Baby Face Olmak İçin Ne Yapılmalı?

1.00K görüntülenmeBaby Face Beauty
0
1 Yorum

Merhaba hocam, benim yüzümde biraz gözenek ve siyah noktalar var çok leke problemim ya da büyük bir sorunum yok ama ben çok takıntılıyım cilt konusunda. Ergenlik döneminde gereksiz yere sürekli fondöten kullandım ve o zamandan beri gözeneklerim arttı. Aslında istediğim şey fotoğraf çekerken efekt yapınca yüzümüz pürüzsüz görünür ya aynı o görüntü olsun istiyorum. Babyface olmak için ne yapabilirim?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba,vücudumuzun en dikkat çeken bölgesi yüzümüzdür ve pürüzsüz bir cilt herkesin hayalidir. Yeni nesil cilt bakımı olan Babyface Thulium Lazer uygulaması ile istediğiniz sonucu elde edeceğinizi düşünüyorum. Tabii sizi muayene etmeden bunun kararını vermem pek mümkün değil. Alınacak olan sonuç kişinin cilt kalitesine, cilt dokusuna, cilt elastikiyetine ve cildindeki sorunlara göre değişkenlik gösterebilir. Eğer siyah noktalarınız varsa öncelikle derin ve geniş klasik bir cilt bakımı yaptırmanız gerekir. Daha sonra gözeneklerinizden kurtulmak ve pürüzsüz bir cilde kavuşmak için babyface ile devam edebilirsiniz. Baby Face Beauty uygulaması cilde parlaklık kazandıran, daha nemli ve daha sağlıklı görünmesine yardımcı olan bir cilt bakım işlemidir. Şehir hayatındaki hava kirliliği, stres, yoğun çalışma saatleri ve yaş faktörü zamanla cildin daha mat ve solgun görünmesine yol açar. Baby Face Beauty uygulamasının en büyük avantajlarından biri CDS yani Cosmeceutical Delivery System kullanılmasıdır. Bu sistemin amacı, cilt bakımı sırasında uygulanan kozmetik ürünlerinin cildin alt katmanlarına ulaştırılmasıdır. Böylece Baby Face Beauty yüzeysel bir cilt bakımı olmakla kalmaz, cildin ihtiyacı olan besinleri alt katmanlara ulaştırarak cildi derinden temizler ve tedavi eder. Ortalama 3-4 seans sonra istediğiniz sonucu alırsınız.

0

Selamlar doktor hanım, yüzümdeki çok fazla leke, siyah nokta ve benzeri detaylar var. Düzenli cilt bakımı da yaptıramıyorum. Bunun kökten bir çözümü var mı? Baby face olmak için ne yapmam gerek? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, baby face bir görünüme kavuşmak isteyen hastalarımıza baby face beauty yapmaktayız. Bu uygulamada, thulium adında bir lazer teknolojisinden faydalanıyoruz. Bu lazer teknolojisi sayesinde çildiniz derinlemesine temizleniyor, böylece ipeksi ve bebeksi bir yüze kavuşmanızı sağlıyoruz. Ancak elbette işlemi yaptırmadan önce uzman bir hekime başvurmanız önemli. Sevgiler.

0

Merhaba hocam, daha önce sivilce tedavisi görmeme rağmen yüzümde geçmeyen sivilceler var. Ayrıca siyah noktalarım da o kadar bakıma rağmen bir türlü gitmiyor. Baby face olmak istiyorum. Baby face olmak için ne yapılmalı? Ne önerirsiniz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, maalesef cildimiz yaş aldıkça sivilce, lekelenme ve siyah nokta problemi ile karşı karşıya kalıyor. Çeşitli nedenlere bağlı olarak oluşan bu durum karşısında ne kadar bakım yapsak dahi bir türlü yeterli olmayabiliyor. Bu noktada ise devreye medikal estetik operasyonlar giriyor. Gelişen teknoloji ile birlikte ilerleyen estetik tıp sayesinde günümüzde birçok cilt probleminden kurtulmak çok kolay. Baby face olmak isteyen hastalarımıza biz baby face beauty uyguluyoruz. Thulium isimli lazer teknolojisi ile uygulanan bu yöntemde cildin en derin katmanlarına kadar nüfus edilerek cildin derinlemesine temizlenmesi sağlanıyor. Bu uygulama öncesinde uzman bir hekime muayene olmanızı, operasyonu yaptırmanızda bir sakınca bulunmazsa tedavinizi başlatmanızı öneririm. Sevgiler.

0

Leyla Hocam merhaba, benim cildim biraz sorunlu. Sivilce, leke ve siyah nokta çok. Baby face olmak için ne yapılmalı? Bu konuda bilgi rica ediyorum. Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Baby Face Beauty pürüzsüz ve canlı bir cilt sağlamada benim sıklıkla kullandığım ve hastalarım açısından bakıldığında da çok memnun edici sonuçlar aldığımız etkili bir uygulama. Thulium lazer ile yaptığımız bu işlem, klasik bakımdan çok daha fazlası. Lazeri kullanan ileri teknolojili bir uygulama olduğu için bu tedavide biz cildin en derin katmanlarına dahi ulaşarak sorunları çözebiliyoruz. Böylelikle cilt çok daha parlak, ışıltılı ve canlı bir görünüm kazanıyor. Muayene için gelebilirseniz cildinizi bir inceleyelim ve sizin için en doğru tedavi yöntemi hangisi olacaksa yapacağımız analizler neticesinde karar verelim. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, ben yüzümdeki sivilce ve lekelerden çok rahatsızım. Ayrıca siyah noktalar da ne kadar bakım yaptırırsam yaptırayım bir türlü yüzümden eksik olmuyor. Baby face olmak için ne yapılmalı? Yardımcı olur musunuz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, güzel, pürüzsüz, canlı, ışıltılı ve gergin bir cilde sahip olmak tüm kadınların ortak hayali. Ancak genetik bazı yatkınlıklar, vücudun iç dengesine bağlı sorunlar, dış etmenler ne yazık ki bu hayalin önüne geçmekte. Ancak ciltte yaşanan bu sorunlar çözümsüz değil. Baby Face Beauty tedavisi ile pürüzsüz ve canlı bir cilt yapısına kavuşmak mümkün. Ben bu uygulamayı sıklıkla kullanıyorum ve hastalarımda oldukça memnun edici sonuçlar alıyorum. Baby Face Beauty klasik bir cilt bakımı değil, bir lazer uygulaması. Oldukça ileri teknolojiye sahip olduğu için cildinin en derindeki katmanlarında bulunan sorunlara bile temas edip tedavisini sağlayabiliyor. Bu tedaviyi biz Thulium lazer ile uygulamaktayız. Eğer genel sağlık durumunuzda engelleyici bir durum söz konusu değilse bu tedavi yönteminden faydalanabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba hocam,  yüzümde sivilce lekeleri var, gözeneklerim çok geniş ve cilt yapım yağlı. Yüzümün daha canlı ve parlak görünmesini yani bebek gibi bir cildim olmasını istiyorum. Baby Face olmak için neler yapılabilir?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba,her kadın canlı, parlak, sivilcesiz ve pürüzsüz cildin hayalini kurar bu yüzden cilt kusurları birçok kadını rahatsız eder. Yıllar içinde gözeneklerin tıkanması, sivilce izleri, güneş lekeleri cildimizin kusurlu görünmesine sebep olur. Thulium lazer teknolojisinden yararlanan Baby Face Beauty ile kadınlar hayalindeki pürüzsüz ve canlı cilde kavuşabiliyor. Yaşlanma karşıtı bir cilt bakımı olan Baby Face Beauty klasik cilt bakımlarının aksine lazer teknolojisi kullandığı için cilde derinlemesine etki edebilir ve cildi sıkılaştırabilir. Eğer baby face olmak istiyorum diyorsanız siz de Thulium lazer tedavisinden faydalanabilirsiniz.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı