VelaShape III

Ameliyatsız Popo Kaldırma

ameliyatsız popo kaldırma

ameliyatsız popo kaldırma Popo kaldırma estetiği son yılların en çok tercih edilen estetiklerinden biri haline geldi. Brezilya poposunun dünyada bu kadar trend olması ile birlikte Türk kadınlarında da büyük, hacimli ve dolgun popo görünümü yaygınlaştı. Düz ve zayıf popoya sahip olan kadınlar, kendilerine giydiklerini yakıştırmıyor ve çekici hissetmiyorlar. Yuvarlak hatlara sahip olmak için ameliyatsız popo estetiği yöntemleri de git gide yaygınlaşıyor. Ameliyat olmadan, bıçak altına yatmadan daha pratik bir şekilde popo şekillendirmek isterseniz sizlere ameliyatsız popo kaldırma teknolojisi, VelaShape III uygulamasını öneririz. Nişantaşı’nda Quartz Poliklinik’i ziyaret ederek vücudunuza en uygun popo şekillendirme estetiklerini öğrenebilirsiniz.

VelaShape III ile Popo Şekillendirme 

VelaShape III, vücut şekillendirme için tercih edilen ve vücuda kum saati formu kazandıran teknolojik bir cihazdır.  VelaShape III cihazının en önemli özelliklerinin başında ameliyat gibi iz bırakmaması, hızlı sonuç vermesi, kalıcı etkiler yaratması ve oldukça konforlu olması geliyor. Bu nedenle ameliyat olmadan vücut şekillendirmek, incelmek ve popo kaldırmak isteyen hastalarımız VelaShape III cihazını tercih ediyor. 

VelaShape III yöntemi ameliyatsız olarak popo şekillendirme ve popo kaldırma etkisi yaratıyor. Aynı zamanda popo çevresinde oluşan selülit görünümünü de azaltarak kusursuz kalçaya sahip olmanıza yardımcı oluyor. 

VelaShape III Nasıl Uygulanır?

VelaShape III, Elōs teknolojisini kullanarak yağ dokularında vakum ve doku manipülasyonu gerçekleştirir. Vakum yöntemi sayesinde vücuttaki kan dolaşımı hızlandırılır. Kızıl ötesi ışınlar ise uygulama bölgesinin ısınmasına yardımcı olur. Radyo frekans sayesinde vücuda kontrollü sıcaklık verilir ve deri altındaki yağ dokusunun erimesi sağlanır.

VelaShape III cihazı bu üç farklı özelliği birleştirerek cildin daha sıkı, pürüzsüz ve ince görünmesine destek olur. VelaShape III uygulaması sırasında ortaya çıkan kolajen üretimi vücutta gençlik ve lifting yani germe etkisi de sağlar. Böylece sıkılaşmaya başlayan popoda lifting yani ameliyatsız popo kaldırma sonucunu alırız. 

VelaShape III Kimlere Uygundur?

VelaShape III uygulamasını hamilelik sonrası vücudunda sıkılaşma etkisi görmek veya kilo verdikten sonra daha fit bir vücuda sahip olmak isteyenler tercih ediyor. Eğer siz de egzersiz yapmanıza rağmen vücudunuzda istediğiniz sıkılığı elde edemiyorsanız VelaShape için uygun bir adaysınız demektir. Ya da kilolu olmamanıza rağmen poponuz düz ve hacimsiz görünüyorsa VelaShape III cihazı ile poponuzun daha kalkık görünmesini sağlayabiliriz. VelaShape III yaptıranlar uygulama sonrası vücudun daha fit, poponun daha kalkık göründüğünü söylüyorlar. 

VelaShape III Fiyatları Nelerdir?

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu nedenle 0212 241 46 24 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Ameliyatsız Popo Kaldırma fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ameliyatsız Popo Kaldırma” İçin 12 Soru Soruldu

 1. Burcu dedi ki:

  45 kilo 155 boyundayim kalça cikikligi vardi bende en son ameliyatimi 7 8 ay önce kalça protezi olarak oldum popom yok denecek kadar az ameliyatsız bi şekilde kaldırmak biraz da olsa dolgun görünmesi mümkün mü

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, kalça büyütmeyi yağ enjeksiyonu ile yapıyoruz. Ancak bunun için yeterli fazla yağınızın olması gerekiyor. Kilonuz az bu nedenle yeterli yağınız var mı sizi muayene ettikten sonra bilgi vermek daha doğru olur.

 2. pınar dedi ki:

  merhaba bölgesel fazlalıklarım var yağ aldırmak istiyorum fakat ağrılı ve zor bir sürec diyorlar bilemiyorum nasıl oluyor normal hayata ne zaman başlayabiliyosunıx detaylı bilgi almak istiyorum

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, ortalama iyileşme süreci kişiye göre değişmekle beraber 1 hafta 10 gündür. Operasyon sonrası korse kullanıyorsanız. İşlem yapılan alana göre süreç değişebilir. Detaylı bilgi için mail ile iletişime geçilmiştir.
   Sevgiler,

 3. Seda dedi ki:

  Merhabalar benim popomhic yokbiraz kaldırmak ve eklemek istiyorum ne yapilabilir

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, evet yağ enjeksiyonu yöntemi ile yapmaktayım. Dilerseniz görüşmeye gelebilirsiniz.
   Sevgiler,

 4. Demet dedi ki:

  Merhaba. Benimde sorunum popomun hiç olmaması dümdüz duruyor bu durum beni rahatsız ediyor nasıl yardımcı olabilirsiniz kalıcı istiyorum

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba detaylı bilgi için mail ile dönüş yapılmıştır.
   Sevgiler,

 5. Sevda dedi ki:

  Merhaba bu işlem yapıldığında hemen etki ediyor mu.

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, etkisini görmek için en az 3 ila 4 seans yapılması gereken uygulamadır.
   Sevgiler,

 6. Sedef dedi ki:

  Merhaba 86 kilodan 48 kiloya düştüm bu süreçti önceden popom yoktu şuan iyice dümdüz kaldı ve bunun üzerine hamilelik dönemi ve sonrasında karnım böyle buruş buruş oldu

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, konu ile ilgili mail ile dönüş yapılmıştır.
   Sevgiler,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.