Genital Estetik

G Noktası Dolgusu – G SHOT

G Noktası Dolgusu - G SHOT

g noktası dolgusu Kadınların cinsel isteği dünya üzerinde her yerde geliştirilebilir bir konudur. Cinsel ilişki sırasında haz alamayan kadınlar için tasarlanan G noktası dolgusu, kadınların daha kolay bir haz almasını sağlıyor.

Günümüzde kadınların bir kısmı cinsel ilişkiden zevk almadıklarını söylüyor. Kadınların çoğu ise cinsel ilişkiden haz alıp almadığını eşinden/parterinden dahi saklıyor. G noktası büyütme veya G shot olarak da bilinen dolgu işlemi, kadınların G noktasını belirginleştirerek cinsel ilişkiden haz almasını sağlıyor.

G noktası dolgusu, kadınların en hassas bölgesinden biri olan vajinanın iç kısmına yapılır. Bu nedenle G noktası dolgusu yaptıracak kadınların alanında uzman ve deneyimli hekimlerle çalışmasını öneririz.

G noktası Nedir ve Nerededir?

G noktası, kadınlarda vajina içinde bulunan ve cinsel haz almasını sağlayan hassas bölgedir. Vajinanın içinde, üst duvarın ön kısmında bulunan G noktası cinsel temas anında uyarılarak daha belirgin bir hale gelir. G noktasının bu kadar hassas olmasının sebebi çevresinde bulunan skene bezleridir. Skene bezlerinin görevi, tıpkı erkeklerde bulunan prostat bezi gibi erektil özelliğe sahiptir. Skene bezleri cinsel birleşme sırasında kasılır ve salgı üretirler.

G Noktası Büyütme Dolgusu Nasıl Yapılır?

G noktası büyütme işlemi için Hyaluronik asit dolgusu tercih ediyoruz. Kişinin vücudunda doğal olarak bulunan Hyaluronik asit sayesinde alerji riski olmadan kadınların G noktası pratik bir şekilde dolgunlaştırılır. G noktası büyütme işleminin amacı cinsel hazzı arttırma ve kadınların daha kolay orgazm olmasını sağlamaktır.

G noktası dolgusu için bölgesel olarak genital bölgeye lokal anestezi uygulanır. Sonrasında G noktasının tam üzerine Hyaluronik asit dolgusu enjekte edilir. Hasta işlem sonrası normal hayatına devam eder.

G Noktası Dolgusunun Faydası Nedir?

Günümüzde kadınların bir kısmı masturbasyon yaparken zevk aldığını fakat cinsel ilişki sırasında zevk alamadığını söylüyorlar. Koital Anorgazmi olarak bilinen bu sorun, G noktası dolgusu ile tedavi edilerek kadınların cinsel birleşme sırasında daha fazla zevk alması sağlanır. G noktası dolgusu, cinsel ilişki sırasında orgazm olamayan kadınlar için önerilir. G noktasına dolgu yaptırmak, cinsel ilişki sırasında kadınların daha fazla zevk almasını ve paralel orgazm olmasını sağlar.

  • G shot etkisi 2-4 saat içinde başlar ve artık cinsel hazzı keşfetmek çok kolay
  • G shot dan sonra kadınların %90 ı  “G noktamı bilmiyordum şimdi öğrendim.” diyorlar
  • Seks hayatıyla ilgili hiçbir sorun yaşamayan kadınlar bile G shot ile çok daha etkili cinsel deneyim yaşamayı tercih ettiklerini belirtmektedir.

G Noktası Dolgusundan Sonra Ne Zaman İlişkiye Girilir?

G noktası büyütme işleminden sonra aynı gün cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Dolgu işlemi ameliyat değildir, dolgu yaptırdıktan sonra günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

G Noktası Dolgusu Kalıcı Mıdır?

Dolgu işlemleri kalıcı değildir. G noktası Hyaluronik asit dolgusunun kalıcılığı 12-18 aydır. Cinsel haz almaya devam etmek için 12-18 ayda bir tekrar Hyaluronik asit dolgusu yaptırabilirsiniz.

G Shot Yaş Sınırı Kaç?

Her estetik uygulamada olduğu gibi G shot içinde yaş sınırı 18’dir.

G Noktası Dolgusu Fiyatları Nelerdir?

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu nedenle 0212 241 46 24 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak G noktası dolgusu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

G Noktası Dolgusu Soru ve Cevapları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir