Baby Face Olmak İçin Ne Yapılmalı?

blank
1 Cevap

Merhaba hocam, benim yüzümde biraz gözenek ve siyah noktalar var çok leke problemim ya da büyük bir sorunum yok ama ben çok takıntılıyım cilt konusunda. Ergenlik döneminde gereksiz yere sürekli fondöten kullandım ve o zamandan beri gözeneklerim arttı. Aslında istediğim şey fotoğraf çekerken efekt yapınca yüzümüz pürüzsüz görünür ya aynı o görüntü olsun istiyorum. Babyface olmak için ne yapabilirim?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Haziran 5, 2020

Merhaba,vücudumuzun en dikkat çeken bölgesi yüzümüzdür ve pürüzsüz bir cilt herkesin hayalidir. Yeni nesil cilt bakımı olan Babyface Thulium Lazer uygulaması ile istediğiniz sonucu elde edeceğinizi düşünüyorum. Tabii sizi muayene etmeden bunun kararını vermem pek mümkün değil. Alınacak olan sonuç kişinin cilt kalitesine, cilt dokusuna, cilt elastikiyetine ve cildindeki sorunlara göre değişkenlik gösterebilir. Eğer siyah noktalarınız varsa öncelikle derin ve geniş klasik bir cilt bakımı yaptırmanız gerekir. Daha sonra gözeneklerinizden kurtulmak ve pürüzsüz bir cilde kavuşmak için babyface ile devam edebilirsiniz. Baby Face Beauty uygulaması cilde parlaklık kazandıran, daha nemli ve daha sağlıklı görünmesine yardımcı olan bir cilt bakım işlemidir. Şehir hayatındaki hava kirliliği, stres, yoğun çalışma saatleri ve yaş faktörü zamanla cildin daha mat ve solgun görünmesine yol açar. Baby Face Beauty uygulamasının en büyük avantajlarından biri CDS yani Cosmeceutical Delivery System kullanılmasıdır. Bu sistemin amacı, cilt bakımı sırasında uygulanan kozmetik ürünlerinin cildin alt katmanlarına ulaştırılmasıdır. Böylece Baby Face Beauty yüzeysel bir cilt bakımı olmakla kalmaz, cildin ihtiyacı olan besinleri alt katmanlara ulaştırarak cildi derinden temizler ve tedavi eder. Ortalama 3-4 seans sonra istediğiniz sonucu alırsınız.

blank

Merhaba doktor hanım, yüzümün aynı avrupalı kızlar gibi pürüzsüz görünmesini istiyorum. Bu mümkün mü? benim cilt rengim buğday tonlu, yüzümde sivilce lekeleri, siyah noktalar, ben izleri ve yağlı akne oluşumları  var. Bunlar küçük küçük, bana  herhangi bir zararı yok ama ben bebek gibi bi cildim olsun istiyorum. Babyface olmak için ne yapabilirim?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2021

Merhaba, Akdeniz tipi kadınların özellikleri arasında buğday ten rengine sahip olmaları, cilt lekelerinin, akne ve dermatit problemlerinin yoğun olarak görülmesi ve cilt yapısı bakımından biraz daha yağlı olması gelmektedir. Kozmetik ürünlerinin yanlış kullanımı, hava kirliliği, yoğun ve stresli bir iş hayatı derinin mat, solgun ve yorgun görünmesine sebep olmaktadır. Bebek pürüzsüzlüğünde bir cilde sahip olmak herkesin hayalidir. Yeni nesil Baby Face Thulium Lazer teknolojisi gözenekleri küçülterek pürüzsüzleştirir ve cildi mat görüntüden kurtarmaktadır. Bu uygulamadan önce akne ve siyah nokta bakımınızı yaptırmanızı tavsiye ediyorum. Baby Face Thulium Lazer uygulaması öncesinde siyah noktaların temizlenmesi ve aknelerdeki temizlik ve bakımın yapılması uygulamanın etkisi bakımından önemlidir. Bu teknoloji CDS yani Cosmeceutical Delivery System kullanmaktadır. Cilt bakımında uygulanan kozmetiklerin cildin alt tabakalarına gönderilmesini sağlamaktadır. Bu bakımdan yüzeysel bir uygulama kesinlikle değildir. Cildi mat ve solgun görüntüsünden kurtararak neme doymuş, parlak, bebeksi pürüzsüzlüğe sahip bir duruma getirme özelliğine sahiptir. Genellikle 3 ya da 4 seans sonunda istenilen sonuca ulaşılmaktadır.

blank

Merhaba Leyla Hocam, yüzümde minik sivilceler, siyah noktalar, ince kılcal damarlar var. Ben cildimin pürüzsüz olmasını istiyorum. Bu etkiyi fondöten ile yakalamaya çalışıyorum ama olmuyor. Ben üzerinde hiçbir iz olmayan, bebek gibi bir cilt istiyorum. Baby Face olmak için ne yapmam gerekiyor.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 22, 2020

Merhaba, bebek gibi ipeksi bir cilde sahip olmak hemen herkesin isteğidir. Baby Face uygulaması cildi mat görüntüden kurtararak sağlıklı, neme doymuş, parlak bir cilt haline getirmektedir. Gözenekleri küçültücü etkisinden dolayı yüzünde daha önceden sivilce ya da akne oyukları olan kişiler ilk önce tercih etmektedirler. Yüzünüzde sivilce, siyah nokta oluşumları olduğunu belirtmişsiniz. Baby Face Thulium Lazer uygulamasından önce derinlemesine bir cilt temizliği yaptırmanızı öneririm. Temizlik ve arınma sonrasında uygulanan tedavide daha başarılı sonuçlar elde edilmektedir.Hava kirliliği, stresli bir yaşam biçimi, şehir hayatı ile birlikte yaş alımı da cildin solgun ve donuk görünmesine neden olmaktadır. Cosmeceutical Delivery System (CDS) kullanılan Baby Face Lazer Uygulaması, cilt bakımı tedavileri içerisinde tercih edilen bir teknolojidir. CDSystem’in amacı kozmetik olarak kullanılan ürünün derini alt katmanlarına kadar ulaştırmasını sağlamaktır. Bu şekilde cildi temizler, sıkılaştırır, gözenekleri küçültür ve cildin daha sağlıklı, ipeksi bir hale gelmesini sağlar. 3 ile 4 seans alınması tavsiye edilen uygulama sonrasında bebek gibi yumuşacık taze bir cilde sahip olunmaktadır.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar