Popo Nasıl Büyütülür?

649 görüntülenmePopo Estetiği
0
1 Yorum

Merhaba hocam ben en hızlı şekilde popo büyütmek istiyorum.Bir okulda öğretmenlik yapıyorum ve 2 haftalık bir iznim olacak o sürede hızlı bir şekilde operasyon olmak istiyorum. Popo nasıl büyütülür?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, popo büyütme işlemini yağ enjeksiyonu yöntemiyle uyguluyorum. Popoya yağ enjeksiyonu sizin vücudunuzdan alınan yağların transferi ile popo kaldırma işlemidir. Bu teknik ile yapılan popo estetiğinde belinizden, bacaklarınızdan veya karın bölgenizden alınan yağlar, açılan kesilerle popoya enjekte edilir. BBL tekniği ile yapılan popo kaldırma estetiğinde kesiler ortalama 2-3 mm civarındadır. Bu kesiler popo kıvrımlarına gizlenerek ameliyat sonrasında izlerin minimal oranda görülmesi sağlanır. Popo estetiği genel anestezi altında yapılır, ameliyattan bir gün sonra taburcu olabilirsiniz. Daha sonra medikal masajlar için kliniğe gelmeniz gerekir. 2 hafta bu ameliyatı olmak için ideal bir süredir. 2 hafta içinde iyileşme sürecinizi rahatlıkla atlatırsınız ve işinize sağlıklı bir şekilde dönersiniz. En hızlı popo büyütme yöntemi popoya yağ enjeksiyonu uygulamasıdır.

0

Doktor Hanım merhaba, benim popom bildiğiniz dümdüz, hiçbir dolgunluk yok. Popo nasıl büyütülür? Önerdiğiniz yöntem nedir?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, net bir öneride bulunabilmem için sizi muayene etmem ve fizyolojik özelliklerinizi, vücut yapınızı görmem lazım. Eğer poponuzda dolgunluk yoksa ancak vücudunuzun farklı bölgelerinde bölgesel yağlanma probleminiz varsa Vaser Liposuction ile bir bölgeden diğer bölgeye yağ transferi yaparak vücudu istenen şekle sokabiliriz. Ancak vücudunuzdaki yağ oranı yağ transferi için yeterli değilse popoya silikon protez takmak da istenilen sonuçlara varılmasını sağlayabilir. Belirttiğim gibi uygun yöntemi netlikle önerebilmem için sizi yakından muayene etmem şart. Sevgiler…

0

Merhaba hocam, popom çok minik. Popo nasıl büyütülür? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, popo büyütmek için en etkili yöntem yağ enjeksiyonudur. Klasik liposuction veya vaser liposuction yaptırarak vücudunuzda fazla yağ bulunan bölgeden yağlarınızı aldırarak yine aynı yağları poponuza transfer edebilmeniz mümkün. Eğer yağlı bir bölgeniz var ise yağ enjeksiyonu oldukça cazip bir uygulamadır. Bunun dışında dolgu uygulaması ile de popo büyütmek mümkün. Eğer büyütmeye ek olarak kalkık bir popo görüntüsü isterseniz Brazilian but lift yaptırarak daha kalkık bir popoya sahip olabilirsiniz.

0

Leyla Hanım selamlar, popom aşırı düz ve küçücük. Çok biçimsiz ve sarkık da ayrıca. Bunu düzeltmek için bir şeyler yapmak istiyorum ancak ne yapacağım konusunda en ufak bir fikrim yok. Popo nasıl büyütülür? Rica etsem bana yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, poponun düz ve sarkık olması birçok nedene bağlıdır. Genetik yapı, hareketsiz yaşam, yaş artışı ve buna bağlı olarak cildin eski elastikiyet seviyesini kaybetmesi… Bu ve buna bağlı gelişen birçok neden poponun biçimsiz görünmesine yol açar. Poponun dolgun ve çekici bir yapıya kavuşturulmasında en etkili yöntem ise estetik operasyonlardır. Yağ enjeksiyonu ve silikon protez uygulamaları daha dolgun ve kalkık hatlara sahip popo yaratmakta en çok uyguladığımız estetik işlemlerin başında gelir. Eğer vücudunuzun diğer bölgelerinde bölgesel yağlanma var ise yağ enjeksiyonu uygulaması ile fazla yağları vücudunuzdan alıp poponuza enjekte ediyoruz. Bölgesel yağlanmaya sahip olmayan hastalarımız için silikon protez uygulamasını tercih ediyoruz. Eğer kesin kararlı iseniz en yakın zamanda sizi kliniğimize bekleriz. Sevgiler.

0

Leyla Hocam merhaba, ben dolgun bir popoya sahip olmak istiyorum. Modellik yapıyorum. Popo nasıl büyütülür? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, bunun için sıklıkla uyguladığım ve etkili sonuçlar aldığım iki yöntem var. İlki popoya silikon protez takılması. Bu sayede daha dik ve dolgun bir görüntü elde edilebiliyor. Diğer bir yöntem ise Vaser Liposuction. Eğer bölgesel yağlanma sorununuz varsa bu sorunu yaşadığınız bölgelerden fazla yağları bu operasyon ile alıp popo bölgesine transfer edebiliriz. Bu noktada size en uygun yöntemi önerebilmem için öncelikle sizi muayene etmem gerekli. Vücudunuzla ilgili gerekli analizleri yapıp istediğiniz görüntüye sahip olmanızı sağlayacak programı oluşturabiliriz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, 35 yaşındayım. Popo nasıl büyütülür diye sormak istiyorum. Tek yolu silikon mu? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, popo büyütmede dik ve dolgun bir görüntü sağlamada popoya silikon protez takmak oldukça etkili bir yöntemdir. Doğal ve etkileyici sonuçlar verir. Ancak tek yöntem bu değildir. Örneğin vücudunuzun farklı bir bölgesinde bölgesel yağlanma problemi yaşıyorsanız Vaser Liposuction yöntemiyle bu yağların alınmasını sağlarız. Daha sonra kendi vücudunuzdan aldığımız yağları popo bölgesine enjekte ederek daha dolgun bir görüntü elde ederiz. Burada önemli olan vücudunuzun hangi işlem için daha elverişli olduğudur. Bunu anlamak ancak muayene ettikten sonra mümkündür.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar