Altın İğne Nereye Uygulanır?

blank
1 Cevap

Merhaba, Hocam size Altın İğne Tedavisi ile ilgili bir sorum olacak yanıtlarsanız çok sevinirim. Kuzenim yüzüne altın iğne uygulaması yaptırdı ve gözenek sarkma problemleri üzerindeki etkisinden çok etkilendim fakat benim sorunum genital bölgedeki eski batık sorunları sebebiyle oluşmuş gözenekler ve ufak tefek sarkmalar. Altın iğnenin sarkmalarda da etkili olduğu söyleniyor. Acaba altın iğne sadece yüz bölgesine uygun bir tedavi yöntemi midir? Vücudumuzun başka bölgelerinde de tedavi amaçlı kullanılıyor mu?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Haziran 25, 2020

Merhaba, Altın iğne tedavisi radyo frekans dalgalarını kullanan çok etkili bir cihazlı tedavi uygulaması olmasının yanında kişiye özel steril başlık kullanılması sayesinde vücudun her alanına birçok amaca hizmet etmesi üzerine sıklıkla genital bölgede de başvurduğum cihazlarımın başında geliyor. Sadece genital bölgede değil cilt yenileme özelliği sayesinde yara izleri, cilt çatlakları, leke tedavisi dahil birçok cilt problemini Altın iğne tedavisi sayesinde ortadan kaldırmak mümkün. Scarlet S, kişiye özel steril fraksiyonel mikro iğnelerle, dokulara radyofrekans sistemi ile enerji göndererek ameliyatsız tedavi sağlayan cilt yenileme cihazımızdır. Son derece güvenli, yan etkisi olmayan mikroiğne teknolojisine sahip bir sistemdir. Ameliyatsız gençleştirme işlemlerinden cilt dokusu üzerindeki çeşitli sebeplerle oluşan hasarların onarılmasına kadar pek çok problemin giderilmesinde geniş bir kullanım alanı vardır. Yaz-kış dört mevsim ve tüm cilt tiplerinde rahatlıkla kullanılabillir.Lokal Anestezi kremi uygulanarak bölgeye göre 30 dk 1 saat aralığında tamamlanan seansların ardından özellikle özel bölge sorunlarının arkasından Mezoterapi ile de destekleyebildiğimiz kombine tedavi yöntemlerine açık olan bu cihaz uygulamasını ihtiyacınıza karşılık verebilecek her alan için gönül rahatlığıyla öneririm.

blank

İyi günler Leyla Hocam, kızkardeşim benden habersiz Altın İğne tedavisine gelmiş size, o kadar memnun kalmış ki, sizden o kadar çok bahsetti ki hocam. Kız Kardeşimin göz çevrelerinde morluklar vardı, o kadar açılmış ki rengi inanamadım gerçekten. Benim de boyun ve dekolte bölgemde ince kırışıklıklar var, Altın İğne nereye uygulanır tam bilgi alabilirmiyim?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ekim 19, 2020

İyi günler, öncelikle teşekkür ederim, hastalarımın memnuniyeti beni çok mutlu etmekte. Altın İğne radyofrekans tedavisi, Micro Golden Needle adı verilen mikro iğnelerin bulunduğu kişiye özel başlıkla cildin zarar görmüş ya da yıpranmış tabakasına ulaşarak tedavi etmeyi hedefleyen cilt yenileme tedavilerinden biridir. Yara izi, yaşlanma belirtileri, göz çevresi morlukları, gözeneklerin sıkılaştırılması, çatlakların onarılması gibi birçok alanda tedavi edici özellikleriyle sık faydalandığımız bir cihazdır. Boyun ve dekolte bölgesinde oluşan ince kırışıklıkların tedavisinde de sık kullandığımız Altın İğne cihazından verilen radyofrekans ile deri altı katmanlarına ulaşan enerji , kolajen üretimini artırarak cildi yenileme ve cildin parlaklaşmasını sağlamaktadır. Boyun ve dekolte bölgesindeki kırışıkların gitmesiyle parlak, genç, kırışıksız ve yenilenen görüntüye kavuşulmaktadır. Ameliyatsız , güvenle kullanılabilen bir cihaz olan Altın İğne, 30 dakika ile bir saat aralığında hastalara seans sunmaktadır. Her onbeş günde yenilenen tedaviyle problemli bölgelerden yaklaşık 3 ya da 4 seans gibi kısa bir sürede kalıcı olarak kurtulma sağlanmaktadır.

blank

Hocam merhaba, Altın İğne uygulamasının vücudun birçok bölgesinde çeşitli problemlerin tedavisinde  kullanıldığını okudum. Ben küçükken bacağıma çaydanlıktaki sıcak su döküldü. Sağ bacağımın üst kısmında biraz yanık izi var. Altın iğne nereye uygulanır? Yara tedavisinde de uygulanır mı hocam?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 23, 2020

Merhaba, Altın İğne vücuttaki birçok probleme çözüm sağladığı için kliniğimde sıklıkla kullandığım cihazların başında gelmektedir. Yanık ve yara izleri tedavisinden vücuttaki çatlak izlerinin yok edilmesine, kırışıklık ve akne tedavisinden, vücut sarkıklıklarının giderilmesine kadar çok geniş bir kullanım yelpazesi mevcuttur. Altın iğne, birçok cilt gençleştirme uygulamalarına göre ağrısız ve kolay uygulanabilir özelliktedir. Altın İğnenin kişiye özel değiştirilebilir steril başlığı ile istenilen her noktada rahatlıkla tedavi uygulanabilmektedir. Altın İğne kişiye özel steril mikro iğneler aracılığıyla cilt katmanlarına radyofrekans enerjisi göndererek tedavi etmekte ve cilt sorunlarını tamamen yok etmek üzerine üretilmiş bir cihazdır. Hiçbir yan etkisi olmayan mikroiğne teknolojisi ile yara hasarlarının onarılmasında da önemli başarı sağlamaktadır. Uygulama öncesinde anestezi etkili krem uygulandıktan sonra yapılan seanslar ortalama 45 dakika sürmektedir. Kliniğime gelerek yanık izlerinizin derinliğine ve boyutuna baktıktan sonra altın iğneye ek kombine tedavi yöntemleriyle de izlerinizin tedavisi için bir yol haritası çizebilmekteyim.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar