Popodaki Selülit Nasıl Geçer?

blank
1 Cevap

Merhaba Hocam, Popodaki selülit nasıl geçer? Bacaklarımda hiç denecek kadar az selülitim var fakat popo ve basen kısmım biraz yağlı ve fazla selülitli bu kadar bölgesel bir alana ne uygulamam gerektiğini bilmiyorum yakında da  evlenicem bu konu beni rahatsız ediyor cevap verebilir misiniz?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Temmuz 3, 2020

Merhaba, selülit her kadının tatlı belası ve çözüm yok denecek kadar az fakat benim size önermek istediğim en iyi çözüm Velashape 3. Velashape soğuk ultrason ile radyofrekans bir arada kullanılarak cildin derin tabakalarında bulunan kolejen liflerinin aktive edilmesini vakumlama işlemi sayesinde gerçekleştiriyor. Soğuk ultrason ile ultrason dalgaları iri yapılı olan yağ hücrelerini titreşimleyerek parçalıyor ve bu işlemi yaptığı süreçte sadece yağ hücrelerine odaklanıyor. Vela shape 3 tedavisi süresinde acı da hissetmezsiniz. Uygulama esnasında kendinizi masaj konforunda hissedeceksiniz. Uygulamanın sonuçlarını ise görmek için uzun süreler beklemenize gerek yoktur. Hemen hemen ilk seans sonucunda dahi hastalarımın selülitlerindeki azalmayı ve ciltteki sıkılaşmayı gözle görülür olumlu sonuçlar ile takip ediyorum. Tüm tedavi için ise ciltteki problemin yoğunluk durumuna göre dört veya altı seans gerekebilir. Vela shape 3 ile alınan sonucu korumak için ve tedavinizi pekiştirmek adına beslenme düzeninizle de desteklerseniz çok daha etkileyici sonuçlar almanız mümkün.

blank

İyi günler hocam, popo bölgemde selülitlenme var, kahve telvesinin işe yaradığını duymuştum. Telveyle ovuşturdum hatta streçle bile sardım ama yine de yok olmadı.   Popodaki selülit nasıl geçer , cevap verirseniz çok sevinirim, sağlıklı günler.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ekim 19, 2020

İyi günler, selülit tedavisi için evde uygulanan yöntemler açıkcası zaman ve para kaybı olarak nitelendirilmektedir. Neticede bu tür işlemlerden olumlu dönütler almak çok uzun zaman gerektirmektedir. Popo bölgesi selülitlenmesi için kullanmayı en çok tercih ettiğimiz cihaz Velashape III tür. Eşsiz kullanım kolaylığı ve derinlemesine etkili sonuçlarıyla vücut şekillendirme tedavisinde kullanılan bu cihaz, yağ dokularının hacmini ve görünümünü azaltmak için kızılötesi ve RF ile beraber mekanik masajla birleştiren tek cihaz olma özelliğindedir. İnatçı selülitlerin vücuttan gitmesi Velashape III ile çok kolaydır. Bu üç sistemin bir arada kullanılması maximum seviyede sonuç almaya yardımcı olmaktadır. Bu teknolojinin artı özelliklerinden biri de popodaki yağlanmalara etki ederken aynı zamanda sıkılaştırıcı etkisinin de olmasıdır. Mekanik vakum masajı teknolojisiyle kan dolaşımını ve lenf drenajını hızlandırarak yağ hücrelerinin vücuttan daha kolay atılmasını sağlamaktadır. Birinci seanstan hemen sonra popodaki sıkılaşma hemen belli olmaktadır. Detaylı muayene sonrasında kaç seans almanız gerektiğine karar verebilirim.

blank

Leyla Hocam Merhaba, popo ve basenlerimde yağlanma var, pantolon giydiğimde vücudumun altındaki hatlar biraz çirkin görünüyor. Sürdüğüm selülit kremleri de bir işe yaramadı. Popodaki selülit nasıl geçer, bilgi verirseniz sevinirim.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 22, 2020

Son yıllarda her türlü teknolojinin elimizin altında olmasından dolayı fiziksel olarak çok da yorulmamaktayız. Hatta hareketsiz bir hayat tarzını benimsemek her zaman daha kolay olmuştur. Selülit oluşumlarının temelinde işte bu hareketsiz yaşam tarzı , bununla beraber sağlıksız beslenme, yarım kalan diyetler ve yapılamayan sporlarla popo bölgesindeki selülitin oluşması engellenememektedir. Selülit kremlerinin bu bağlamda çok fazla etkisi olduğunu söyleyemeyeceğim. Popo bölgesindeki selülit tedavisi için en iyi çözüm Velashape III teknolojisidir. Velashape III selülitli bölgeyi şekillendirebilen tek seans protokolüne sahip bir cihazdır. Ultrason dalgalarının radyofrekans ile beraber kullanılmasıyla cilt altındaki kolajen bağların aktive edilmesini gerçekleştiren bir sistemdir. Tedavi süresince herhangi bir acı hissedilmeyen uygulamada ilk seansta bile ciltteki sıkılaşma gözle görülür düzeyde olmaktadır. Velashape III popodaki selülit durumuna göre 4 ya da 6 seans olarak uygulanabilmektedir. Beslenme düzenine dikkat ederek ve hareketli bir hayat tarzına geçiş yaparak sonuçların kalıcılığını devam ettirebilirsiniz.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar