Lazerle ben alınır mı?

55 görüntülenmeBen Aldırma
0
1 Yorum

Merhaba Leyla Hanım iyi günler, lazerle ben aldırma işlemi yapılıyor mu acaba? Teşekkür ederim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, ben aldırma işlemleri arasında lazer tedavisi de yer alır. Çok büyük boyuttaki bir benden söz etmiyorsak lazer tedavisine başvurulabilir. Lazerden yararlanılacaksa benlerin mutlaka iyi huylu olması gerekmektedir. Genellikle yarım saat süren seans sonrası lazerle ben aldırma işlemi tamamlanır. Benin büyüklüğüne göre seans süresi değişiklik gösterebilir. O nedenle öncesinde muhakkak hekim muayenesinden geçmeniz gerekmektedir. Sağlıklı günler dilerim.

0

Hocam merhaba, yüzümde çok sayıda küçük ben mevcut. Hepsinin herhangi bir kabarıklığı yok ve oldukça küçük boyuttalar. İnternetten aylardır lazer tedavisi ile benlerin alınması videolarını izliyorum. Samimi tavrınız ve bilgi verici videolarınız ilgimi çekti, size ulaşmak istedim. Size lazerle ben alınır mı daha doğrusu benim benlerim lazerle alınmaya uygun mu diye sormak istedim. Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Küçük ve kabarık olmayan benlerin tedavisinde genellikle lazerle ben tedavisi yönetimini uygulamaktayız. Bu yöntem aslında çoğunlukla sizin gibi yüz bölgesindeki benleri yaktırmak isteyenler için kullanılmakta. Estetik amaçlı yaptırılan lazerle ben tedavisine karar vermeden önce benlerin melanom ve atipik riski içerip içermediğini tespit etmemiz gerekmektedir. Lazerle tedavi yöntemini uygulamamız için herhangi bir sakınca ortada yok ise bu işlem ortalama olarak yalnızca yarım saatinizi almaktadır. Benleriniz bahsettiğiniz üzere lazerle tedaviye uygun gibi görünüyor. Ancak kimi zaman hastalarımızın söylemleri ile bizim muayene sonrasında verdiğimiz kararlar birbiriyle örtüşmeyebiliyor. Dilerseniz kliniğimizi ziyaret edin ya da randevu işlemi öncesinde benlerinizin olduğu bölgenin net bir fotoğrafını asistanıma ulaşarak bizle paylaşın. Sonrasında birlikte neler yapabileceğimize bakalım. Sevgiler…

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı