Alt Göbek Nasıl Eritilir?

803 görüntülenmeBölgesel Zayıflama
0
1 Yorum

İyi günler Leyla Hanım, alt göbek nasıl eritilir? Doğumdan sonra alt karın bölgemde toplanan yağlanmayı bir türlü eritemedim. Egzersiz de yapsam, diyet de uygulasam alt göbek yağlarımdan kurtulamıyorum. Bu yağları ameliyatsız olarak eritebilmek mümkün mü?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

İyi günler, doğumdan sonra alt karın bölgesinde toplanan ve erimeye karşı dayanıklılık gösteren yağlanma şekli tüm dünya kadınlarının ortak sorunu olabilmektedir. Yağ yakımında etkisi olduğu söylenen çeşitli bantlar, kremler ve losyonlardan etkili bir verim almak neredeyse imkansızdır. Alt göbek bölgesi, erimesi en zor bölgelerden biridir. Velashape incelme tedavisinde kullanılan en etkili uygulamaların başında gelmektedir. Velashape III, radyoferkans, kızılötesi ve vakum özelliklerini bir araya toplayan bir cihazdır. Bölgesel yağları eritmenin yanı sıra selülitli bölgelerin düzeltilmesini de sağlayan Velashape cihazında öncelikle vakumlama işlemi ile dolaşım hızlandırılmaktadır. Kızılötesi ışınlar ile yağ hücreleri hassas biçimde ısıtılmakta, ısıtılan moleküller metabolizmayı hücre düzeyinde uyarmakta ve bölgede lokal bir incelme ve erime görülmektedir. Ameliyat izi olmadan bölgesel yağ eritme işlemlerinde kullanılan mucizevi cihaz sayesinde sıkı, elastik ve pürüzsüz bir cilde de sahip olunmaktadır. Hastanın cilt ve fiziksel yapısına göre 4-6 seans tedavi uygulanmaktadır. Her tedavi yaklaşık olarak 40 dakika sürmektedir. Tedavi sonunda hastaya tekrar yağ analizi yapılır ve ihtiyaç halinde ek tedaviler uygulanabilir. Hekimin önerdiği tedavi tamamlandığında alt karın bölgesindeki yağlanma azalır, bir ya da iki beden incelme sağlanmış olur. Düzenli yürüyüş takviyesi ve sıvı alımını fazlalaştırmak yapılan tedavinin başarısının devamı için önemlidir.

0

Merhaba doktor hanım, alt göbeğimde yağlanma problemi sonsuzluğa uzanıyor. Ne yapsam da ortadan kaldıramadım şu fazlalıkları. Alt göbek nasıl eritilir? Ne önerirsiniz? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, alt göbek bölgesindeki yağlar genellikle kadınlarda daha büyük bir problemdir. Tabii ki ilk olarak düzenli spor ve sağlıklı beslenme düzenini takip etmenizi öneririm. Ancak bunlar işe yaramıyorsa, uzman bir estetik cerraha başvurarak kendiniz için en uygun operasyonu olmanız gerekebilir. Bu operasyonlar eğer sarkmanız yok ise liposuctiondır. Eğer beraberinde sarkma var ise karın germe gerekbilir. Sevgiler.

0

Leyla Hocam merhaba, benim aslında güzel bir fiziğim var ama sadece alt göbekte biraz yağlanmam söz konusu. Alt göbek nasıl eritilir? Bununla ilgili sizden bilgi rica ediyorum. Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, özellikle alt karın bölgesi inatçı yağlanmaların çok sık görüldüğü bir bölge. Ne yazık ki inatçı yağlanmalarda diyet ve egzersizler çok etkili olmuyor. Ben ilk etapta yağlanma aşırı değilse medikal estetik yöntemlerini öneriyorum. Örneğin 4- 6 seans uygulandığında oldukça etkili sonuçlar veren VelaShape 3 uygulamasını önerebilirim. Eğer yağlanma çok fazlaysa böyle durumlarda da Liposuction ve karın germe öneriyorum. Şu an size özel net bir bilgi verebilmem için sizi mutlaka muayene etmeli ve gerekli analizleri gerçekleştirmeliyim. Ancak bunun neticesinde size daha kesin bir tedavi önerisinde bulunabilirim. Sağlıklı günler dilerim.

0

Sevgili Leyla Hocam selamlar, ne kadar diyet ve spor yapsam da alt göbek bölgemdeki yağlanma sorununun bir türlü önüne geçemiyorum. Bu noktada ne yapmalıyım? Alt göbek nasıl eritilir?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, alt göbek bölgesindeki yağlanma özellikle kadınlarda sıkça karşılaştığımız bir durum ve yağları eritmenin en zor olduğu bölgelerden bir tanesidir. Eğer sağlıklı beslenme ve düzenli egzersiz ile bu bölgedeki inatçı yağlardan hala kurtulamıyorsanız sizin için en iyi yöntem estetik operasyon olmaktır. Bu nedenle en kısa sürede uzman bir hekime muayene olmalı, sizin için en doğru yöntemi belirlemelisiniz. Sevgiler.

0

Leyla Hanım merhaba, ben alt göbek yağlarımdan şikayetçiyim. 24 yaşındayım. 1.70 boyundayım ve 60 kiloyum. Alt göbek nasıl eritilir? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, alt karın bölgesinde yağlanma birçok kadının ortak problemi ve ne yazık ki yağların en zor eridiği bölgelerden bir tanesi. Her hastama olduğu gibi size de öncelikle düzenli bir beslenme programı oluşturmanızı ve mutlaka sağlıklı beslenmenizi öneririm. Ayrıca egzersiz programlarını da hayatınıza dahil etmek vücudunuz için oldukça faydalı. Özellikle alt karın egzersizleri yaparsanız tüm hayatınız boyunca ciddi bir fayda sağladığını göreceksiniz. Ancak tabi ki inatçı yağlar için medikal uygulamalar ile sizi destekleyeceğiz. Tedavi yöntemini kişiye özel belirliyoruz. Çünkü herkesin yapısı ve ihtiyaçları farklı oluyor. Bu tedavide etkili bir yöntem olarak VelaShape 3 uygulamasını önerebilirim. Bu ileri teknolojili cihazda vakum, kızılötesi ve radyofrekans etkisi aynı anda kullanılır. 4- 6 seans etkili sonuçların alınmasını sağlar. Genel sağlık durumunuz da müsaitse bu yöntem ile sizi alt göbek sorunundan kurtarabiliriz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba Leyla hocam, kısa bir sürede alt göbeğimi eritmek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim, alt göbek nasıl eritilir?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, kısa bir sürede vücudunuzun herhangi bir bölümünü inceltmek ve şekillendirmek istiyorsanız beslenme, egzersiz ve bölgesel incelme uygulamalarından kombine bir şekilde faydalanmalısınız. Çünkü göbek, bel, basen gibi alanlar bölgesel yağlanma sorununun ortaya çıktığı, inatçı yağlarını biriktiği alanlardır. Alt göbek gibi bölgelerdeki yağları eritebilmek için öncelikle alanından uzman bir estetik ve plastik cerrahi uzmanı bulmalısınız ve kendinize uygun bir bölgesel incelme yöntemi belirlemelisiniz. Bölgesel incelme yöntemleri ile çok kısa bir sürede alt göbeğinizdeki yağları eritebilirsiniz fakat tekrar alt göbekte yağ birikimini önlemek için mutlaka düzgün ve düzenli beslenmelisiniz ve aynı zamanda egzersiz yapmalısınız.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı