Selülitsiz Bir Yaz için Prime İncelme

Yaz mevsimi geldi, peki siz yaza hazır mısınız? Plajlarda, beach partilerde, yaz akşamlarında gezerken özgüvenli hissetmek için selülitlerinizden hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Selülitler en çok yaz mevsiminde gözümüze batar. Fakat selülitlerden spor ve beslenme programlarıyla kurtulmak oldukça zaman alan bir işlemdir. Eğer sizin o kadar zamanınız yoksa ve selülitlerinizden hızlı bir şekilde kurtulmak istiyorsanız Accent Prime İncelme ile hemen tanışabilirsiniz. Bölgesel yağlardan kurtulmanızı sağlayacak, aynı zamanda selülitlerinizi azaltacak olan bu uygulama sizleri yazın en çekici insanı yapmayı hedefliyor!

Selülit nasıl tedavi edilir?

Selülit, cildin altındaki yağ birikintilerinin, altta yatan bağ dokularına karşı basınç yapmasıyla meydana gelir. Sonuç olarak çukurlu, pürüzlü cilt olarak karşımıza çıkar. Accent Prime depolanan inatçı bölgesel yağı eriterek daha sıkı bir cilt elde edilmesini sağlar. Accent Prime sonrasında dermis sıkılaşır ve cilt yüzeyindeki selülitler daha az görünür olur.

Accent Prime ile hangi bölgeler tedavi edilebilir?

  • karın ve bel
  • alt sırt
  • üst sırt (sütyen askısının geldiği bölge)
  • kalçalar
  • üst kol
  • iç ve dış uyluk

Accent Prime İncelme sonuçları ne zaman görülür?

Accent Prime uygulamasından sonra ortaya çıkan incelme etkisi kademeli olarak görülür. Her geçen gün cildinizin daha inceldiğini göreceksiniz. En etkili sonuçlar son seanstan sonraki bir ila iki ay sonrasında meydana gelir.

Kaç seans Accent Prime yapılması gerektiği kişinin yağ oranına, vücut kalitesine bağlı olarak değişir. İdeal sonuçlara ulaşmak için bir hafta arayla 6-12 seans Accent Prime yaptırabilirsiniz. Her bir seans ortalama 45-60 dakika arasında sürecektir.

Diğer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir