Blog, Prime İncelme

Selülitsiz Bir Yaz için Prime İncelme

Selülitsiz görünüm bacak estetiğinin vaz geçilmezidir!

Selülitler en çok yaz mevsiminde gözümüze batar fakat özgüvenimizi her daim ayakta tutmak bedenimizin nasıl göründüğü ile doğru orantılıdır. Selülitler aslında yıl boyu bizimle olan cilt bozukluğudur. İnatçı selülitlerden spor ve beslenme programlarıyla kurtulmak oldukça zaman alan bir işlemdir. Eğer sizin o kadar zamanınız yoksa ve selülitlerinizden hızlı bir şekilde kurtulmak istiyorsanız Accent Prime İncelme ile hemen tanışmalısınız. Bölgesel yağlardan kurtulmanızı sağlayacak, aynı zamanda selülitlerinizi azaltacak olan bu uygulama sayesinde her mevsim göz alıcı görüneceksiniz.

Selülit nasıl tedavi edilir?

Selülit, cildin altındaki yağ birikintilerinin, altta yatan bağ dokularına karşı basınç yapmasıyla meydana gelir. Sonuç olarak çukurlu, pürüzlü bir cilt karşımıza çıkar. Accent Prime depolanan inatçı bölgesel yağı eriterek daha sıkı bir cilt elde edilmesini sağlar. Accent Prime sonrasında dermis sıkılaşır ve cilt yüzeyindeki selülitsiz bir görünüme kavuşulur.

Accent Prime ile Selülitsiz Görünüm

Accent Prime sadece yağ dokusunu değil, kolajen liflerini de hedef alarak selülitsiz bir görünüm sağlar. Accent Prime cihazının Unibody başlığı, selülit olan bölgelere 40,68 MHz gücünde Radyo Frekans enerjisi gönderir. Yüksek RF enerjisi, hasarlı olan bölgedeki su moleküllerine hızlı bir şekilde ulaşır. Ortaya çıkan enerji sayesinde selülit olan dokuda güçlü bir ısınma meydana gelir ve ortaya çıkan su molekülleri, kolajen liflerinin sıkılaşmasına ve hacimsel olarak daralmasına yardımcı olur. RF enerjisi aynı zamanda kolajen üretimini de desteklediği için cilt kendi kendini yenileme sürecini başlatır. Accent Prime uygulamasından sonra cilt kalitesi artar ve selülitlerde gözle görülecek bir azalma meydana gelir. 

Accent Prime ile hangi bölgeler tedavi edilebilir?

  • karın ve bel
  • alt sırt
  • üst sırt (sütyen askısının geldiği bölge)
  • kalçalar
  • üst kol
  • iç ve dış uyluk

Accent Prime İncelme sonuçları ne zaman görülür?

Accent Prime uygulamasından sonra ortaya çıkan incelme etkisi kademeli olarak görülür. Uygulamadan sonra her geçen gün cildinizin daha inceldiğini göreceksiniz. En etkili sonuçlar son seanstan sonraki bir ila iki ay sonrasında nihai sonuç gözlenir.

Kaç seans Accent Prime yapılması gerektiği kişinin yağ oranına, cilt kalitesine bağlı olarak değişir. İdeal sonuçlara ulaşmak için bir hafta arayla 6-12 seans Accent Prime yaptırabilirsiniz. Her bir seans ortalama 45-60 dakika arasında sürecektir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.