Yüz yağları alınarak yüzde V hattı sağlanabilir mi?

1.54K görüntülenmeYağ Enjeksiyonu
0
1 Yorum

İyi günler hocam, ben kilo verdim ama hiç yüzümden gitmedi. Yüzümde olan fazla yağları aldırmak istiyorum. Yüz yağları alınarak yüzde V hattı sağlanabilir mi? bu konuda bilgi verir misiniz? Teşekkür ederim.

 

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Tabi ki sağlanabilir. Çene ucu çok olmayan hastalarda yüzdeki yağlar daha fazla görülür.O yüzden bu yan bölgeye şekil verilebiliyor. Ama V şekli olabilmesi için çenenin de güçlü olması gerekiyor. O yüzden çeneye aldığımız yağlarla veya dolgularla transfer yaparak güçlendirmemiz gerekiyor. Eğer bunun için uygun bir adaysanız istediğiniz gibi yüz hatlarınız şekillenebilir. Sevgiler.

0
Op. Dr. Leyla Arvas 1 Yorum

Merhaba hocam yüz yağlarını aldırmak hakkında bilgi verir misiniz? Bişektomi dışında Liposuction ile yanaklardaki yağlar alınabilir mi? bu konuda yardımcı olur musunuz. İyi çalışmalar.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Alt yanak dediğimiz alanda bir yağ birikmesi varsa ve yüzeyel bir yağ dokusu ile bunu Vaser Liposuction yaparak alabiliriz. Özellikle daha genç hastalarda bağ doku daha güçlü olacağı için alt yüzü küçültmek amacı ile kullanabiliriz. Bildiğiniz gibi Bişektomi de sadece belli alanda küçültme istediğimiz zaman yapıyoruz. Ama genel olarak bu alt alanda yaptığımızda olduğu gibi bir küçültme yapıyor.Sevgiler.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı