Jawline Dolgusu Kaç Yaşında Yapılır?

51 görüntülenmeJawline Dolgusu
0
1 Yorum

Merhaba doktor hanım, jawline dolgusu yaptırmak istiyorum ancak 17 yaşındayım. Sizce çok mu erken? Jawline dolgusu kaç yaşında yapılır? En uygun zaman nedir?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, ister dolgu ister cerrahi operasyon olsun estetik işlemlerinin birçoğunda 18 yaşının altında kişilere bu tür uygulamalar yapılması tavsiye edilmez. O nedenle önerim 18 yaşını tamamlamış, hatta 21-22 yaşını aşmış bireylere jawline dolgusu uygulanmasıdır. Çünkü bu yaşlara kadar kemik gelişimi devam eder ve yüz tam olarak oturmayabilir. Fakat jawline dolgusu için yaş sınırlaması yoktur. Genel sağlık durumu müsait olan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

0

Hocam selamlar, jawline dolgusu ile istediğim yüz yapısına kavuşmak istiyorum. Ancak öncelikle yaşımı belirteyim. 24 yaşındayım. Bu işlemi yaptırmak için herhangi bir yaş sınırı mevcut mu? Jawline dolgusu kaç yaşında yapılır? Eğer bu konuda bir engelim yok ise size en kısa sürede ulaşmak isterim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, estetik cerrahi ve medikal estetik yöntemlerimizin pek çoğunun 18 yaş üzerindeyken gerçekleştirilmesini doğru buluyorum. Zira gerek yüz gerek fiziki gelişim çoğu kişide 18 yaşına kadar devam etmektedir. Hatta kimilerinde bu sınır daha ileriki yaşlara taşınabilmekte, 20’li yaşları bulabilmektedir. Bu nedenle bu tür işlemlerde en azından 21-22’li yaşların beklenmesini tavsiye ediyorum. Sizin yaşınız jawline dolgusu işlemi için uygun görünüyor. İletişim hatlarımız üzerinden randevu oluşturabilirseniz sizin için neler yapabileceğimize, ihtiyaçlarınızın neler olduğuna detaylı muayene sonrasında karar verebilirim.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı