Plastik Cerrahi ben alır mı?

48 görüntülenmeBen Aldırma
0
1 Yorum

Leyla Hanım merhaba, benim çok sayıda benim var aldırmak istiyorum. Bunun için dermatolog mu yoksa plastik cerrahi ben alır mı?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, evet. Plastik cerrahi uzmanları ben aldırma işlemi yapmaktadır. Aynı zamanda genel cerrahi ve dermatoloji de ben aldırma tedavisi ile ilgilenir. Beninizin konumlandığı yere ve ne derece sıkıntılı boyutta olduğuna göre ben aldırma işleminizi yaptırmanız gereken doktor değişir. Estetik amacıyla ben aldırma uygulatacaksanız estetik cerrahi uzmanı tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Sevgiler.

0

Selamlar, bu sonbahar döneminde düğünüm olacak. Öncesinde yüzümdeki benleri aldırmak istiyorum. Birkaç hafta içinde işlemi yaptırabilirim. Yaşım 27. Benler ise kolumda ve yüzümde birkaç tane olmak üzere toplamda 10 civarında. Benlerin yapısı küçük ve kabarık olmayan şekilde diyebilirim. Bu operasyonu size yaptırabilir miyim? Plastik cerrah ben alır mı? Ve son olarak bana ne kadara mâl olur?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, ben aldırma işlemi için belli bir mevsimsel dönem yoktur. İşlem sonrasında tavsiyelerimize dikkat ettikten sonra ister yaz ister kış döneminde ben aldırma operasyonunu rahatlıkla uygulatabilirsiniz. Gelelim plastik cerrah ben alır mı sorunuzun cevabına. Plastik cerrahi uzmanları ben aldırma işlemi yapmaktadır. Dolayısıyla kliniğimizde hemen her gün pek çok hastamıza bu işlemi uygulamakta, insanları yeni görünümleriyle mutlu etmeye çabalamaktayız. Genel cerrah ve dermatoloji uzmanları da ben aldırma işlemini uygulayabilmektedir. Benin vücutta bulunduğu yer, yapısı ve ne derece sıkıntılı bir ben olduğu gibi unsurlara göre benlere müdahale etmesi gereken doktor değişebilir. Özellikle sizin gibi estetik kaygılarla ben aldırma işlemi yaptırmak isteyenler için en doğru tercih estetik cerrahi uzmanları olacaktır. Ben aldırma operasyonunun fiyatları ise uygulanacak işleme göre değişmektedir. Dilerseniz iletişim bölümümüzden bir randevu alın ve muayenenizin ardından hem tedavi protokolünüzü hem ücret bilgisini daha sağlıklı bir şekilde sizinle paylaşalım. Sevgiler…

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı