Göbek Yağları Nasıl Eritilir?

blank
1 Cevap

İyi günler Leyla Hanım, ben 45 yaşında iki çocuklu bir anneyim. Hamilelikte aldığım kiloların büyük çoğunluğunu versem de özellikle göbek yağlarım bir türlü erimiyor. Göbek bölgemdeki yağlanmadan dolayı kıyafetler de üzerimde iyi durmuyor. Göbek yağları nasıl eritilir?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ağustos 17, 2020

İyi günler, hamilelikte alınan ve bir türlü erimeyen dirençli kilolar maalesef çoğu kadının rahatsız olduğu bir sorun. Göbek bölgesinde oluşan yağlanmalar vücutta erimesi en zor bölgelerden biridir. Mucizevi bir yöntem olarak nitelendirebileceğimiz Velashape uygulaması hastanın problemli bölgesindeki yağlanmayı azaltır, bölgesel sıkılaşmaya yardımcı olur. Velashape tedavisinde hastanın problemli bölgesinde vakumla dolaşım hızlandırılır. Kızılötesi ışınlar ile uygulama yapılacak karın bölgesi dokulara zarar vermeyecek şekilde ısıtılır. Isı sayesinde parçalara ayrılan yağ molekülleri radyofrekans ile sıcaklık verilerek eritilir. Yağ erimesiyle beraber vücuttaki kolajen artımı da tetiklenmiş olur. Bölgesel zayıflama ve karın bölgesi şekillendirme konusunda en güncel teknolojiye sahip Velashape işleminde bu üç farklı özellik bir araya gelerek işlem yapılan bölgede yağ yakımını gerçekleştirerek sıkılaşma sağlar. Velashape uygulamasında her seans yaklaşık 40 dakika sürmektedir. Karın bölgesi yağlanma oranına göre 4 ile 6 seans arasında uygulanmaktadır. Seanslar 10 gün arayla tekrar etmektedir. Tedavinin bitiminde doktor önerisiyle ek uygulamalarına gidilebilir. Doktorun önerdiği seans sayısı tamamlandığı zaman bir ya da iki beden incelme sağlanmaktadır. Velashape uygulaması ve tedavisi CE ve FDA onaylı olup bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bölgesel incelme ve sıkılaşma da son derece etkili sonuçlar veren bu tedavi yöntemiyle cerrahi işlemlere gerek kalmamaktadır.

blank

İyi günler Leyla Hanım, Kastamonudan yazıyorum size , 48 yaşında 3 çocuk annesiyim. İnternette göbek yağları ile ilgili yazınızı okudum. Çok ilgimi çekti. Yakın zamanda istanbula geleceğim. Gebelikte göbeğimden epeyce kilo aldım, bu kiloları veremiyorum. Pantolon giydiğimde göbeğimden dolayı bi farklı duruyor kıyafet. Göbek yağları nasıl eritilir hocam, biraz daha bilgi verirseniz sevinirim.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ekim 19, 2020

İyi günler, gebelikten sonra ne kadar spor ya da egzersiz yapılırsa yapılsın göbek bölgesindeki yağların erimesi neredeyse imkansızdır. Bu bölgede gebelikten dolayı sarkan göbek kasları , yağ hücrelerinin toplanması için uygun bir zemin hazırlamaktadır aslında. Kliniğimizde kullandığımız Velashape III uygulamasında vakum ile hastanın göbek bölgesindeki kan dolaşımı hızlandırılmaktadır. Kızılötesi ışınlar hücrelerin ısıtılması daha sonra da da radyofrekans yöntemiyle eritilme esasına dayanmaktadır. Radyofrekans ile eriyen yağlar kolajen üretimini artırır ve cildin sıkılaşmasını sağlar. Bir seans 40 dakika sürmektedir. Veshape III ün mucize olarak nitelendirebileceğimiz seanslarında 1-2 beden incelmek mümkün olmaktadır. Göbek bölgesinde genelde 4 ile 6 seans uygulanan tedavi ayda iki kere uygulama sıklığında olmaktadır.

blank

Merhaba doktor hanım, göbek bölgemde vücudumun diğer bölgelerine oranla daha fazla bir yağlanma var. Benim bu yağlardan kurtulmam için sürekli mekik çekmem lazım ama belimdeki ve kalçamdaki ağrıdan dolayı doktorum kesinlikle mekik çekmememi söyledi. Göbek yağları nasıl eritilir?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 16, 2020

Merhaba, göbek bölgesindeki yağlanma bütün kadınların ortak sorunudur. Gün içerisinde yaptığımız egzersizler ya da diyet programları ile göbek bölgesindeki yağlardan kurtulmak ne yazık ki çok zordur. Son yılların en gözde uygulaması olan Velashape III ile bölgesel yağlanmadan kurtulmak mümkündür.Genel çalışma prensibi kızılötesi ışınlar ile cilt altındaki dokuların zarar verilmeyecek şekilde ısıtılmasıdır. Isı ile birlikte parçalanan yağ kütleleri ayrıştırılmakta ve radyofrekans sıcaklık verilerek eritilmektedir. Velashape III ile yağ parçalanması, moleküllere ayrılması, eritilmesi ve kolajen artımının tetiklenmesiyle beraber vücudun sıkılaşmasını sağlamaktadır. Güncel ve en son teknolojiye sahip olan bu uygulama ile aynı zamanda vücuttaki pütürlü görünüm gitmekte ve cilt daha diri görünmektedir. Bu tedavide her seans yaklaşık 40 dakika kadar sürmektedir. Göbek bölgesindeki yağlanma oranına göre seans sayıları fazlalaştırılmakta ya da azaltılmaktadır. Bu kişinin yağlanma oranına bağlıdır. FDA onaylı bir uygulama olan Velashape III kesinlikle bir yan etkiye sahip değildir.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar