Jawline Dolgusu Kaç ml Gerekir?

59 görüntülenmeJawline Dolgusu
0
1 Yorum

Selamlar Leyla Hanım, jawline dolgusu için kaç ml gerekiyor? Teşekkür ederim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, kaç ml dolgu maddesine ihtiyaç duyulduğu kişiden kişiye değişir. Ancak genellikle 1 ila 3 ml arasında dolgu kullanılır. Eğer çene hattı daha belirgin hale gelsin isteniyorsa ve yüz büyükse daha fazla miktarda gerekebilir. 1 ml dolgu 1 enjektör dolgudur. Bazı dolgular enjektörde 1,2 cc bulunabilir. Burada istenen görünüm dolgu miktarını belirler. Sevgiler.

0

Doktor hanım merhaba, arkadaşım birkaç ay önce jawline dolgusu yaptırdı ve sonuçlarından çok memnun. Aslında ben kendisinden çok daha önce bu işlemi yaptırmak istiyordum ancak cesaret edemiyordum. Şimdi hazırım diyebilirim:) Merak ettiğim ise bende de aynı miktarda mı dolgu kullanılacak, jawline dolgusu kaç ml gerekir? Bu neye göre belirleniyor? Fiyatı etkiliyor mu? Teşekkürler şimdiden.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, her hastamızın ihtiyaç duyduğu dolgu türü ve miktarı değişiklik gösterebilmektedir. Yüz hattınızı adeta yeniden şekillendiren bu uygulamada kullanılacak dolgu maddesinin miktarı hastaya göre çok farklılıklar içerebilir. Ancak ortalama bir miktar verecek olursam en az 1 ml ihtiyaçtan başlamak üzere bu işlem ortalama 1-3 ml arası dolgu kullanılarak uygulanmaktadır. Yine de en baştan söylediğim üzere ml miktarı kişinin ihtiyacına göre bu ortalamanın altında ya da üstünde kalabilmektedir. Bu sebepten hastayı muayene edip gereksinimi belirlemeden jawline dolgusu kaç ml gerekir sorusuna cevap vermek ya da fiyat vermek maalesef mümkün değil.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı