Blog

O Shot (Orgazm Aşısı)

o shot aşısı

o-shotO Shot denilen Orgazm Aşısı kadınların cinsel birliktelik sırasında cinsel haz duymalarını sağlayan, kişideki cinsel duyarlılığı geliştirmek için yapılan bir işlemdir. Cinsel birliktelikten haz alma erkekler kadar kadınların da yaşamaları gereken bir duygudur. Sağlıklı bir cinsel birlikteliğin temeli her iki tarafın da eşit derecede haz almasına dayanır. Pek çok kadın çeşitli sebeplerle orgazm duygusunu yaşayamamaktadır. Kadınların orgazm olabilmelerini sağlayan O Shot aşısı ile daha sağlıklı ve mutlu cinsel birliktelikler sağlanabilmektedir.

Orgazm Nedir?

Orgazm, cinsel uyarı sonucunda ulaşılan psikolojik ve fiziksel doyumdur. Kadınlarda orgazm, cinsel birlikteliğin son aşamasında vajinada kasılma olarak gerçekleşir. Kadınların çoğu orgazmı hiç yaşayamadan ya da yetersiz hissederek cinsel birliktelik yaşamaktadırlar. Bunun pek çok nedeni bulunmaktadır. O Shot aşısı gibi uygulamalar orgazm sorununun çözümünde fayda sağlamanın yanı sıra pek çok genital problemin çözümünde de etkili olmaktadır. 

O Shot Ne İşe Yarar?

O Shot “Orgasm Shot” ifadesinin kısa halidir. Bir diğer ismi de Orgazm Aşısı’dır. O Shot; cinsel ilişki sırasında orgazm olamayan kadınların genital bölgelerine yapılan bir aşıdır. Bu aşı sayesinde kadınların duyarlı noktaları gelişmekte, cinsel ilişki sırasında daha çok haz alabilmektedirler. O Shot sağladığı fayda ile daha doyurucu bir cinsel ilişki yaşamayı, mutlu ve özgüvenli bir kadın olabilme imkânı sağlamaktadır. 

O Shot Kimlere Uygulanır?

O Shot işlemi sadece kadınlara uygulanan bir işlemdir. 18 yaşını dolduran her kadına bu işlem uygulanabilir. O Shot orgazm olamayan veya orgazm olup da daha fazla haz almak isteyen kadınlara çözüm sağlamanın yanı sıra idrar kaçırma, liken skleroz hastalığı gibi sorunlara da deva olmaktadır. O Shot’un uygulanmasında sakınca bulunan ve asla uygulanmaması gereken kişiler şunlardır:

* Adet dönemindeki kadınlar

* Hamile kadınlar

* Alerji hassasiyeti olanlar

* Tümör, ur oluşumu bulunanlar

* İdrar yolu enfeksiyonu olanlar

* Bağışıklık sistemi düşük olanlar

O Shot Nasıl Uygulanır?

prp hazırlanışıO Shot aşısı öncesi kişi, uzman hekim tarafından muayene edilerek sorunun kaynağı belirlenir. Ardından kişinin kanı alınır. Alınan kan PRP tüpüne yerleştirilir. PRP tüpü Santrifüj cihazı içine yerleştirilerek enjekteye hazır hale getirilir. Bu işlemde alınan kanın PRP (Platetten Zengin Plazma) kısmı ayrıştırılmış olur. PRP, içinde büyüme faktörleri bulunan, iyileştirme ve yenileştirmede etkili oldukça zengin bir kan plazmasıdır. O Shot uygulanmadan önce genital bölgeye anestezik krem sürülerek uyuşturulur. Hazırlanan PRP enjektöre aktarılır ve kişinin gerekli genital noktalarına (klitoris ve çevresi, G noktası bölgesi, vestibulum, vajina ön duvarı, labia minora) enjekte edilir. Kısa ve kolay bir işlemdir. İşlemin tamamı 15-20 dakika sürmektedir.

O Shot Yapılırken Ağrı Hissedilir Mi?

O Shot işlemi ameliyat değildir. İşlemde kesi yapılmamaktadır. O Shot, sadece enjektörle yapılan bir aşılama işlemidir. Yine de kişinin iğne etkisini hissetmemesi için uygulama öncesinde genital bölgeye anestezik krem sürülür. Bu sayede işlem sırasında kişi hiçbir ağrı ya da acı hissetmez. O Shot işlemi oldukça kısa süren, konforlu ve pratik bir işlemdir. 

O Shot İşlemi Adet Düzenini Etkiler Mi?

O Shot işlemi adet düzenini etkilememektedir. Çünkü aşı genital bölgenin dışına, cilde yapılmaktadır. Bu uygulamanın rahim içi ve yumurtalıklarla hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.

o shot aşısıO Shot Sonrası İyileştirme Süreci Nasıldır?

Orgazm aşısı sonrası kişi hemen günlük yaşantısına geri dönebilir. Acı ya da ağrı hissedilmez. Sadece uygulama bölgesinde kızarıklık, hafif şişlik, karıncalanma, sızıntı şeklinde kanama gibi etkiler görülebilir. Bu etkiler minik boyutlarda görüldüğü için herhangi bir ağrı kesici kullanımına gerek duyulmamaktadır. Cildi hassas veya ağrı eşiği çok düşük kişiler soğuk kompres uygulayabilir. Kişinin işlem sonrası tuvalet ihtiyaçlarını gidermesinde, ılık banyo yapmasında, cinsel ilişkiye girmesinde bir sakınca bulunmamaktadır. O Shot etkisini tam anlamıyla 3 hafta sonra göstermektedir. 

O Shot Etkisi Ne Kadar Sürer?

O Shot etkisi kişiden kişiye değişmekle birlikte ortalama olarak 6 ay kalıcılığa sahiptir. Aşının etkisi geçtikten sonra kişi isterse yeniden O Shot işlemini tekrarlayabilir. Aşının tekrar yapılması etki süresini ve alınan verimi arttırmaktadır. Bu nedenle 6 ayda bir aşının yeniden uygulanması önerilmektedir.

O Shot Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

O Shot yaptırmanın kişiye sağladığı faydalar şu şekildedir:

* Cinsel ilişki sırasında orgazm olabilmeyi sağlar.

* Cinsel ilişki sırasında orgazm olan kadınların daha fazla haz almalarını sağlar.

* Vajina kuruluğu sorununa iyi gelir.

* İdrar kaçırma sorununu çözmeyi sağlar.

* Liken skleroz hastalığının tedavisinde etkilidir.

* Menopoz sonrası genital bölgede cilt incelmesi yaşayan kadınlara çözüm sağlar.

* Cinsel isteksizlik yaşayan kadınların daha özgüvenli, istekli olmalarını sağlar.

* Kişinin sağlıklı bir cinsel hayat yaşayarak daha mutlu olmasını sağlar.

O Shot Yaptırmanın Riski Var Mıdır?

O Shot yaptırmanın hiçbir riski bulunmamaktadır. İşlem öncesinde uzman hekim bu işlem için kişinin uygun olup olmadığını belirlemektedir. Yapılan PRP uygulamasının titizlikle ve steril bir ortamda uygulanması gerekmektedir. Bu koşullar sağlandığı müddetçe aşının insan vücuduna hiçbir olumsuz etkisi ya da zararı yoktur. Uygulama sadece uzman hekim kontrolünde klinik, sağlık kuruluşu gibi resmi sağlık kurumu niteliği taşıyan yerlerde yapılmalıdır.

O Shot Başka İşlemlerle Kombine Olarak Yapılabilir Mi?

Orgazm aşısı pek çok işlem ile kombineli olarak yapılabilmektedir. Lazer ile vajina daraltma işlemi, labioplasti, büyük dudak yağ dolgusu gibi işlemler PRP ile bir arada uygulanabilmektedir.

O Shot Fiyatları

O Shot fiyatları çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Kullanılan PRP tüplerinin kalitesi, uygulayan kişinin tecrübesi, uygulanan yer gibi faktörler ödenecek ücreti etkilemektedir. O Shot başka uygulamalarla kombineli olarak uygulanırsa fiyatı daha avantajlı olmaktadır. Yarattığı etki ve sağladığı fayda düşünüldüğünde O Shot fiyat olarak pahalı bir işlem değildir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir