Gamze Estetiği kaç yaşında yapılır?

51 görüntülenmeGamze Estetiği
0
1 Yorum

Merhaba doktor hanım, ben 18 yaşındayım ve gamze estetiği yaptırmak istiyorum. Acaba yaşım bir sorun teşkil eder mi uygulama için? Gamze estetiği kaç yaşında yapılmalıdır sizce? Sevgiler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, gamze estetiği uygulaması kişinin yüzünde doğal bir gamze elde etmek amacıyla uygulanan cerrahi bir işlemdir. Uzman bir hekim tarafından uygulandığı takdirde oldukça başarılı sonuçlar verir. Sizin sorunuza gelirsei, gamze estetiğini biz genellikle 18 yaşını doldurmuş bireylere uyguluyoruz. Aslında bu operasyon için belirlenmiş bir yaş kısıtlaması yoktur fakat 18 yaşına dek yüz şekli henüz tam olarak oturmadığından ve gelişmeye devam ettiğinden dolayı bu estetiğin 18 yaşından sonra yaptırılması önerilir. Ancak yine de en doğru yorumu yapabilmek için öncelikle sizi muayene etmem gerekli. Sevgiler.

0

Hocam merhaba, 20 yaşındayım. Benim tek yanağımda gamze var, gamzemi çok seviyorum ancak tek tarafımda olmasını biraz kendime takıntı yaptım. Güldüğümde aynı derinlikte diğer yanağımda da gamze oluşsun istiyorum. Gamze estetiği sayesinde bunun mümkün olduğunu biliyorum, görüyorum. Ancak yaptırmak istersem yaşım bir sıkıntı çıkarır mı? Gamze estetiği kaç yaşında yapılır? Bir sınırlama var mı? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, öncelikle gülümseyince ortaya çıkan gamzelerin verdiği sıcaklığı, sempatik havayı ve çekiciliği en iyi deneyimleyen kişilerden biri olma ayrıcalığına sahip olduğunuzu belirterek sorunuza cevap vermek isterim. Gamze estetiği operasyonlarımızı her iki yanağa uygulayabildiğimiz gibi dileyenler için tek yanak uygulaması da yapabiliyoruz. Dolayısıyla istediğiniz işlemi 20-30 dakika gibi kısa bir süre içinde gerçekleştirebiliyoruz. Yaş konusuna gelecek olursam; bu konuda kesin sınırlar çizilmemekle birlikte yüz yapısının gelişimi 18 yaşına kadar devam ettiğinden bu yaş öncesinde gamze estetiği yapmayı uygun bulmuyorum. Sizin yaşınız 20 ve bu işlemi yaptırmanızda herhangi bir sakınca yok. Dilerseniz bize ulaşarak bir randevu oluşturun ve orijinal gamzenizi incelememizin ardından size daha detaylı bilgiler verelim. Sevgiler…

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı