Altın İğne Nereye Uygulanır?

725 görüntülenmeİğneli Radyofrekans
0
1 Yorum

Merhaba, Hocam size Altın İğne Tedavisi ile ilgili bir sorum olacak yanıtlarsanız çok sevinirim. Kuzenim yüzüne altın iğne uygulaması yaptırdı ve gözenek sarkma problemleri üzerindeki etkisinden çok etkilendim fakat benim sorunum genital bölgedeki eski batık sorunları sebebiyle oluşmuş gözenekler ve ufak tefek sarkmalar. Altın iğnenin sarkmalarda da etkili olduğu söyleniyor. Acaba altın iğne sadece yüz bölgesine uygun bir tedavi yöntemi midir? Vücudumuzun başka bölgelerinde de tedavi amaçlı kullanılıyor mu?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Altın iğne tedavisi radyo frekans dalgalarını kullanan çok etkili bir cihazlı tedavi uygulaması olmasının yanında kişiye özel steril başlık kullanılması sayesinde vücudun her alanına birçok amaca hizmet etmesi üzerine sıklıkla genital bölgede de başvurduğum cihazlarımın başında geliyor. Sadece genital bölgede değil cilt yenileme özelliği sayesinde yara izleri, cilt çatlakları, leke tedavisi dahil birçok cilt problemini Altın iğne tedavisi sayesinde ortadan kaldırmak mümkün. Scarlet S, kişiye özel steril fraksiyonel mikro iğnelerle, dokulara radyofrekans sistemi ile enerji göndererek ameliyatsız tedavi sağlayan cilt yenileme cihazımızdır. Son derece güvenli, yan etkisi olmayan mikroiğne teknolojisine sahip bir sistemdir. Ameliyatsız gençleştirme işlemlerinden cilt dokusu üzerindeki çeşitli sebeplerle oluşan hasarların onarılmasına kadar pek çok problemin giderilmesinde geniş bir kullanım alanı vardır. Yaz-kış dört mevsim ve tüm cilt tiplerinde rahatlıkla kullanılabillir.Lokal Anestezi kremi uygulanarak bölgeye göre 30 dk 1 saat aralığında tamamlanan seansların ardından özellikle özel bölge sorunlarının arkasından Mezoterapi ile de destekleyebildiğimiz kombine tedavi yöntemlerine açık olan bu cihaz uygulamasını ihtiyacınıza karşılık verebilecek her alan için gönül rahatlığıyla öneririm.

0

İyi çalışmalar Leyla Hanım, altın iğne tedavisi yüz dışında başka bölgelere de uygulanıyor mu?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, altın iğne tedavisi yüz dışında el, gıdı, dekolte, göz çevresi ve boyun gibi bölgelere de sıkça uyguladığımız bir yöntemdir. Yüz dışında vücuttada çatlak tedavisi yada sıkılaşma amacı ile farklı bölgelere gönül rahatlığıyla altın iğne tedavisinden faydalanabilirsiniz. Sevgiler.

0

Merhaba hocam, acaba altın iğne tedavisi yalnızca yüze mi uygulanır? Vücudun başka bölgeleri için de bu uygulamayı yapıyor musunuz? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, altın iğne tedavisi sanılanın aksine yalnızca yüz bölgesine uygulanmaz. Yüz dışında boyun, gıdı, dekolte, göz çevresi ve eller için de altın iğne tedavisinden faydalanılırız.

0

Leyla Hocam merhaba, ben boyun bölgemdeki kırışıklıkları tedavi ettirmek istiyorum. Yüzümde altın iğne etkisini çok iyi aldım. Altın iğne nereye uygulanır? Boyun bölgem için de önerir misiniz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, altın iğne yalnızca yüz bölgesine uygulanmaz. Altın iğneden maksimum verim aldığımız bölgeler arasında boyun, gıdı, dekolte bölgesi de yer alır. Ayrıca elleri gençleştirmede de bu uygulamadan sıklıkla faydalanırız. Altın iğne ciltte kolajen üretimini tetikler. Ve vücutta kolajen üretiminin artması cildin daha sıkı, gergin ve genç bir görünüm kazanmasını sağlar. Yüzünüzde aldığınız olumlu sonuçları boyun bölgenizde yaşayacağınızı da gönül rahatlığıyla söylemem mümkün. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, benim boyun bölgemde kırışıklıklar oluşmaya başladı. 42 yaşındayım. Yüzüme altın iğne yaptırdım çok faydasını gördüm. Altın iğne nereye uygulanır? Boynumda da etkili olur mu? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, altın iğne uygulamasının sadece yüz için etki eden bir uygulama olduğu yanılgısı mevcut. Ancak altın iğne, gıdı, boyun, dekolte bölgesi ve ellerde de cildi gençleştirmek için sıklıkla kullandığımız bir yöntem. Altın iğnede amacımız cilt altına altın iğneler aracılığı ile gönderdiğimiz radyofrekans dalgaları ile kolajen üretimini tetiklemek. Kolajen üretiminin fazlalaşması ile ciltteki hücreler kendini yeniliyor ve yaşlanma belirtileri azaltılıyor. Yüzünüzdeki gençleşmeyi uygulama sonrasında boyun bölgenizde de görebilirsiniz. Aynı faydaları kesinlikle sağlar diyebilirim. Birçok hastam da sizin gibi altın iğne sonuçlarından çok memnun. Boynunuz için de yaptırabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba Leyla hanım, yüzüm sarkmaya başladı, göz çevremde kırışıklıklar oluştu, boyun ve dekolte bölgemde cildim esnekliğini kaybettiği için kırıştı ve sarktı. Neredeyse vücudumun her yerinde yaşlılığın izlerini görüyorum ve artık aynaya bakasım pek gelmiyor. Kendimi yaşlı hissetmekten çok sıkıldığım için ameliyatsız bir gençleştirme uygulamasından yararlanmak istiyorum. Altın iğne yönteminin son dönemlerde çok yaygın ve yüz gençleştirme konusunda çok başarılı ama altın iğne nerelere uygulanabiliyor?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, genellikle altın iğne uygulamasının sadece yüz bölgesine yapıldığı düşünülür ama yüz dışında boyun, gıdı ve dekolte bölgesinde aynı zamanda göz çevresindeki sorunlarda ve ellerde de altın iğne uygulaması kullanılabilir. Bu alanlarda oluşan kırışıklıkları ve leke gibi sorunları yok etmek için radyofrekans dalgaları kullanır. Cihazın bağlığında yer alan minik altın iğneler radyofrekans dalgalarını cilt altına iletir ve kolajen üretiminin artmasını sağlar. Uygulanan her altın iğne seansında kolajen üretimi artmaya devam eder ve kolajen arttıkça cilt kendini yeniler ve gençleşir.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı