Altın İğne Nereye Uygulanır?

1.19K görüntülenmeİğneli Radyofrekans
0

Merhaba, Hocam size Altın İğne Tedavisi ile ilgili bir sorum olacak yanıtlarsanız çok sevinirim. Kuzenim yüzüne altın iğne uygulaması yaptırdı ve gözenek sarkma problemleri üzerindeki etkisinden çok etkilendim fakat benim sorunum genital bölgedeki eski batık sorunları sebebiyle oluşmuş gözenekler ve ufak tefek sarkmalar. Altın iğnenin sarkmalarda da etkili olduğu söyleniyor. Acaba altın iğne sadece yüz bölgesine uygun bir tedavi yöntemi midir? Vücudumuzun başka bölgelerinde de tedavi amaçlı kullanılıyor mu?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Altın iğne tedavisi radyo frekans dalgalarını kullanan çok etkili bir cihazlı tedavi uygulaması olmasının yanında kişiye özel steril başlık kullanılması sayesinde vücudun her alanına birçok amaca hizmet etmesi üzerine sıklıkla genital bölgede de başvurduğum cihazlarımın başında geliyor. Sadece genital bölgede değil cilt yenileme özelliği sayesinde yara izleri, cilt çatlakları, leke tedavisi dahil birçok cilt problemini Altın iğne tedavisi sayesinde ortadan kaldırmak mümkün. Scarlet S, kişiye özel steril fraksiyonel mikro iğnelerle, dokulara radyofrekans sistemi ile enerji göndererek ameliyatsız tedavi sağlayan cilt yenileme cihazımızdır. Son derece güvenli, yan etkisi olmayan mikroiğne teknolojisine sahip bir sistemdir. Ameliyatsız gençleştirme işlemlerinden cilt dokusu üzerindeki çeşitli sebeplerle oluşan hasarların onarılmasına kadar pek çok problemin giderilmesinde geniş bir kullanım alanı vardır. Yaz-kış dört mevsim ve tüm cilt tiplerinde rahatlıkla kullanılabillir.Lokal Anestezi kremi uygulanarak bölgeye göre 30 dk 1 saat aralığında tamamlanan seansların ardından özellikle özel bölge sorunlarının arkasından Mezoterapi ile de destekleyebildiğimiz kombine tedavi yöntemlerine açık olan bu cihaz uygulamasını ihtiyacınıza karşılık verebilecek her alan için gönül rahatlığıyla öneririm.

9 Cevap

0

Doktor Hanım merhaba, altın iğne nereye uygulanır? Sadece yüz bölgesine mi? Benim yüzümdeki sorunlar ellerimde, boynumda da var. Yaşım 40.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, altın iğne kolajen üretimini tetikleyerek ciltte sıkılaştırma etkisi olan ve cildin gençleşmesini sağlayan bir uygulama. Her ne kadar bu uygulamayı yüz bölgesinde sıklıkla kullansak da gıdı, dekolte ve boyun bölgesinde de uygularız ve aynı etkileyici sonuçları bu bölgeler için de alırız. İlaveten ellerde de bu uygulama ile gençleşme sağlayabiliriz. Tabi net bir cevap verebilmek için önce sizi görmeli ve muayene etmeliyim. Uygun bir zamanınızda mutlaka tedavinizi planlamak adına kliniğimize bekliyorum. Sevgiler…

0

İyi çalışmalar Leyla Hanım, altın iğne tedavisi yüz dışında başka bölgelere de uygulanıyor mu?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, altın iğne tedavisi yüz dışında el, gıdı, dekolte, göz çevresi ve boyun gibi bölgelere de sıkça uyguladığımız bir yöntemdir. Yüz dışında vücuttada çatlak tedavisi yada sıkılaşma amacı ile farklı bölgelere gönül rahatlığıyla altın iğne tedavisinden faydalanabilirsiniz. Sevgiler.

0

Merhaba hocam, acaba altın iğne tedavisi yalnızca yüze mi uygulanır? Vücudun başka bölgeleri için de bu uygulamayı yapıyor musunuz? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, altın iğne tedavisi sanılanın aksine yalnızca yüz bölgesine uygulanmaz. Yüz dışında boyun, gıdı, dekolte, göz çevresi ve eller için de altın iğne tedavisinden faydalanılırız.

0

Leyla Hocam merhaba, ben boyun bölgemdeki kırışıklıkları tedavi ettirmek istiyorum. Yüzümde altın iğne etkisini çok iyi aldım. Altın iğne nereye uygulanır? Boyun bölgem için de önerir misiniz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, altın iğne yalnızca yüz bölgesine uygulanmaz. Altın iğneden maksimum verim aldığımız bölgeler arasında boyun, gıdı, dekolte bölgesi de yer alır. Ayrıca elleri gençleştirmede de bu uygulamadan sıklıkla faydalanırız. Altın iğne ciltte kolajen üretimini tetikler. Ve vücutta kolajen üretiminin artması cildin daha sıkı, gergin ve genç bir görünüm kazanmasını sağlar. Yüzünüzde aldığınız olumlu sonuçları boyun bölgenizde yaşayacağınızı da gönül rahatlığıyla söylemem mümkün. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, benim boyun bölgemde kırışıklıklar oluşmaya başladı. 42 yaşındayım. Yüzüme altın iğne yaptırdım çok faydasını gördüm. Altın iğne nereye uygulanır? Boynumda da etkili olur mu? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, altın iğne uygulamasının sadece yüz için etki eden bir uygulama olduğu yanılgısı mevcut. Ancak altın iğne, gıdı, boyun, dekolte bölgesi ve ellerde de cildi gençleştirmek için sıklıkla kullandığımız bir yöntem. Altın iğnede amacımız cilt altına altın iğneler aracılığı ile gönderdiğimiz radyofrekans dalgaları ile kolajen üretimini tetiklemek. Kolajen üretiminin fazlalaşması ile ciltteki hücreler kendini yeniliyor ve yaşlanma belirtileri azaltılıyor. Yüzünüzdeki gençleşmeyi uygulama sonrasında boyun bölgenizde de görebilirsiniz. Aynı faydaları kesinlikle sağlar diyebilirim. Birçok hastam da sizin gibi altın iğne sonuçlarından çok memnun. Boynunuz için de yaptırabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba Leyla hanım, yüzüm sarkmaya başladı, göz çevremde kırışıklıklar oluştu, boyun ve dekolte bölgemde cildim esnekliğini kaybettiği için kırıştı ve sarktı. Neredeyse vücudumun her yerinde yaşlılığın izlerini görüyorum ve artık aynaya bakasım pek gelmiyor. Kendimi yaşlı hissetmekten çok sıkıldığım için ameliyatsız bir gençleştirme uygulamasından yararlanmak istiyorum. Altın iğne yönteminin son dönemlerde çok yaygın ve yüz gençleştirme konusunda çok başarılı ama altın iğne nerelere uygulanabiliyor?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, genellikle altın iğne uygulamasının sadece yüz bölgesine yapıldığı düşünülür ama yüz dışında boyun, gıdı ve dekolte bölgesinde aynı zamanda göz çevresindeki sorunlarda ve ellerde de altın iğne uygulaması kullanılabilir. Bu alanlarda oluşan kırışıklıkları ve leke gibi sorunları yok etmek için radyofrekans dalgaları kullanır. Cihazın bağlığında yer alan minik altın iğneler radyofrekans dalgalarını cilt altına iletir ve kolajen üretiminin artmasını sağlar. Uygulanan her altın iğne seansında kolajen üretimi artmaya devam eder ve kolajen arttıkça cilt kendini yeniler ve gençleşir.

0

Merhaba hocam, yüzümde, boynumda ve dekolte bölgemde ince kırışıklıklar var. Bu kırışıklıklar derinleşmeden önce müdahale etmek istiyorum. Altın iğne yaptırabilir miyim, Altın iğne nereye uygulanır?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, bir yüz gençleştirme uygulaması olan altın iğne, yüzdeki lekelerinin ve kırışıklıklarının tedavisinde etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Ancak sadece yüz bölgesinde değil boyun ve dekolte bölgesinde oluşan lekeler ve kırışıklıklar için de kullanılabilir. Radyofrekans dalgaları kullanan bu cihaz, başlığındaki altın iğnelerle radyofrekans dalgalarını ileterek çalışır. Bu dalgalarla vücudun hasarlı bölgesindeki dokuyu onarır ve kolajen üretimini artır. Kolajen üretiminin artmasıyla birlikte cilt kendini toparlamaya başlar ve sıkılaşır, aslından ciltte bir lifting etkisi oluşur. Kolajen üretimindeki artışla birlikte doku onarımı da hızlanacağı için cilt yüzeyindeki lekelerde gider.

0

İyi günler Leyla Hocam, kızkardeşim benden habersiz Altın İğne tedavisine gelmiş size, o kadar memnun kalmış ki, sizden o kadar çok bahsetti ki hocam. Kız Kardeşimin göz çevrelerinde morluklar vardı, o kadar açılmış ki rengi inanamadım gerçekten. Benim de boyun ve dekolte bölgemde ince kırışıklıklar var, Altın İğne nereye uygulanır tam bilgi alabilirmiyim?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

İyi günler, öncelikle teşekkür ederim, hastalarımın memnuniyeti beni çok mutlu etmekte. Altın İğne radyofrekans tedavisi, Micro Golden Needle adı verilen mikro iğnelerin bulunduğu kişiye özel başlıkla cildin zarar görmüş ya da yıpranmış tabakasına ulaşarak tedavi etmeyi hedefleyen cilt yenileme tedavilerinden biridir. Yara izi, yaşlanma belirtileri, göz çevresi morlukları, gözeneklerin sıkılaştırılması, çatlakların onarılması gibi birçok alanda tedavi edici özellikleriyle sık faydalandığımız bir cihazdır. Boyun ve dekolte bölgesinde oluşan ince kırışıklıkların tedavisinde de sık kullandığımız Altın İğne cihazından verilen radyofrekans ile deri altı katmanlarına ulaşan enerji , kolajen üretimini artırarak cildi yenileme ve cildin parlaklaşmasını sağlamaktadır. Boyun ve dekolte bölgesindeki kırışıkların gitmesiyle parlak, genç, kırışıksız ve yenilenen görüntüye kavuşulmaktadır. Ameliyatsız , güvenle kullanılabilen bir cihaz olan Altın İğne, 30 dakika ile bir saat aralığında hastalara seans sunmaktadır. Her onbeş günde yenilenen tedaviyle problemli bölgelerden yaklaşık 3 ya da 4 seans gibi kısa bir sürede kalıcı olarak kurtulma sağlanmaktadır.

0

Hocam merhaba, Altın İğne uygulamasının vücudun birçok bölgesinde çeşitli problemlerin tedavisinde  kullanıldığını okudum. Ben küçükken bacağıma çaydanlıktaki sıcak su döküldü. Sağ bacağımın üst kısmında biraz yanık izi var. Altın iğne nereye uygulanır? Yara tedavisinde de uygulanır mı hocam?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Altın İğne vücuttaki birçok probleme çözüm sağladığı için kliniğimde sıklıkla kullandığım cihazların başında gelmektedir. Yanık ve yara izleri tedavisinden vücuttaki çatlak izlerinin yok edilmesine, kırışıklık ve akne tedavisinden, vücut sarkıklıklarının giderilmesine kadar çok geniş bir kullanım yelpazesi mevcuttur. Altın iğne, birçok cilt gençleştirme uygulamalarına göre ağrısız ve kolay uygulanabilir özelliktedir. Altın İğnenin kişiye özel değiştirilebilir steril başlığı ile istenilen her noktada rahatlıkla tedavi uygulanabilmektedir. Altın İğne kişiye özel steril mikro iğneler aracılığıyla cilt katmanlarına radyofrekans enerjisi göndererek tedavi etmekte ve cilt sorunlarını tamamen yok etmek üzerine üretilmiş bir cihazdır. Hiçbir yan etkisi olmayan mikroiğne teknolojisi ile yara hasarlarının onarılmasında da önemli başarı sağlamaktadır. Uygulama öncesinde anestezi etkili krem uygulandıktan sonra yapılan seanslar ortalama 45 dakika sürmektedir. Kliniğime gelerek yanık izlerinizin derinliğine ve boyutuna baktıktan sonra altın iğneye ek kombine tedavi yöntemleriyle de izlerinizin tedavisi için bir yol haritası çizebilmekteyim.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    Start typing to see posts you are looking for.