Blog, Botox®

Botoks ile güzel yaş alın!

botoks

botoxGünümüzde hiçbir teknoloji yaşlanmayı durduramaz. Yaşlanmak, insan hayatının doğal süreçlerinden biridir. Estetik uygulamalarının en önemli amacı güzel yaşlanmayı sağlamak ve yaşınızın güzelliğini ortaya çıkarmaktır.

Botoks uygulaması da 20’li yaşlardan itibaren yapılan yüz güzelliğini ortaya çıkarmayı hedefleyen bir uygulamadır. Botoks yaşlanmayı durdurmaz, yüzdeki kırışıkları yumuşatarak yüze daha çekici ve dinamik bir ifade kazandırır. Yüzünüzdeki yorgun ifadeyi alarak yerine daha canlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.

Botoks sayesinde güzelliğinizi ortaya çıkarın!

Günümüzde botox ile ilgili merak edilen çok fazla konu var. Bunların başında da botoksun yüze sahte bir ifade kazandırır mı?, botox yüz gerdirir mi? gibi sorular geliyor. 

Botoks, yanlış bilinenin aksine yüzde sahte veya yapay bir görüntü oluşturmaz. Doğru uygulanan botox sayesinde yüzünüzde doğal bir lifting etkisi sağlanarak cildin daha genç, sağlıklı ve ışıl ışıl görünmesi amaçlanır. Minik noktalar halinde uygulanan botox, cildin birkaç sene öncesinde olduğu gibi daha pürüzsüz görünmesini sağlar. 

Sık sık botoks yaptırmak cildinizi bozmaz!

Toplumda botoks ile ilgili bilinen bir diğer yanlış bilgi ise sık sık botox yaptırmanın cildi bozduğu ve cildi ‘çok gergin’ gösterdiğidir. Botoks uygulamasının etkisi 6 ay içinde tamamen geçer, bu nedenle botoksun etkisini beğenen kişiler botoksu 6 ayın sonunda tekrar yaptırabilirler. 

Tekrar botox yaptırdığınızda cildiniz bozulmaz, cildinizde fazla gergin ve ‘şaşkın’ bakışlar oluşmaz. Bunlar yanlış botox uygulamasından sonra ortaya çıkan önyargılardır. Doğru botox uygulamasında gençlik ve sağlık ön plana çıkar. Yüzünüz daha fresh ve canlı görünür. Göz kenarına yapılan doğru botox uygulaması gözlerde hafif bir lifting etkisi göstererek Hollywood yıldızları gibi gözü çekik gösterir.

Botoks yaptırmak sandığınız kadar pahalı değil!

Bize en çok sorulan sorulardan biri botoks fiyatlarıdır. Botox fiyatlarını internet sitesinde yayınlamak yasaktır fakat botoks estetiği fiyatının cerrahi estetiklerden daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. 

Botoks fiyatlarıyla ilgili önyargılarınızı kırmak için bizleri  0212 241 46 24 telefon numarasından arayarak botoks fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Botox yaptırdıktan sonra günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Botoks işleminden sonra hafif kızarıklık olması normaldir, bu etki 2-3 saate geçecektir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.