Genital Estetik, Blog

Vajinal Daraltmada yeni teknoloji – Morpheus8 V

morpheus vajina daraltma

morpheus vajina daraltmaMorpheus8 V, cinsel hayatı iyileştirmek ve ayrıca bir kadının genital bölgesinde, labiaların yeniden şekillendirilmesi de dahil olmak üzere vajinayı gençleştiren devrim niteliğinde etkili bir teknolojidir. Morpheus8 V genital gençleştirme, yumuşak bağ dokusunu sıkılaştıran, elastin ve kolajen üretimini uyaran vajinal ve labianın derinliklerine kontrollü radyofrekans enerjisi gönderir. Sonuçta, vajinal duvarlarda ve labiada artan sıkılaşma ve gerginlik ile etkisini gösterir.

Morpheus8 V ‘ nin günümüzde mevcut olan en iyi vajinal gençleştirme ve ameliyatsız labia yeniden şekillendirme teknolojisi olduğunu gösteren 10 nedeni sizlerle paylaştık:

 • Morpheus 8 V  Vajina sorunlarının hangilerini tedavi ediyor?

Doğum, yaş alma, genetik yatkınlık, yaralanma, geçirilmiş cerrahi ve özellikle menopozun etkisi kadının genital ve vajinal bölgesine zarar verir. Diğer birçok tıbbi tedavinin aksine, Morpheus 8 V, kadınların vajinalarıyla ilgili en çok görülen sorunlarını tedavi eder.

Morpheus 8 V Vajinal Gençleştirme en sık etki gösterdiği sorunlar:

 • ağrılı cinsel ilişki
 • Vajina Duvarlarda gevşeme
 • Vajinal Kuruluk ve devam eden kaşıntı
 • Vajinal Hislerde azalma
 • Cinsel isteksizlik
 • İdrar kaçırma
 • Dış genital dudaklarda sarkma, buruşukluk
 1. Morpheus 8 V Vajinayı dokulara etki ederek canlandırır.

Kullanılan kremler vajinal kuruluğu geçici olarak giderebilir, ancak bunlar sürekli ilişki sırasında kullanılması gerektiği için cinsel ilişkide spontan ilişkiyi engeller. Hormon ilaçlarının kullanımı bazı vajinal problemlere etkilidir – ancak genellikle hormonlar çok çeşitli tehlikeli yan etkilere neden olabilir. Genital problemlerde en etkili cerrahi tekniklerdir ancak bazı kişiler tarafından tercih edilmez ve uzun bir iyileşme süreci vardır. 

Morpheus 8 V ise vücudun kendi doğal iyileşmeve onarım mekanizmalarını kullanarak vajina ve labiaları kendi kendine gençleştirir. Morpheus V radyofrekans enerjisi ile vücudun sağlıklı cilt ve bağ dokusunun yapı taşları olan kolajen ve elastin üretimini uyararak vajinal gençleştirme  sağlar. Vücudun daha fazla kolajen ve elastin üretmesi sayesinde  vajina duvarlarını sıkılaşır ve daha kaygan ve elastik hale gelir.

 1. Morpheus8 V Vajinal Gençleştirme iyileşme süresi kısadır.

Ablatif lazer ile vajinal gençleştirme tedavilerinde ağrı ve kabuklanma olabilir. Ancak Morpheus 8 V vajinal gençleştirmede ablatif olmayan radyo frekans kullandığından, cilt çok daha hızlı iyileşir.  Sonuç olarak, diğer lazer vajinal gençleştirme tedavilerinin iyileşme süresi ve riskleri yoktur. 

Morpheus8 V vajinal gençleştirme tedavilerinden sonra günlük aktivitelere devam edilebilir. Tedavi sonrası 3 ila 4 gün boyunca cinsel ilişki, tampon ve sıcak suya oturma şeklinde banyolardan kaçınmak gerekir.

 1. Morpheus8 V Vajinal Gençleştirme 1 ila 3 seans uygulanır.

Morpheus 8 V vajinal gençleştirme ile tek bir seans sonrası çarpıcı bir iyileşme hissedilir. Var olan sorunların tipine ve şiddetine bağlı olarak en fazla 3 tedavi planlanabilir. Bu tedaviler 3-6 hafta aralıklar ile yapılır.

 1. Morpheus8 V Vajinal Gençleştirmenin etkisi kalıcı mıdır?

Morpheus 8 V vajinal gençleştirmenin etkileri 18 ay veya daha uzun sürebilir. Yılda tek bir “rötuş” seansı uygulaması, sonuçların korunmasına yardımcı olabilir.

 1. Morpheus8 V Vajinal Gençleştirme Tüm Cilt Tonlarında Güvenlidir

Çoğu lazer tedavisi koyu tenli hastalar için sorun olabilir çünkü farklı lazer frekansları ciltteki pigmentler tarafından emildiği için yanmaya neden olabilir. Ancak Morpheus8 V, radyo frekansı ve ısı enerjisi kullandığından tüm cilt tipleri ve tonlarında güvenli olmasını sağlar.

 1. Morpheus8 V Labia’da gençleşme sağlar.

Morpheus8 radyo frekans, öncelikle yüzün sıkılaştırılması ve yeniden şekillendirilmesi için FDA tarafından onaylanmıştır. Ancak sonra şaşırtıcı cilt yenileme etkisinin labiayı da gençleştirmede oldukça etkili olduğu kısa sürede gösterilmiştir.

Morpheus8 V, labiumları derin, hücresel düzeyde etkileyerek  şekillendirilebilen bir “Subdermal Adipose Remodeling Device” (SARD) denen etkisini kullanır. Hastalarımız Morpheus8 V sayesinde ameliyatsız  labioplasti ile güvenle daha pürüzsüz, daha küçük ve daha genç bir görünüm elde edebilirler.

Morpheus8 Vajina tedavisinde kullanılan teknoloji, genellikle “ameliyatsız yüz germe” olarak adlandırılan bir prosedür olan radyo frekans için kullanılanla aynıdır. Morpheus8 Radyo frekans tedavisi, cildi sıkılaştırma ve şekillendirme konusundaki benzersiz yeteneği sayesinde, vajinal dudaklar için bir “yüz gerdirme” gibidir.

Vajinal Gençleştirme 

Vajinal kuruluk, ağrılı cinsel ilişki veya idrar kaçırmadan etkilenen milyonlarca kadından biriyseniz, Morpheus8 V vajinal gençleştirme sizin için etkili olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.