Popo Nasıl Büyütülür?

blank
1 Cevap

Merhaba hocam ben en hızlı şekilde popo büyütmek istiyorum.Bir okulda öğretmenlik yapıyorum ve 2 haftalık bir iznim olacak o sürede hızlı bir şekilde operasyon olmak istiyorum. Popo nasıl büyütülür?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Haziran 11, 2020

Merhaba, popo büyütme işlemini yağ enjeksiyonu yöntemiyle uyguluyorum. Popoya yağ enjeksiyonu sizin vücudunuzdan alınan yağların transferi ile popo kaldırma işlemidir. Bu teknik ile yapılan popo estetiğinde belinizden, bacaklarınızdan veya karın bölgenizden alınan yağlar, açılan kesilerle popoya enjekte edilir. BBL tekniği ile yapılan popo kaldırma estetiğinde kesiler ortalama 2-3 mm civarındadır. Bu kesiler popo kıvrımlarına gizlenerek ameliyat sonrasında izlerin minimal oranda görülmesi sağlanır. Popo estetiği genel anestezi altında yapılır, ameliyattan bir gün sonra taburcu olabilirsiniz. Daha sonra medikal masajlar için kliniğe gelmeniz gerekir. 2 hafta bu ameliyatı olmak için ideal bir süredir. 2 hafta içinde iyileşme sürecinizi rahatlıkla atlatırsınız ve işinize sağlıklı bir şekilde dönersiniz. En hızlı popo büyütme yöntemi popoya yağ enjeksiyonu uygulamasıdır.

blank

Merhaba doktor hanım, ben küçük bir iç giyim firmasında manken olarak çalışmaktayım. Ancak giydiğim çamaşırların daha güzel görünmesi için popomu büyütmek istiyorum. En hızlı şekilde popo  nasıl büyütülür?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2021

Merhaba, daha kadınsı ve dolgun bir popoya hemen her kadın sahip olmak ister. Mesleğinizden dolayı vücuduna daha fazla özen göstermeniz gerekmektedir. Sizin de belirttiğiniz gibi dolgun bir popo estetik olarak daha güzel görünmektedir. Ben popo büyütme işlemini Brazilian Tekniği kullanarak yapmaktayım. Bu işlem herhangi bir protez kullanmadan popoyu yeniden hacimlendiren bir tekniktir. Liposuction ile hastanın karın, uyluk, bel veya kalça bölgesinden alınan fazla yağlar özel bir işlemden geçirilir. Saf yağ elde edildikten sonra
özel bir aletle popo bölgesine transfer edilmektedir. Böylelikle popo daha estetik ve daha diri bir görünüme sahip olur. İşlem genel anestezi altında yapılır. İşlemden sonra önereceğim özel korse takılmalı ve hasta minimum iki hafta boyunca direk popo üzerine oturmamalı ve yatarken yüzüstü pozisyonu tercih etmelidir. Normal oturma ve yatma pozisyonu için sekiz haftalık bir bekleme süresi olmaktadır. BBL işleminden yaklaşık bir hafta sonra çalışma hayatına geri dönülebilmektedir.

blank

İyi günler Leyla Hanım, benim çok küçük bir popom var. Ben açıkçası biraz daha büyük olmasını istiyorum. Popo büyütme işlemi için  ameliyat mı olmam gerekiyor? Yoksa başka bir yolu var mı? Popo nasıl büyütülür? Teşekkür ederim.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 14, 2020

İyi günler, popo büyütme işlemini genel anestezi altında yapmaktayım. İşlemde hastanın vücudundan aldığım yağları popo bölgesine enjekte etmekteyim. Bu işlem BBL (Brezilian But Lift) tekniği ile yapılmaktadır. Popo bölgesine açtığım yaklaşık 1,5-2 mm boyundaki kesi yerlerinden mini boyda kanüller yerleştirerek bu kanüllerden vücut içine yağ verilmektedir. Bu teknikle daha kıvrımlı, biraz daha büyük ama asla aşırı görünmeyen harika bir popo oluşturmaktayım. Operasyondan sonra medikal masajlar için kliniğimize gelmeniz ve bu masajları yaptırmanız önemlidir. Operasyondan yaklaşık onbeş gün sonra işinize dönebilir gündelik hayatınızda daha özgüvenli bir şekilde devam edebilirsiniz.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar