde yağlar hedef alınır. Bölgesel yağlanma probleminde yağlar farklı bölgelerde yoğunlaşabilir. Bölgesel ve erimeye karşı direnç gösteren yağlanma problemine karşı uygulanan bir yöntemdir. Liposuction yönteminde yağlara yönelik bir çalışma yapılır. Kaslara, dokulara dokunulmaz. Özellikle vaser liposuction ve lazer liposuction uygulamalarında cihazlar cildin hemen altında bulunan yağların parçalanmasını sağlayarak kanüller aracılığıyla dışarı çıkarılmasına yardım edilir. Vaser ve lazer liposuction cihazları sadece yağları hedef alırlar. Liposuction sonrasında kaslarda herhangi bir erime meydana gelmez. Sevgiler.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar