Bacakta Selülit Nasıl Geçer?

608 görüntülenmeSelülit Tedavisi
0
1 Yorum

İyi Günler Hocam, Bacaktaki Selülit Nasıl Geçer? Hayatım boyunca tek sorunum selülit oldu, genel anlamda fazla bir kilom, ekstra fazla bölgesel bir sorunum hiç olmadı. Devamlı olarak selülit giderme yöntemleri denemek zorunda kalmaktan bıktım usandım. Lütfen bunun bir çözümü olduğunu söyleyin hocam.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Selülit kesinlikle artık kadın erkek ayırt etmiyor, son dönemin genetik bozulmalarıyla tükettiğimiz her ürün GDO’lu yani genetiğiyle oynanmış hormonlu gıdalar. Bu negatif dış faktörlere bir de kendi genetik dizilimimiz eklendiğinde cinsiyet farketmeksizin görülse de özellikle kadın hastalarımda sıkça rastladığım bu sorunu Velashape 3 cihazı uygulama tedavisi ile çözüyorum. Velashape uygulamasına dahil ettiğim bir ekstramız daha var o da Lenf Drenaj cihazı. Lenf Direnaj sinir uçlarını uyararak tüm vücuda eş zamanlı masaj yapan bir teknolojidir. Velashape 3 uygulaması sonrası Lenf Direnaj’a 20-30 dk aralığında alınarak da işlem sonrası oluşabilecek ödem sorunundan da hızlıca kurtulmuş oluyorsunuz.Selülit tedavisi için seans sayılarını ve modunu kişinin vücut yapısına ve ihtiyacına göre muayene sonrası belirliyorum. Velashape 3 cihazımız şekillendirme ve selülit problemlerine odaklanan FDA onaylı yeni nesil bir uygulamadır. Velashape 3 ameliyat olmaksızın selülit görüntüsünün azaltılması ve bölgesel yağların giderilmesi konusunda en gelişmiş cihazımızdır. Günlük hayatınızdan ödün vermeden etki eden Velashape 3, genellikle bacak, karın bölgesi ve kalça gibi sorunlu bölgelerde de uygulanabilen bir cihazdır. Uygulama son derece konforlu ve acısızdır. VelaShape 3 diğer cihazlara göre daha güçlü etki eden radyofrekans sistemine sahiptir, bu nedenle 3 ila 4 seanslık tedaviler yeterli olacaktır.

0

Merhaba Leyla Hocam, bacaklarımda çok selülit var. Acaba nasıl geçer bacaktaki selülit? Siz hangi yolları izliyorsunuz? Çok teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, selülit birçoğumuzda en çok bacak bölgesinde toplanır. Özellikle yazın etek ve elbise giyerken iki kere düşünmemize sebep olan selülitleri tedavi etmek ise çok kolaydır. Thermage, VelaShape 3 ve mezoterapi gibi yöntemler selülit tedavisinde sıkça tercih edilir ve oldukça etkili sonuçlar verir. Eğer kesin kararlıysanız en yakın zamanda kliniğimize bekleriz.

0

Leyla Hocam merhaba, benim üst bacak bölgem çok selülitli. Tedavi olsam yaza kadar geçer mi? Ne yapmam lazım? Bacakta selülit nasıl geçer?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, ben selülit tedavisinde genellikle oldukça ileri bir teknolojiye sahip olan VelaShape 3 cihazı ile yaptığımız medikal tedavi yöntemini öneriyorum. Kızılötesi ışınları, radyofrekansı ve vakumlama yöntemini aynı anda kullanan bu cihaz, cildin en alt katmanlarına kadar ulaşır ve cildin daha gergin bir görüntüye kavuşmasını sağlayarak selülit görüntülerini de yok eder. Muayene için uygun bir vaktinizde kliniğimizi ziyaret ederseniz bu yöntemin sizin için uygunluğunu değerlendirelim. Selülit tedavisi için ortalama 3- 6 aylık bir zamana ihtiyaç duyulur. Yani yaza kadar yüksek oranda selülitleriniz kaybolmuş olur. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba Leyla Hanım, bacakta selülit nasıl geçer? Ne tavsiye edersiniz? Acil olarak bu durumu çözmek istiyorum. Kolaylıklar.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, selülit maalesef birçoğumuzda bulunan ve vücudumuzda barınmasından oldukça şikayetçi olduğumuz bir durumdur. Ancak doğru tedavi yöntemleri ile selülit oluşumunun önüne geçmek mümkün. Bacakta selülit tedavisinde çoğunlukla VelaShape 3, thermage ve mezoterapi gibi medikal işlemlerden faydalanırız. Özellikle VelaShape 3 uygulaması bacaklarınızdaki selülitleri tedavi etmede oldukça etkili olan ve başarılı sonuçlar aldığımız bir uygulamadır. Genellikle 3-4 seans süren bu uygulamadan oldukça tatmin edici sonuçlar elde etmek mümkün. Ancak sizi muayene etmeden net bir bilgi de vermek istemem. Sevgiler.

0

Leyla Hanım merhaba, 36 yaşındayım. Bacaklarımda aşırı selülit var. İnce bir tayt giyince bile belli oluyor neredeyse. Özellikle oturunca. Bacakta selülit nasıl geçer? Öneriniz nedir? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, selülit oluşumu çok sayıda kadının yaşadığı ortak bir problem. Kıyafet seçiminde, davranışta fiziksel görüntüde kusur oluşmaması için ciddi bir huzursuzluk kaynağı oluyor ve kimi kadınlarda özgüven problemine bile yol açabiliyor. Selülit medikal uygulama yöntemleri ile tedavi edilebilen bir cilt problemidir. Özellikle benim genellikle tercih ettiğim VelaShape 3 cihazı etkileyici sonuçlar almamda oldukça yardımcı oluyor. Bu cihaz oldukça ileri teknolojilidir. Kızılötesi ışınları, radyofrekansı ve vakumlama yöntemini aynı anda kullanır. Bu sayede cildin gergin bir forma kavuşmasını ve selülit görüntüsünün ortadan kalkmasını sağlar. Ortalama 4 seans etkileyici sonuçlar almak için yeterlidir. Eğer genel sağlık durumunuz ile ilgili bir problem söz konusu değilse tedavi olabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba Leyla hanım, son zamanlarda çok sıkı kilo alıp verdiğim için bacaklarımda selülit oluştu. Kış aylarında olduğumuz için selülit çok fazla rahatsız etmiyor ama yaz ayları geldiğinde ve etek giymeye başladığımda bacaklarımda selülit olsun istemiyorum. Bacaklardaki selülitleri yok edecek bir tedavi yöntemi arıyorum, bacaktaki selülitler nasıl geçer?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, selülit tedavisi için kullandığımız birçok yöntem var. Thermage, VelaShape 3 ve Mezoterapi selülit tedavisinde kullandığımız yöntemlerden bazılarıdır ancak selülit tedavisinde genellikle VelaShape 3 uygulamasını kullanmayı tercih ediyoruz. Fakat selülit derecesi ve hastanın beklentisi Velashape 3 yerine başka bir yöntem kullanmamıza neden olabilir. Bacaklardaki selülitlerin geçmesi için de minimum 3-4 seans VelaShape uygulaması yapılmalıdır. VelaShape 3 uygulamasından sonra genellikle en çok tercih edilen yöntem mezoterapidir. Bacaklarınızdaki selülit görünümünü iyileştirmek için siz de bu yöntemlerden birinden faydalanabilirsiniz ancak hangi yöntemin sizin için daha uygun olduğuna karar verebilmem için öncelikle sizi muayene etmem gerekir.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı