Alt Göbek Nasıl Eritilir?

blank
1 Cevap

İyi günler Leyla Hanım, alt göbek nasıl eritilir? Doğumdan sonra alt karın bölgemde toplanan yağlanmayı bir türlü eritemedim. Egzersiz de yapsam, diyet de uygulasam alt göbek yağlarımdan kurtulamıyorum. Bu yağları ameliyatsız olarak eritebilmek mümkün mü?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ağustos 21, 2020

İyi günler, doğumdan sonra alt karın bölgesinde toplanan ve erimeye karşı dayanıklılık gösteren yağlanma şekli tüm dünya kadınlarının ortak sorunu olabilmektedir. Yağ yakımında etkisi olduğu söylenen çeşitli bantlar, kremler ve losyonlardan etkili bir verim almak neredeyse imkansızdır. Alt göbek bölgesi, erimesi en zor bölgelerden biridir. Velashape incelme tedavisinde kullanılan en etkili uygulamaların başında gelmektedir. Velashape III, radyoferkans, kızılötesi ve vakum özelliklerini bir araya toplayan bir cihazdır. Bölgesel yağları eritmenin yanı sıra selülitli bölgelerin düzeltilmesini de sağlayan Velashape cihazında öncelikle vakumlama işlemi ile dolaşım hızlandırılmaktadır. Kızılötesi ışınlar ile yağ hücreleri hassas biçimde ısıtılmakta, ısıtılan moleküller metabolizmayı hücre düzeyinde uyarmakta ve bölgede lokal bir incelme ve erime görülmektedir. Ameliyat izi olmadan bölgesel yağ eritme işlemlerinde kullanılan mucizevi cihaz sayesinde sıkı, elastik ve pürüzsüz bir cilde de sahip olunmaktadır. Hastanın cilt ve fiziksel yapısına göre 4-6 seans tedavi uygulanmaktadır. Her tedavi yaklaşık olarak 40 dakika sürmektedir. Tedavi sonunda hastaya tekrar yağ analizi yapılır ve ihtiyaç halinde ek tedaviler uygulanabilir. Hekimin önerdiği tedavi tamamlandığında alt karın bölgesindeki yağlanma azalır, bir ya da iki beden incelme sağlanmış olur. Düzenli yürüyüş takviyesi ve sıvı alımını fazlalaştırmak yapılan tedavinin başarısının devamı için önemlidir.

blank

Merhaba Leyla Hanım, benim alt karın bölgemde yağlanma var, aslında düzenli spor yapan bir kadınım ama alt karın yağlarından kurtulmak oldukça zor gelmeye başladı. Ameliyata da karşıyım. Spor yaparken çok yoruluyorum. Alt karın yağlarını eritecek bir yöntem var mı, alt göbek nasıl eritilir? teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ekim 19, 2020

Merhaba, alt karın bölgesi yağlanmaları erimesi en zor bölgelerden biridir. Ne kadar spor yapsanız da erimeye karşı sıkı bir direnç gösteren bu bölge mucizevi Velashape III ile korkulacak bir bölge olmaktan çıkmaktadır. Velashape III içindeki vakum, kızılötesi ve radyofrekans üçlemesi ile son teknolojiyle üretilmiştir. Vakum yöntemi dolaşımı hızlandırmakta kızılötesi ve radyofrekans ise yağları parçalayıp eritme görevindedir. Alt göbek yağı kütlesine göre seanslar 4 ile 6 seans arasında değişmekte, doktorun tekrar muayenesiyle tedavi 1 ya da 2 ek seanslarla sürdürülmekte ya da sonlandırılmaktadır. Tedavinin bitiminde yağlanma görülen bölgede incelme ve sıkılaşma görülmektedir. Tedavinin olumlu sonucuna katkı olarak kişinin beslenme ve kalori alımına dikkat etmesi ve bol su ile desteklenmesi gerekmektedir.

blank

İyi günler hocam, sizlere ömür 5 çocuğum var, her doğumda biraz biraz kilo aldım ve veremedim. Göbeğimin alt kısmı yağlı ve krem sürsem de kesinlikle erimiyor. Alt göbek nasıl eritilir? Mümkünse ameliyat olmadan bir yöntemi var mıdır? Çocuklarla şu an ameliyat düşünemem.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 16, 2020

İyi günler, doğumda özellikle sizin de belirttiğiniz gibi alt göbek bölgesinden alınan alınan kilolar erimeye karşı en fazla direnç gösteren bölge olarak karşımıza çıkmaktadır. Alt göbek bölgesine uygulanan cilt sıkılaştırıcı krem ya da bantlar gibi dış tedavi yöntemleriyle alt göbek bölgesinde toplanan yağlar erimemektedir. Velashape III yağların eritilmesinde ve bölgesel incelmede kullanılan etkili bir tedavi yöntemidir. Vakum yöntemi, kızılötesi ışınlar ve radyofrekans ses dalgalarının üçünü de bünyesinde birleştiren bir uygulamadır. Uygulama sürecinin başındaki vakumlama ile dolaşım hızlandırılmakta, kızılötesi ile hücreler ısıtılmakta ve radyofrekans ile yağ hücreleri parçalanmaktadır. Bölgesel incelmede tercih edilen bir uygulama olan Velashape III 40 dakika gibi az bir sürede uygulanmaktadır. Kişinin alt göbek yağı yoğunluğuna göre 4 ya da 6 seans aralıklarında tedavi uygulanmaktadır. İhtiyaç halinde ek tedavi yöntemlerine de gidilebilmektedir. Tedavi, hekimin önerdiği şekilde sonuçlandığı takdirde 1 ile 2 beden aralığında bir incelmenin yanı sıra pürüzsüz bir cilde de sahip olunmaktadır.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar