+90 ( 212 ) 241 46 24 Harbiye Mahallesi Abdi İpekçi Cad. Park Apt. No:19-1 Kat:2 Nişantaşı

Yüz Germe ile Yıllara Meydan Okuyun

Yüz germe estetiği ile genç ve güzel göründüğünüz yıllara dönebilirsiniz!

Yüz germe estetiği son yılların en popüler uygulamalarından biridir. Hastanın cildindeki kırışıklıklara, sarkmaya ve yaşlılık derecesine göre farklı yüz germe işlemleri önerilebilir. Gelişen teknoloji ile birlikte her derecedeki yüz sarkması günümüzde tedavi edilebiliyor. Kişinin yüzü yaşını ilk olarak yansıtan bölgedir. Bazı kişilerde görülen aşırı sarkma ve yoğun kırışık görünüm hastaların olduğundan daha yaşlı, yorgun ve bakımsız görünmesine neden olur. Eğer yüzünüzdeki kırışıklar sizi mutsuz ediyorsa, yüz germe estetiği ile genç bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Size en uygun yüz germe işlemiyle yaşlılık izlerini yüzünüzden silin!

Yüz germe estetiği kalıcı olarak yüzünde gençlik etkisi görmek isteyen herkes için uygundur. Cildinizdeki kırışıklar arttıysa, çenenin iki tarafında da sarkmalar gözle görülür bir biçimde İse sizin için yüz germe ameliyatı zamanı gelmiş demektir. Yüz germe ameliyatı denilince bazı hastaların aklına donuk ve doğal olmayan yüz ifadeleri geliyor. Doğru ve uzman bir hekime yüz germe ameliyatı yaptırdığınızda tamamen mimiklerinizle uyumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Yüz germe ameliyatı kişinin yüzündeki yaşlılık izlerine göre şekillenir. Eğer sadece yüzünüzün alt kısmında sarkma varsa alt yüz germe yapılır. Yüzünde genel olarak sarkma görülen kişilere tam yüz germe önerilir. Tam yüz germe estetiğini dilerseniz boyun ve gıdı germe ameliyatı ile birleştirerek vücudunuzda etkili bir gençlik etkisi görebilirsiniz. Yüz germe estetiğinde kesi izleri ameliyat sonrasında görünmez. Kesi izleri saç içine veya ağız içine gizlenir.

Orta yüz germe, yüzün ortasının yani yanakların bulunduğu bölgeyi yukarı doğru kaldırarak gerilmesini sağlar. Yüzün ilk olarak sarkan ve kırışan bölgesi orta bölgedir. Bu nedenle orta yüz germe estetiği yüzün bir anda daha genç görünmesine yardımcı olur. Yüz germe işleminden sonra yüz dolgusu yaptırarak yüz hatlarınızın daha dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz.

Mini yüz germe, işleminde yüzün sarkan ve kırışan bölgelerine minimal dokunuşlar yapılarak daha doğal bir görüntü sağlanır. Mini yüz germe işleminde fazla cilt dokusu kesilmez, sadece sarkan bölgeler gerilerek cildin dinamik görünmesi sağlanır. Yüzünde hafif ve orta dereceli sarkma olan kişiler için mini yüz germe uygundur.

Face lift estetiği

Face lift estetiği tıpkı yüz germe ameliyatı gibi cildin gençleşmesini sağlar. Orta yaşın üzerindeki, cildinde ileri derecede sarkma olan kişiler için face lift uygundur. Face lift estetiğinde yüz kenarlarında veya çene altında minik kesiler oluşturulur. Bu kesilerden içeri girilerek yüz kaslarının üzerindeki kılıf ve yağ dokusu yukarı doğru çekilir. Gerdirme işleminden sonra yüz üzerindeki fazlalıklar da kesilerek atılır. Böylece cildin daha genç ve gergin görünmesi sağlanır. Face lift estetiği yüzün 10-15 yıl daha genç görünmesini sağlar. Mini face lift ise yüzünde aşırı dereceli sarkma olmayan kişiler için uygundur. Mini face lift estetiğinde cilt dokusu yukarı doğru kaldırılır fakat sarkan doku kesilmez. Sadece lifting etkisi yaratılır. Face lifting estetiğinden sonra yanak bölgesinde düzleşme görülebilir. Bu nedenle face lift estetiğinden sonra yanak bölgelerine kendi yağ dokunuzdan dolgu enjekte edilebilir.

Ameliyatsız yüz germe işlemleri

Ameliyatsız yüz germe işlemleri iyileşme sürecini es geçmek, hızlı bir etki almak isteyen kişiler için uygundur. Günümüzde ameliyatsız yüz germe işlemleri teknolojisi oldukça ilerlemiştir. Ameliyatsız gençlik uygulamaları ile oldukça etkili ve hızlı bir sonuç alabilirsiniz. Size en uygun ameliyatsız yüz germe işlemleri için cildinizdeki sarkmanın derecesini ve taleplerinizi değerlendirmek gerekiyor.

Dolgu Uygulamaları ile Gençleşin

Yaşlanmanın etkisi ile birlikte ciltteki kolajen doku azalır, yağ dokuları erimeye başlar. Cildinizi genç tutan yağ dokuları azaldıkça yüzünüzde çöküklük belirir. Yanaklarınız eskisi kadar dolgun görünmez, göz altınız daha koyu durur. Yaşlılık etkisi olarak görülen bu sonuçlar dolgu uygulamaları ile ortadan kaldırılabilir.

Göz altı ışık dolgusu, gözaltındaki çukur olan bölgeyi doldurmak amacıyla yapılır. Hyalüronik asit dolgusu diğer dolgulardan farklı olarak kemik üzerine uygulanır. Göz altı morluklarını ve göz altı torbasını tedavi eden bu dolgunun etkisi yaklaşık 1,5 yıl sürer.

Yanak dolgusu ise kişinin vücudundan alınan yağ dokusu ile yapılır. Yaşlanmanın etkisiyle çöken yanak bölgesi, yağ enjeksiyonu ile doldurarak cilde genç ve gergin bir görüntü kazandırılır. Yanak dolgusu ile 15 dakika içinde daha yuvarlak ve dolgun bir yüze kavuşabilirsiniz.

Botox

Botoks işlemi derin ve orta dereceli kırışıkları ortadan kaldırmak için yapılır. Ameliyatsız yüz gençleştirme uygulamaları içinde botoks, en yaygın olarak yapılan işlemdir. Botox iğnelerinin içeriği aslında proteindir. Clostridium botulinum bakterisinden elde edilen bu protein kasların gevşemesini sağlar. Botox uygulaması alın bölgesine, kaş arasına, dudak kenarlarına, göz çevresine ve boyun bölgesine uygulanabilir. Ameliyatsız yüz gerdirme yaptıracak kişilerin aklına ilk olarak botoks geliyor. Botoks uygulaması 15 dakikada tamamlanır ve etkisini 6 ay boyunca yüzünüzde görebilirsiniz. Botoks tekrar yaptırabilir.

Thermage ile Tek Seansta Gençlik

Thermage ile cildinizde anında lifting etkisi görebilirsiniz. Ameliyatsız yüz germe işlemi yaptırmak isteyenler Thermage uygulaması ile etkili bir sonuç alabilir. Thermage ile cildin en alt katmanına gönderilen radyo frekans dalgaları ile cildin yeniden yapılanması sağlanıyor. Thermage uygulaması cildin yukarı doğru kaldırılmasını sağlar, gıdıyı toparlar ve ciltteki kırışıkları azaltır. Thermage uygulamasından sonra kolajen üretimi tekrar hızlandığı için cildin yeniden yapılandığını göreceksiniz. Thermage işleminin en etkili sonucunu 3 ay sonra görebilirsiniz.

Ulthera Uygulaması ile Yüz Germe

Ulthera cildin yukarı doğru kaldırılmasını sağlar. Tamamen ağrısız, acısız ve kesisiz olarak gerçekleşen bu işlem hastaların daha genç görünmesini sağlar. Ultherapy, deep sea teknolojisini kullanıyor. Bu teknoloji cildin altında sıcak noktalar yaratır, böylece cilt kendi kendini onarma sürecine başlar. Yeni kolajen dokusu üretmeye başlayan cilt daha sıkı ve daha genç görünmeye başlar. Ulthera seansının etkisini 3 ayın sonrasında görebilirsiniz. Ulthera uygulaması ortalama 30 dakika sürer. Ameliyatsız yüz gerdirmek isteyenler için Ulthera harika bir alternatiftir.

İple yüz germe

Ameliyatsız yüz germe işlemleri arasında en hızlı sonucu iple yüz germe estetiği sonucunda alırsınız. İple askı yöntemi ciltte sarkma olan bölgelere uygulanır. İple kaş kaldırma, iple yüz askı, iple yanak kaldırma gibi uygulamalar yüzün daha gergin görünmesini sağlar. İple askı işleminden sonra yüzde belirgin bir iz kalmaz. Minik kesilerden içeri girilerek sarkan dokular iplerle yukarı doğru kaldırılır. İple yüz kaldırmada kullanılan medikal ipler mimiklerle uyumlu olduğu için ciltte donuk ve doğal olmayan bir görüntü yaratmaz. İple yüz gerdirme 30’lu yaşlardan itibaren önerilir.

Yüze Yağ Enjeksiyonu Yüze Yağ Enjeksiyonu

Yüze yağ enjeksiyonu yaşlanmanın etkisiyle yüzde azalan yağ dokusunu yenile...

Endoskopik Orta Yüz Gençleştirme Endoskopik Orta Yüz Gençleştirme

Endoskopi cihazları günümüzde genel cerrahiden tutun da ortopediye kadar bi...

Mini Yüz Germe Mini Yüz Germe

Kadınların en hassas olduğu noktalardan biri de yüzleridir. İlk bakışta kar...

HEMEN ARA RANDEVU AL
DİL SEÇ