Lip Lift Ameliyatından Sonra Tam Sonucu Ne Zaman Görebilirim?

blank
1 Cevap

iyi akşamlar hocam ben 34 yaşındayım üst dudağıma daha önce dolgu yaptırdım ama geçici olduğu için şuan hiçbir etkisi kalmadı. Lip lifting dudak kaldırma ameliyatı olmak istiyorum size danışmak istediğim dudak kaldırma ameliyatından sonra sonuçlarını tam olarak ne zaman görebilirim. Cevaplarsanız sevinirim çok teşekkür ederim.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, Lip lifting ameliyatından sonra her ameliyatta olduğu gibi şişlik ve ödem oluşur. Bu da ameliyatın gerçek sonuçlarını görmenizi bir süre erteler. Lip lifting estetiğinin en iyi sonucu 3 hafta sonra görebilirsiniz. 3 hafta sonra şişlikleriniz inmiş, dudak bölgesindeki morluklar tamamen geçmiş olur. Lip lifting estetiğinin etkisinin yüzünüze oturması ve doğal görüntüsü için 3 ay daha beklemenizi öneririz. 3.ayın sonunda dudaklarınız hiç olmadığı kadar kalkık ve çekici görünecektir. Lip lifting estetiğine gözünüzün alışması için birkaç ay yeterli olacaktır. Birkaç ay sonra hiç makyaj yapmadan bile daha genç ve seksi göründüğünüzü fark edeceksiniz. Sevgiler.

blank

İyi Akşamlar, Lip lift ameliyatı olmayı düşünüyorum fakat sonucu merak ediyorum. Lip lift ameliyatından sonra tam sonucu ne zaman görebilirim?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 14, 2021

Ameliyat sonrası üst dudak ile burun arasındaki mesafe kısalır. Üst dudağın vermillion çizgisi daha yukarı doğru çekilir. Üst dudağın kırmızı çizgisi uzatılır. Üst dudak ile alt dudağın orantısı değişir. Bu ameliyat sonuçları anında gözle görülür fakat biraz ödem olacağından net sonucu görmek 4-6 hafta kadar alabilir.

blank

Merhabalar Leyla Hocam. Lip Lift ameliyatı olmayı düşünüyorum ancak tam sonucu ne zaman görebileceğimi merak ediyorum. Sonucu tam olarak görebilmek için uzun süre beklemem gerekir mi?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2021

Merhaba. Lip Lift ameliyatının sonucunu ödem ve şişliklerinize bağlı olarak hemen görmek mümkündür. Ancak ödem ve şişliklerin tam olarak iyileşmesi için 2 – 4 hafta arası bekleme durumu oluşabilir. Bu duruma bağlı olarak hemen tam sonuç alabileceğiniz gibi maksimum olarak 4 hafta gibi bir sürede tam sonuca ulaşırsınız.

blank

İyi günler Leyla Hocam, üst dudağım ile burnumun arasındaki mesafe uzun ve herkeste ulan dudakla burun arasındaki iki hat bende yok. Yani biraz düz görünüyor. Yakın zamanda düğünüm var, herkese çok güzel görünmek istiyorum. Lip Lift ameliyatı olsam sonuçlarını tam olarak ne kadar süre sonra görebilirim?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ekim 26, 2020

İyi günler, Lip lift ameliyatı sizin gibi dudak ile burun arasındaki mesafenin uzunluğundan ve düzlüğünden yakınan aynı zamanda üst dudakların inceliğinden de yakınan kişiler için ideal bir işlemdir. Lip lift ile bu bölümdeki alan darlaştırılır, birbirine yakınlaştırılarak dikilir. Fazla olan deri çıkartılır. Lip lift operasyonuyla kişiye sempatik ve tatlı bir görünümün yanı sıra oluşan dudak dolgunluğuyla da çekici bir görünüm elde edilir. Yapılan her operasyonun bir toparlanma ve iyileşme süreci bulunmaktadır. Lip lift ameliyatı yaklaşık 40 dakika ile 1 saat arasında sürmektedir. Operasyondan sonra iyileşme süresi 5 ile 7 gün arasında değişmektedir. Lip lift yaptığımız hastalara bir hafta ev istirahati veriyoruz. Bu süre boyunca işlem yapılan bölgeye buz kompresi yapmak işlem gören alanın rahatlamasını sağlamaktadır. Operasyondan bir hafta sonra dikişler alınarak pansuman yapılır. Her ameliyat sonrasında oluşan şişlikler bu ameliyat için de geçerlidir. Bir miktar ödem ve şişlik gözlenebilir. Lip lift operasyonunda burun tabanında yapılan dikiş izleri ilk başta kızarıklık olarak biraz belli olabilmektedir. Lip lift operasyonundan 3 hafta sonra şişlikler iner, dudak kenarında oluşan ameliyattan kaynaklı morluklar tamamen geçer. Yapılan işlemin yüzle tam uyumlu hale gelmesi için uygun süre 3 aydır. Üçüncü ayın sonunda dudaklarınızdaki dolgunluk ve çekicilikle kendinizi çok daha iyi ve mutlu hissedersiniz.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar