Erkeklerde Göbek Nasıl Eritilir?

blank
1 Cevap

İyi günler Leyla Hanım, uzun yıllar jimnastikle uğraştıktan sonra çeşitli nedenlerden dolayı sporu bırakmak zorunda kaldım. Her sporla ilgilenip daha sonra bırakan erkek gibi benim de göbek bölgemde yağlanma oluştu.Erkeklerde göbek nasıl eritilir?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ağustos 26, 2020

İyi günler, uzun süre spor ile uğraştıktan sonra sporu bırakan kişilerin ortak problemi olan bölgesel yağlanma kişilerin hayatlarını olumsuz etkilemekte, kendilerini yorgun, bitkin ve yaşlanmış hissetmelerine sebep olmaktadır. Neredeyse tüm erkeklerin hayali olan yağsız sıkı bir karın Accent Prime uygulaması ile hayal olmaktan çıkmaktadır. Yaşlanma, bölgesel yağ artışı, yağ alımı olan bölgedeki cildin esnekliğini yitirip sarkması durumunda Accent Prime kombine teknolojilerin kullanılmasıyla vücut şeklini gözle görülür derecede değiştirmektedir. AccentPrime Lazer tedavisi ile yağ hücrelerinin azaltılmasını sağlayarak hastanın daha düzgün ve fit bir vücuda sahip olmasını sağlamaktadır. Cihazın ana işlevi soğuk ultrason shear dalgalarının tedavi edilen bölgedeki yağ hücrelerini seçerek yok etmesi ve radyofrekans dalgaları ile cildin alt katmanında bulunan yağ dokusunu eritmek ve cildi sıkılaştırıp dokusunu iyileştirmektir. Cerrahi yöntemlerle vücut şekillendirmesi kullanılmasını istemeyen hastalar için uygulama süresi 40 dakika kadar az bir süredir. Ameliyat acısı, ağrısı ve yara izi olmadan yeni nesil vücut şekillendirme cihazı olan Accent Prime hastalara konforlu bir tedavi seçeneği sunmaktadır. Accent Prime ile hastalar uygulamanın kolaylığından dolayı memnun olmaktadırlar.

blank

İyi günler Leyla Hocam,35 yaşındayım, muhasebeciyim. Biraz kötü beslendiğimi itiraf ediyorum. Cips, gazoz, meyve suyu ve hamur işi çok seviyorum. Spor da yapıyorum biraz ama göbeğim erimek bilmiyor. Erkeklerde göbek nasıl eritilir?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ekim 19, 2020

İyi günler, hareket azlığı olan bir meslekte bulunmanızın yanı sıra sizin de ifade ettiğiniz gibi çok da sağlıklı olmayan besin maddelerini tüketmeniz sizin kilo almanıza sebep olmaktadır. Spor, diyet ile desteklenmediği takdirde olumlu sonuç vermemektedir. Bu diyet ve spor programları yüksek irade ile zorlu ve uzun bir istikrar dönemi gerektirmektedir. Accent Prime istenmeyen yağlı göbek bölgesini yönlendirilmiş ultrasonik ses dalgaları ve radyofrekans teknolojisiyle eritmektedir. Kişinin yağ oranına, cilt yapısına ve deri kalınlığına bağlı olarak uygulama özelleştirilebilmektedir. Hedef olarak ilk dört haftayı baz alan uygulamada , birinci ayın sonunda göbek bölgesindeki erime farkedilecek boyutta olmaktadır. Uygulamanın yağ eritmedeki başarısının yanı sıra cilt sıkılaştırma, vücut şekillendirme, vücut hatlarını ortaya çıkarmadaki başarısı da yadsınmamaktadır.

blank

İyi günler hocam, 48 yaşındayım, evlendikten sonra göbek bölgemden biraz kilo aldım. cildimde herhangi bir ameliyat izi ya da delik gibi bir iz kalsın istemiyorum. Bu şartlarda erkeklerde göbek nasıl eritilir?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 16, 2020

İyi günler, ameliyatsız ve herhangi bir iz olmadan bölgesel zayıflamak isteyen kişilere önerdiğim method, modern tıpta son teknoloji olan Accent Prime uygulaması ile zayıflama methodudur. Accent Prime fazla yağı eriterek yok etmekte ve cildi gözle görülür şekilde sıkılaştırmaktadır. Bu yöntemde ultrason ve radyofrekans aynı anda kullanılarak yağlar küçük parçalara ayrılıp eritilmektedir. Aynı anda kolajen lifler uyarılmakta, liflerin sayısı artarak cildin gergin ve sıkı görünmesi sağlanmaktadır. İstenilen mevsimde yaptırılabilen bu yöntem haftada bir kere olacak şekilde toplam dört seanstan oluşmaktadır. Uygulamadan sonra cilt üzerinde pembeleşme ya da kızarma görülebilmektedir. Uygulama cildin ve cilt altındaki yağlı bölümün ısıtılarak ayrıştırılması esasına dayalı olduğu için cilt yüzeyindeki renk değişimleri gayet normaldir. Hastanın uygulama süresince bol su içmesine dikkat etmesi ve zararlı yiyeceklerden kaçınması tedavinin daha iyi sonuç vermesine yardımcı olmaktadır.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar