Popodaki Selülit Nasıl Geçer?

1.17K görüntülenmeSelülit Tedavisi
0
1 Yorum

Merhaba Hocam, Popodaki selülit nasıl geçer? Bacaklarımda hiç denecek kadar az selülitim var fakat popo ve basen kısmım biraz yağlı ve fazla selülitli bu kadar bölgesel bir alana ne uygulamam gerektiğini bilmiyorum yakında da  evlenicem bu konu beni rahatsız ediyor cevap verebilir misiniz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, selülit her kadının tatlı belası ve çözüm yok denecek kadar az fakat benim size önermek istediğim en iyi çözüm Velashape 3. Velashape soğuk ultrason ile radyofrekans bir arada kullanılarak cildin derin tabakalarında bulunan kolejen liflerinin aktive edilmesini vakumlama işlemi sayesinde gerçekleştiriyor. Soğuk ultrason ile ultrason dalgaları iri yapılı olan yağ hücrelerini titreşimleyerek parçalıyor ve bu işlemi yaptığı süreçte sadece yağ hücrelerine odaklanıyor. Vela shape 3 tedavisi süresinde acı da hissetmezsiniz. Uygulama esnasında kendinizi masaj konforunda hissedeceksiniz. Uygulamanın sonuçlarını ise görmek için uzun süreler beklemenize gerek yoktur. Hemen hemen ilk seans sonucunda dahi hastalarımın selülitlerindeki azalmayı ve ciltteki sıkılaşmayı gözle görülür olumlu sonuçlar ile takip ediyorum. Tüm tedavi için ise ciltteki problemin yoğunluk durumuna göre dört veya altı seans gerekebilir. Vela shape 3 ile alınan sonucu korumak için ve tedavinizi pekiştirmek adına beslenme düzeninizle de desteklerseniz çok daha etkileyici sonuçlar almanız mümkün.

0

Kolay gelsin Leyla Hanım, popomdaki selülitlerden kurtulmak için ne yapmam gerekiyor? Ne öneriyorsunuz benim için? Sevgiler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, popoda meydana gelen selülit oluşumu sık rastladığım bir durum. Fakat tedavisi çok basit. VelaShape 3 ismindeki medikal uygulamamız ile poponuzdaki selülitlerden kolayca kurtulabilirsiniz. Bunun için sizi en kısa sürede kliniğimize bekleriz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hocam merhaba, benim popo bölgemde yoğun selülit var. Bir arkadaşımla konuştum tedavisi olduğunu söyledi bu durumun. Popodaki selülit nasıl geçer? Yardımcı olabilir misiniz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, selülit tedavisinde benim genellikle kullandığım yöntem VelaShape 3 cihazı ile yaptığım uygulama. Bu yöntem ilk seanstan itibaren etki vermeye başlar ve ortalama 4 seans sonunda etkileyici sonuçlar alınır. Oldukça ileri teknolojili olan bu cihaz sayesinde sorunlu bölgede engebeli görünüm ortadan kalkar ve cilt çok daha gergin bir hale gelir. Ama tabii her şeyden evvel uygunluğunuzu analiz etmem lazım. Bunun için kliniğimize gelirseniz muayenenizi gerçekleştirelim ve tedavi planınızı oluşturalım. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba hocam, popodaki selülit nasıl geçer? Ne yapmamı veya nereye başvurmamı önerirsiniz? Yanıtlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, popoda selülit oluşumu birçok hastamızda karşılaştığımız bir durum. Ancak endişe edilecek bir durum yok. Çeşitli mezoterapiuygulamaları ve medikal cihazlar ile bu durumun önüne geçebilirsiniz. Popoda selülit sorunu ile gelen hastalarıma genellikle VelaShape 3 uygulamasını öneriyorum. V3 uygulaması hastalarımın çoğunun sonuçlarından memnun kaldığı bir uygulamadır. Ancak sizi muayene etmeden yine de net bir şeye karar vermem zor. Sevgiler.

0

Leyla Hanım merhaba, benim selülit sorunum var. Bacaklarımda ve popo bölgemde. Bacaklarımda yine çok belirgin değil ama popoda özellikle çok fazla var. Popodaki selülit nasıl geçer? Tedavisi var mı? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, selülit özellikle kalça, popo, bacak, karın ve kollarda görülen bir cilt sorunudur. Çok sayıda kadın hastam bu görüntüden rahatsız olmakta ve tedavi için kapımı çalmakta. Selülit tedavisi için medikal uygulamalardan yararlanıyorum. Özellikle VelaShape 3 cihazı ile ileri teknolojiyi kullanarak etkileyici sonuçlar alıyorum. Bu uygulama sonuçlarını ilk seanstan itibaren vermeye başlıyor. Ancak kişinin ihtiyacına bağlı olmakla birlikte daha etkili sonuçlar almak için ortalama 4 seans tedavi gerektiriyor. Bu uygulama ile cilt daha sıkı bir hale geliyor ve selülit görüntüsü ortadan kayboluyor. Size özel en etkili yöntem için ise öncelikle sizi muayene etmem ve gerekli analizleri yapmam gerekiyor. Sağlıklı günler dilerim.

0

İyi günler Leyla hanım, sıkı ve gergin bir cilde sahip bir kadınım ama maalesef yaşım ilerlediği için sanırım popom gevşedi ve selülit oluşmaya başladı. Egzersize ayıracak vaktim yok maalesef. Popomdaki selülitlerden bir estetik uygulama yardımıyla kurtulabilir miyim, popodaki selülitler nasıl geçer?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, elbette poponuzdaki selülit görünümünü azaltmak için bir estetik uygulamadan faydalanabilirsiniz. Bu konuda en etkili sonuc veren uygulamalardan biri VelaShape 3 cihazıdır. Lazer teknolojisi kullanan VelaShape 3 cilt altına derinlemesine etki ederek yağ dokusunun erimesini ve vücuttan atılmasını sağlayarak cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Portakal görünümü oluşumuna neden olan yağ dokusu eridiği selülitli görüntü ortadan kalkar. Siz de poponuza uygulatacağınız birkaç seans VelaShape 3 ile poponuzdaki selülitli görünüme veda edebilirsiniz.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar