Erkeklerde Göbek Nasıl Eritilir?

1.87K görüntülenmeBölgesel Zayıflama
0
Misafir Avatar

İyi günler Leyla Hanım, uzun yıllar jimnastikle uğraştıktan sonra çeşitli nedenlerden dolayı sporu bırakmak zorunda kaldım. Her sporla ilgilenip daha sonra bırakan erkek gibi benim de göbek bölgemde yağlanma oluştu.Erkeklerde göbek nasıl eritilir?

Misafir Avatar
Op. Dr. Leyla Arvasyorumlandı

İyi günler, uzun süre spor ile uğraştıktan sonra sporu bırakan kişilerin ortak problemi olan bölgesel yağlanma kişilerin hayatlarını olumsuz etkilemekte, kendilerini yorgun, bitkin ve yaşlanmış hissetmelerine sebep olmaktadır. Neredeyse tüm erkeklerin hayali olan yağsız sıkı bir karın Accent Prime uygulaması ile hayal olmaktan çıkmaktadır. Yaşlanma, bölgesel yağ artışı, yağ alımı olan bölgedeki cildin esnekliğini yitirip sarkması durumunda Accent Prime kombine teknolojilerin kullanılmasıyla vücut şeklini gözle görülür derecede değiştirmektedir. AccentPrime Lazer tedavisi ile yağ hücrelerinin azaltılmasını sağlayarak hastanın daha düzgün ve fit bir vücuda sahip olmasını sağlamaktadır. Cihazın ana işlevi soğuk ultrason shear dalgalarının tedavi edilen bölgedeki yağ hücrelerini seçerek yok etmesi ve radyofrekans dalgaları ile cildin alt katmanında bulunan yağ dokusunu eritmek ve cildi sıkılaştırıp dokusunu iyileştirmektir. Cerrahi yöntemlerle vücut şekillendirmesi kullanılmasını istemeyen hastalar için uygulama süresi 40 dakika kadar az bir süredir. Ameliyat acısı, ağrısı ve yara izi olmadan yeni nesil vücut şekillendirme cihazı olan Accent Prime hastalara konforlu bir tedavi seçeneği sunmaktadır. Accent Prime ile hastalar uygulamanın kolaylığından dolayı memnun olmaktadırlar.

9 Cevap

0
Misafir Avatar

Doktor Hanım merhaba, erkeklerde göbek nasıl eritilir? Benim oğlum için araştırma yapıyorum. Kendisi 35 yaşında. Teşekkür ederim.

Misafir Avatar
Op. Dr. Leyla Arvasyorumlandı

Merhaba, göbek bölgesindeki yağlanmaların tedavisini belirlemede bölgedeki yağlanma oranı çok önemli. Eğer yağlanma oranı fazla değilse medikal tedavi uygulayabiliriz. Accent Prime ya da VelaShape 3 gibi cihazlar oldukça etkili sonuçlar veriyor. Fakat yağlanma bazen daha fazla olabiliyor ve medikal uygulamalar yetersiz kalabiliyor. Bu gibi durumlarda genellikle Liposuction operasyonuna başvuruyoruz. Oğlunuz uygun bir zamanda kliniğimize gelebilirse kendisini muayene edelim ve mevcut durumu bir görelim. Buna göre de en etkili olacak şekilde tedavisini planlayalım. Sevgiler…

0
Misafir Avatar

Merhaba doktor hanım, oğlumun yaşına göre göbeğinde çok yağlanma var. Obez de değil çok kilosu da yok ancak yine de bu durumu anlamış değiliz. Erkeklerde göbek nasıl eritilir acaba?

Misafir Avatar
Op. Dr. Leyla Arvasyorumlandı

Merhabalar, hem erkeklere hem de kadınlara birçok estetik operasyon yapmaktayız. Erkeklerde bölgesel yağlanmanın en sık görüldüğü bölge göbektir. Bu bölgedeki yağları eritmek için öncelikli olarak sağlıklı beslenme düzeni ve hareketli bir yaşam benimsenmelidir. Eğer tüm bunlara rağmen bir sonuç elde edilemiyorsa estetik merkezlerine başvurulabilir. Oğlunuz için en uygun işleme karar vermeden önce, mutlaka muayene takibi yapılarak bölgesel yağlanmanın nerede baş gösterdiği ve temel sebebi gibi kıstaslar belirlenmelidir. Ardından tedavi sürecine geçilir. O nedenle eğer kararınızdan eminseniz en yakın zamanda kliniğimizde sizi görmek isteriz. Sevgiler.

0
Misafir Avatar

Leyla Hocam merhaba, ben erkeklerde göbek nasıl eritilir diye sormak istiyorum. Medikal tedaviler uygulamak mümkün olur mu? İyi çalışmalar.

Misafir Avatar
Op. Dr. Leyla Arvasyorumlandı

Merhaba, bölgesel yağlanmalarda biz cinsiyetin ötesinde kişiye özel en etkili tedavileri uygulamaya gayret ederiz. Bu bağlamda, yağlanma oranınız tedaviyi belirlemede çok önemli. Eğer az miktardaysa VelaShape 3 ve Accent Prime gibi medikal tedavi yöntemleri beklediğiniz sonuçları elbette verir. Ancak yağlanma fazlaysa bu yöntemler yeterli gelmez ve Liposuction uygulayabiliriz. Muayene için gelirseniz yağlanma oranınızı analiz edelim, sonrasında medikal yöntemlerin uygunluğunu değerlendirelim. Sağlıklı günler dilerim.

0
Misafir Avatar

Merhaba hocam, erkekler için de göbek yağı eritme konusunda destek sağlıyorsanız bilgi almak isterim. Erkeklerde göbek nasıl eritilir? Teşekkürler.

Misafir Avatar
Op. Dr. Leyla Arvasyorumlandı

Merhabalar, kadın / erkek ayırmaksızın tüm cinsiyetlere estetik müdahale yapıyoruz. Erkeklerde göbek bölgesindeki yağlanma çok sık rastladığımız bir problem. Sizin için uygun tedaviyi belirlemeden önce yağlanmanın hangi şiddette olduğu, vücut yapınız, fiziki özellikleriniz ve genel sağlık durumunuz dikkate alınarak kapsamlı bir muayene gerçekleştirilir. Ardından kişiye özel tedavi yöntemi belirlenir. Hangi estetik operasyonu olursanız olun mutlaka sağlıklı beslenme ve hareketli yaşam biçimine özen göstermeniz gerekir. Eğer cerrahi de kesin kararlı iseniz muayene olmak üzere sizi kliniğimize beklerim.

0
Misafir Avatar

Leyla Hanım merhaba, ben 30 yaşında bir erkeğim. Göbek bölgemde yağlanma var. Erkeklerde göbek nasıl eritilir? Bu konuda bir yönlendirme yapmanızı rica ediyorum. Teşekkür ederim.

Misafir Avatar
Op. Dr. Leyla Arvasyorumlandı

Merhaba, en etkili tedavi kişiye özel olandır. Dolayısıyla tedavi yöntemini cinsiyet ile sınırlandırmak yanlış olur. Biz tedavi yöntemine karar verirken kişinin sağlık durumuna, fiziki yapısına, ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre hareket ederiz. Öncelikle uygun tedavinin bulunmasında yağlanma oranınız çok önemli. Hafif yağlanmalarda biz sağlıklı beslenme, düzenli egzersiz ve medikal tedavi üçlüsünü öneririz. Medikal tedavide VelaShape 3 ve Accent Prime gibi ileri teknolojili cihazlar oldukça etkileyici ve memnun edici sonuçlar verir. Ancak yağlanma yüksek oranda ise Liposuction uygulamasından faydalanırız. Size doğru bir yönlendirme yapabilmem için öncelikle sizi muayene etmem gerekli. Sağlıklı günler dilerim.

0
Misafir Avatar

Merhaba Leyla hanım, hayatım boyunca fit bir bedene sahip oldum ama yaşlanmaya başladığım için maalesef göbek yaptım. Gün içinde hareket etmeye ve düzenli beslenmeye çalışıyorum ama her zaman olmuyor maalesef bu yüzden göbeğimden kurtulamıyorum. Erkeklerde göbek nasıl eritilir, bu konuda faydalanabileceğim bir yöntem var mı?

Misafir Avatar
Op. Dr. Leyla Arvasyorumlandı

Merhaba, elbette göbek yağlarını eritmenize yardımcı olacak bölgesel incelme yöntemleri var. Genellikle kadın hastalarımız VelaShape 3 ve Accent Prime uygulamalarından faydalanıyor. Bu yöntemler erkekler de oldukça başarılı sonuçlar verir. Bu yöntemlerin dışında Vaser Liposuction ile göbeğinizdeki yağlardan tek seferde kurtulabilirsiniz. Hangi yöntemin sizin için daha uygun olduğuna muayeneden sonra birlikte karar verebiliriz. Ancak göbeğinizdeki yağları bir estetik uygulama yardımıyla eritmeden önce yaşam biçiminizi daha sağlıklı ve düzenli bir hale getirmelisiniz. Aksi halde göbeğinizi çok kısa sürede eritmiş olsak bile tekrar yağlanma sorunuyla karşılaşabilirsiniz.

0
Misafir Avatar

Merhaba doktor hanım, 38 yaşındayım genel anlamda kilolu birisi değilim, çok sağlıklı beslenmiyorum ama kötü de beslenmem, spor yapmam ama gün içerisinde hareket etmeye özen gösteririm. Normal bir yaşam biçimine sahip olmama rağmen göbek sorunum var. Göbek yağlarından nasıl kurtulurum, erkeklerde göbek nasıl eritilir?

Misafir Avatar
Op. Dr. Leyla Arvasyorumlandı

Merhaba, kadın-erkek fark etmeksizin herkes fit ve sıkı bir görünüme sahip olmak ister ama bazen genetik yatkınlıktan dolayı vücudumuzun bazı bölgelerinde yağlanmaya sebep olur. Göbek de inatçı yağların biriktiği bölgesel yağlanma sorunu oluşan alanlardan biridir ve göbek yağlarını eritmek oldukça zahmetlidir. Düzenli bir beslenme, sağlıklı yiyecekler tüketmek, gün içerisinde yeteri kadar su tüketmek, hareketli bir yaşam biçimi seçmek, bölgesel yağların biriktiği alanları çalıştıracak egzersizler yapmak bölgesel zayıflamaya yardımcı olur ama yine de bunları destekleyecek dışarıdan bir müdahaleye de ihtiyaç duyulabiliyor. Böyle durumlardan bizim de çok kullandığımız bir bölgesel zayıflama yöntemi olan Accent Prime’dan yardım alabiliriz. Accent Prime sahip olduğu radyofrekans teknolojisi ile vücuda ses dalgaları yayarak yağların parçalanıp vücuttan atılmasını sağlar. Yaklaşık 4 seans uygulandığında uygulandığı alanda gözle görülür bir incelme elde edilir.

0
Misafir Avatar

İyi günler Leyla Hocam,35 yaşındayım, muhasebeciyim. Biraz kötü beslendiğimi itiraf ediyorum. Cips, gazoz, meyve suyu ve hamur işi çok seviyorum. Spor da yapıyorum biraz ama göbeğim erimek bilmiyor. Erkeklerde göbek nasıl eritilir?

Misafir Avatar
Op. Dr. Leyla Arvasyorumlandı

İyi günler, hareket azlığı olan bir meslekte bulunmanızın yanı sıra sizin de ifade ettiğiniz gibi çok da sağlıklı olmayan besin maddelerini tüketmeniz sizin kilo almanıza sebep olmaktadır. Spor, diyet ile desteklenmediği takdirde olumlu sonuç vermemektedir. Bu diyet ve spor programları yüksek irade ile zorlu ve uzun bir istikrar dönemi gerektirmektedir. Accent Prime istenmeyen yağlı göbek bölgesini yönlendirilmiş ultrasonik ses dalgaları ve radyofrekans teknolojisiyle eritmektedir. Kişinin yağ oranına, cilt yapısına ve deri kalınlığına bağlı olarak uygulama özelleştirilebilmektedir. Hedef olarak ilk dört haftayı baz alan uygulamada , birinci ayın sonunda göbek bölgesindeki erime farkedilecek boyutta olmaktadır. Uygulamanın yağ eritmedeki başarısının yanı sıra cilt sıkılaştırma, vücut şekillendirme, vücut hatlarını ortaya çıkarmadaki başarısı da yadsınmamaktadır.

0
Misafir Avatar

İyi günler hocam, 48 yaşındayım, evlendikten sonra göbek bölgemden biraz kilo aldım. cildimde herhangi bir ameliyat izi ya da delik gibi bir iz kalsın istemiyorum. Bu şartlarda erkeklerde göbek nasıl eritilir?

Misafir Avatar
Op. Dr. Leyla Arvasyorumlandı

İyi günler, ameliyatsız ve herhangi bir iz olmadan bölgesel zayıflamak isteyen kişilere önerdiğim method, modern tıpta son teknoloji olan Accent Prime uygulaması ile zayıflama methodudur. Accent Prime fazla yağı eriterek yok etmekte ve cildi gözle görülür şekilde sıkılaştırmaktadır. Bu yöntemde ultrason ve radyofrekans aynı anda kullanılarak yağlar küçük parçalara ayrılıp eritilmektedir. Aynı anda kolajen lifler uyarılmakta, liflerin sayısı artarak cildin gergin ve sıkı görünmesi sağlanmaktadır. İstenilen mevsimde yaptırılabilen bu yöntem haftada bir kere olacak şekilde toplam dört seanstan oluşmaktadır. Uygulamadan sonra cilt üzerinde pembeleşme ya da kızarma görülebilmektedir. Uygulama cildin ve cilt altındaki yağlı bölümün ısıtılarak ayrıştırılması esasına dayalı olduğu için cilt yüzeyindeki renk değişimleri gayet normaldir. Hastanın uygulama süresince bol su içmesine dikkat etmesi ve zararlı yiyeceklerden kaçınması tedavinin daha iyi sonuç vermesine yardımcı olmaktadır.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar