Ultherapy Etkisi Ne Kadar Sürer?

968 görüntülenmeUlthera (Ultherapy)
0
1 Yorum

Merhaba hocam, ben 21 yaşındayım. Kilom ve kas kütlem gayet sağlam olmasına rağmen gıdı problemim var ama çok aşırı değil. Ulthera ile eritmek istiyorum fakat etkisinin ne kadar sürdüğünü merak etmekteyim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, gıdı problemini Ulthera ile tedavi ediyorum. Özellikle ameliyat istemeyen ya da fazla yağlanması olmayan kişilerin ilk tercihi Ulthera olmaktadır. Ulthera, Deep Sea teknolojisini kullanır. Hedeflenmiş ses dalgalarını kullanan Ulthera teknolojisi, cilt altında sıcak noktalar yaratılmasını sağlar. Bu teknoloji sayesinde cilt kendi kendini yenileme sürecini başlatır. Kolajen üretimini destekleyen Ulthera uygulaması cildin kendini gençleştirmesini sağlar. Her ne kadar uygulamadan hemen sonra Ulthera’nın etkisini görmeye başlasanız da en ideal sonuçlar için 3 ay beklemeniz gerekir. Ulthera ile gıdı eritmek için bir seans yeterli olacaktır. Uygulama ortalama 25 dk sürer. Ulthera tedavisinin etkisi en az 2 yıl sürmektedir. 2 yıl geçtikten sonra etkisi zamanla azalabilir. Etki etme süresi kişiden kişiye göre değişmektedir. Bunun sebebi, herkesin cilt yapısının ve cilt kalitesinin ve yaşının farklı olmasıdır.

0

Merhabalar doktor hanım, yüzümde oluşan sarkıklıklar ve kırışıklıkları gidermek adına ultherapy yaptırmayı düşünüyorum. Acaba etkisi ne kadar sürüyor?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, ultherapy daha çok cerrahi işlemden kaçınan kişiler için uyguladığım bir gençleştirme yöntemi. Yüzde lifting etkisi yaratılan bu uygulama ile daha genç ve canlı bir yüze kavuşursunuz. Genellikle kalıcılık süresi 2 yılı bulur ancak elbette bu durum kişiden kişiye farklılık da gösterebilir. Eğer etki süresini uzatmak isterseniz devamlı yeniletmeniz gerekir.

0

Merhaba hocam, yüzümdeki sarkma ve kırışıklıklar için ultherapy yaptırmak istiyorum. Ameliyatın etkisi daha uzun sürse de ben cerrahi operasyon yaptırmak istemiyorum. Acaba ultherapy etkisi ne kadar sürer?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, ultherapy uygulaması yüz germe ameliyatı olmak istemeyen hastalarımız için uyguladığımız ameliyatsız bir işlemdir. Bu işlem ile yüzünüzdeki kırışıklıklar ve sarkıklıklar toparlanarak yüzünüzde lifting etkisi yaratılır. Uygulama sonucunda daha gergin ve genç bir yüz görünümüne kavuşmuş olursunuz. Ultherapy etkisi yaklaşık 2 yıl süren bir uygulamadır. Uygulamanın kalıcılık süresini artırmak istiyorsanız 2 yıl sonunda tekrarlatmanız gerekir.

0

Leyla Hocam merhaba, 38 yaşındayım. Son bir yıldır yüzümde kırışıklık ve hafif sarkma oldu. Etkili yöntemlere bakarken Ultherapy’ denen bir şey gördüm. Ultherapy etkisi ne kadar sürer? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Ultherapy ses dalgalarını kullanarak ciltte kolajen üretimini tetikleyen ve ciltte doğal bir lifting etkisi yaratmaya yarayan ameliyatsız bir yüz germe yöntemidir. Bu işlem uygulandıktan sonra 3- 6 ay sonra uygulamanın etkileri kendini göstermeye başlar. Bu etki ortalama 2 yıl boyunca sürer. Sizin için en etkili yöntemi bulmak için öncelikle muayene olmanız gerekir. Çünkü etkili tedavi için sadece şikayetin ne olduğu değil, cilt tipi, durumu vb faktörler de bir o kadar önemlidir. Uygun bir zamanda kliniğimize gelebilirseniz gerekli incelemeleri yapar hangi yöntemin sizde en etkili olacağını tespit edebiliriz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, son zamanlarda yüzümde kırışıklar oluştu. Son 6 aydır da sarkmalar başladı gibi hissediyorum. Ultherapy nin bunun için etkili olduğunu duydum. Ultherapy etkisi ne kadar sürer?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Ultherapy ameliyatsız yüz germe yöntemlerinden biridir. Bu uygulamadaki amacımız cilde sıkı ve genç bir görünüm kazandırmaktır. Bu amaç doğrultusunda ciltteki kolajen üretiminin arttırılması sağlanır ve ciltte doğal bir lifting etkisi yaratılır. Ultherapy ile ses dalgaları yoluyla cilt altı dokusuna etki edilir. Bu uygulamanın sonuçlarını en etkili şekilde görebilmek için ortalama 3 ila 6 ay arasında bir süre geçmesi gerekir. Bu süre vücuttaki kolajen artışının oluşmasında geçen süredir. Ultherapy etkisi 2 yıl boyunca devam eder. Muayeneniz sonrasında sizin için en uygun ve etkili olacak yöntemin Ultherapy olduğuna karar verirsek, uygulama yapabiliriz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba Leyla hanım, yüzümde kırışıklıklar ve daha da kötüsü sarkma meydana geldi. Sarkma beni hem çok yaşlı hem çok mutsuz hem de çok gergin gösteriyor. Yaşlanmanın yüzümde yarattığı bu etkiden çok rahatsız olduğum için ameliyatsız bir yüz germe uygulamasından yararlanmak istiyorum.  Ultherapy son dönemlerde yüz gençleştirmek için en çok kullanılan estetik uygulama olduğunu okudum ama ben uzun süre kalıcı olacak bir yöntem arıyorum ultherapy etkisi ne kadar sürer?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, ameliyatsız yüz germe yöntemlerinden biri olan Ultherapy, cilde sıkı ve gergin bir görünüm kazandırmak için kolajen üretimini artırarak yüzde doğal bir lifting etkisi yaratır. Ses dalgaları kullanarak cilt altı dokusuna etki eden Ultherapy, uygulandığında etkilerini göstermeye başlar ancak tam sonucu görebilmek için 3-6 ay kadar beklenmelidir. Ultherapy uygulandıktan sonra da vücuttaki kolajen üretimi giderek arttığı için Ultherapy sonrasında tam etkiyi görmek uzun sürer ama elde edilen son sonuç yaklaşık olarak 2 yıl devam eder. Ultherapy yaptıran birisi 2 yıl boyunca genç, canlı ve dinamik görünen bir yüze sahip olur

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar