Erkeklerde Göbek Nasıl Eritilir?

743 görüntülenmeBölgesel Zayıflama
0
1 Yorum

İyi günler Leyla Hanım, uzun yıllar jimnastikle uğraştıktan sonra çeşitli nedenlerden dolayı sporu bırakmak zorunda kaldım. Her sporla ilgilenip daha sonra bırakan erkek gibi benim de göbek bölgemde yağlanma oluştu.Erkeklerde göbek nasıl eritilir?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

İyi günler, uzun süre spor ile uğraştıktan sonra sporu bırakan kişilerin ortak problemi olan bölgesel yağlanma kişilerin hayatlarını olumsuz etkilemekte, kendilerini yorgun, bitkin ve yaşlanmış hissetmelerine sebep olmaktadır. Neredeyse tüm erkeklerin hayali olan yağsız sıkı bir karın Accent Prime uygulaması ile hayal olmaktan çıkmaktadır. Yaşlanma, bölgesel yağ artışı, yağ alımı olan bölgedeki cildin esnekliğini yitirip sarkması durumunda Accent Prime kombine teknolojilerin kullanılmasıyla vücut şeklini gözle görülür derecede değiştirmektedir. AccentPrime Lazer tedavisi ile yağ hücrelerinin azaltılmasını sağlayarak hastanın daha düzgün ve fit bir vücuda sahip olmasını sağlamaktadır. Cihazın ana işlevi soğuk ultrason shear dalgalarının tedavi edilen bölgedeki yağ hücrelerini seçerek yok etmesi ve radyofrekans dalgaları ile cildin alt katmanında bulunan yağ dokusunu eritmek ve cildi sıkılaştırıp dokusunu iyileştirmektir. Cerrahi yöntemlerle vücut şekillendirmesi kullanılmasını istemeyen hastalar için uygulama süresi 40 dakika kadar az bir süredir. Ameliyat acısı, ağrısı ve yara izi olmadan yeni nesil vücut şekillendirme cihazı olan Accent Prime hastalara konforlu bir tedavi seçeneği sunmaktadır. Accent Prime ile hastalar uygulamanın kolaylığından dolayı memnun olmaktadırlar.

0

Merhaba doktor hanım, oğlumun yaşına göre göbeğinde çok yağlanma var. Obez de değil çok kilosu da yok ancak yine de bu durumu anlamış değiliz. Erkeklerde göbek nasıl eritilir acaba?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, hem erkeklere hem de kadınlara birçok estetik operasyon yapmaktayız. Erkeklerde bölgesel yağlanmanın en sık görüldüğü bölge göbektir. Bu bölgedeki yağları eritmek için öncelikli olarak sağlıklı beslenme düzeni ve hareketli bir yaşam benimsenmelidir. Eğer tüm bunlara rağmen bir sonuç elde edilemiyorsa estetik merkezlerine başvurulabilir. Oğlunuz için en uygun işleme karar vermeden önce, mutlaka muayene takibi yapılarak bölgesel yağlanmanın nerede baş gösterdiği ve temel sebebi gibi kıstaslar belirlenmelidir. Ardından tedavi sürecine geçilir. O nedenle eğer kararınızdan eminseniz en yakın zamanda kliniğimizde sizi görmek isteriz. Sevgiler.

0

Leyla Hocam merhaba, ben erkeklerde göbek nasıl eritilir diye sormak istiyorum. Medikal tedaviler uygulamak mümkün olur mu? İyi çalışmalar.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, bölgesel yağlanmalarda biz cinsiyetin ötesinde kişiye özel en etkili tedavileri uygulamaya gayret ederiz. Bu bağlamda, yağlanma oranınız tedaviyi belirlemede çok önemli. Eğer az miktardaysa VelaShape 3 ve Accent Prime gibi medikal tedavi yöntemleri beklediğiniz sonuçları elbette verir. Ancak yağlanma fazlaysa bu yöntemler yeterli gelmez ve Liposuction uygulayabiliriz. Muayene için gelirseniz yağlanma oranınızı analiz edelim, sonrasında medikal yöntemlerin uygunluğunu değerlendirelim. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba hocam, erkekler için de göbek yağı eritme konusunda destek sağlıyorsanız bilgi almak isterim. Erkeklerde göbek nasıl eritilir? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, kadın / erkek ayırmaksızın tüm cinsiyetlere estetik müdahale yapıyoruz. Erkeklerde göbek bölgesindeki yağlanma çok sık rastladığımız bir problem. Sizin için uygun tedaviyi belirlemeden önce yağlanmanın hangi şiddette olduğu, vücut yapınız, fiziki özellikleriniz ve genel sağlık durumunuz dikkate alınarak kapsamlı bir muayene gerçekleştirilir. Ardından kişiye özel tedavi yöntemi belirlenir. Hangi estetik operasyonu olursanız olun mutlaka sağlıklı beslenme ve hareketli yaşam biçimine özen göstermeniz gerekir. Eğer cerrahi de kesin kararlı iseniz muayene olmak üzere sizi kliniğimize beklerim.

0

Leyla Hanım merhaba, ben 30 yaşında bir erkeğim. Göbek bölgemde yağlanma var. Erkeklerde göbek nasıl eritilir? Bu konuda bir yönlendirme yapmanızı rica ediyorum. Teşekkür ederim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, en etkili tedavi kişiye özel olandır. Dolayısıyla tedavi yöntemini cinsiyet ile sınırlandırmak yanlış olur. Biz tedavi yöntemine karar verirken kişinin sağlık durumuna, fiziki yapısına, ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre hareket ederiz. Öncelikle uygun tedavinin bulunmasında yağlanma oranınız çok önemli. Hafif yağlanmalarda biz sağlıklı beslenme, düzenli egzersiz ve medikal tedavi üçlüsünü öneririz. Medikal tedavide VelaShape 3 ve Accent Prime gibi ileri teknolojili cihazlar oldukça etkileyici ve memnun edici sonuçlar verir. Ancak yağlanma yüksek oranda ise Liposuction uygulamasından faydalanırız. Size doğru bir yönlendirme yapabilmem için öncelikle sizi muayene etmem gerekli. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba Leyla hanım, hayatım boyunca fit bir bedene sahip oldum ama yaşlanmaya başladığım için maalesef göbek yaptım. Gün içinde hareket etmeye ve düzenli beslenmeye çalışıyorum ama her zaman olmuyor maalesef bu yüzden göbeğimden kurtulamıyorum. Erkeklerde göbek nasıl eritilir, bu konuda faydalanabileceğim bir yöntem var mı?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, elbette göbek yağlarını eritmenize yardımcı olacak bölgesel incelme yöntemleri var. Genellikle kadın hastalarımız VelaShape 3 ve Accent Prime uygulamalarından faydalanıyor. Bu yöntemler erkekler de oldukça başarılı sonuçlar verir. Bu yöntemlerin dışında Vaser Liposuction ile göbeğinizdeki yağlardan tek seferde kurtulabilirsiniz. Hangi yöntemin sizin için daha uygun olduğuna muayeneden sonra birlikte karar verebiliriz. Ancak göbeğinizdeki yağları bir estetik uygulama yardımıyla eritmeden önce yaşam biçiminizi daha sağlıklı ve düzenli bir hale getirmelisiniz. Aksi halde göbeğinizi çok kısa sürede eritmiş olsak bile tekrar yağlanma sorunuyla karşılaşabilirsiniz.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı