Selülit Tedavisi, VelaShape III

Velashape III Selülit Tedavisi

velashape 3 selülit tedavisi

Selülit, inatçı yağ kütlelerinin oluşturduğu cildin yüzeyinde görülen çukuru andıran görünümlere denir. Diyet yapmak, cildinizdeki fazla yağ birikmesini önlese de diyetle selülitlerinizden kurtulmak, tekrar pürüzsüz görünmek çok zordur. Selülit görünümünü azaltıcı kremler hem pahalı hem de etkisiz çözümlerden bazılarındandır. Selülit görüntüsünü azaltmak ve vücudu pürüzsüz bir hale getirmek için en etkili tedavi yöntemlerinden bir VelaShape III Selülit tedavisidir. İzsiz ve pratik bir şekilde gerçekleşen bu tedavi selülitlerinizden kurtulmanızı sağlar.

Velashape III Selülit Tedavisi Nasıl Yapılır?

Velashape III ile konturlu, pürüzsüz ve ince bir vücuda sahip olacaksınız. Uygulama, radyo frekansı, kızılötesi ışık enerjisi ve kolajen üretimi için vakum yoluyla selülitin zayıflatılmasını ve sıkılaştırılmasını içerir. Velashape III, hastaların önceki Velashape modelleriyle elde edilen sonuçları almasına daha az seansta ve daha kısa tedavi süresinde izin verir.

Velashape III selülit tedavisi ile, selülitin azaltılması ve bacakların incelmesini hedefleyen FDA onaylı bir tedavidir. Hem çok güvenli, hem de hızlı bir etki gösteren bu uygulama, bacaklarda selüliti ortadan kaldırırken daha pürüzsüz bir görüntü ortaya çıkarıyor.

VelaShape III selülit tedavisinde Radyofrekans teknolojisi :

Velashape III selülit tedavisi, radyofrekans, kızıl ötesi ışık enerjisi ve vakum ile derinin yağ dokusu hücrelerini birleştiren bir selülit ve yağ azaltma işlemidir. Vakumun mekanik masajı lenfatik drenajı tetikler. Radyo frekansı enerjilerinin yanı sıra kızılötesi ışık kollajen üretimini hızlandırır ve yağ hücresinin metabolizmasını artırır. Vakum, odaklanan dokunun dolaşımını artırır. Sonuçlar, selülitin azalması, konturlu bir vücut, daha az vücut hacmi, daha ince bir şekil, daha sıkı bir cilt ve yağ dokusunda azalmadır.

Velashape III uygulaması ağrısızdır, rahatsızlık vermez. Bu uygulama hem geniş hem de küçük alanlarla etkili sonuçlar yaratır. Kalça, bacaklar ve karın bölgesine uygulanabilen Velashape, iz bırakmaz, hızlı sonuç gösterir. Uygulama sonrasında daha sıkı bir vücuda sahip olursunuz.

Genel olarak uygulamada herhangi bir acı yoktur. Hastalar cildinden yayılan belirgin bir ısı hissini algılayabilirler, ancak yanma hissi yerine sıcak bir derin doku masajına yakındır. Tedavi hastanın hassasiyetine uygundur ve rahatsızlığı en aza indirir.

Velashape 3 ile selülit tedavisi hangi bölgelere yapılır?

Selülit görünümünün olduğu, özellikle bacaklar, popo altı, kollar ve karın bölgesine güvenle uygulanabilir. Velashape 3 selülitleri giderirken dokuları da sıkılaştırarak daha fit bir görünüm oluşturur. Velashape 3 başlığını kullanım yönü önemlidir. Bu şekilde doğru uygulandığında popoyu da kaldırarak toparlar.

Velashape 3 selülit tedavisi fiyatları?

Velashape III selülit tedavisi fiyatları uygulama yapılacak bölge sayısına göre değişkenlik gösterir. Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. +902122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Velashape 3 tedavi fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.