İyi günler Leyla Hanım, yoğun çalışma programımdan dolayı edindiğim düzensiz yeme alışkanlıkları, vaktim olmamasından dolayı yüksek kalorili abur cubur tüketimi sonunda popom oldukça genişledi. Bir de doğum eklenince dik ve kavisli olan popom yerini yağlı ve sarkık bir popoya bıraktı. Popo nasıl eritilir öğrenmek istiyorum. Beni bilgilendirebilir misiniz? Teşekkür ederim.

İyi günler, kliniğimize gelen hastalarımızın büyük çoğunluğu hemen hemen aynı şikayetlerden başvurmaktadır. Maalesef Türk kadınlarının ortak özelliği gençken hep aynı güzel ve kıvrımlı hatlara sahip olacağımız ve hatlarımızın hiç değişmeyeceği yanılgısıdır. Hareket kısıtlaması olan bir yaşam şekli, sizin de belirttiğiniz gibi düzensiz yeme alışkanlıklarıyla abur cubur tüketiminin artması, hayatımızdan sporu ve aktiviteyi de çıkartınca durum kontrol edilemez bir hal almaktadır.

Velashape 3 en fazla kalça, karın ve basen bölgelerinde uygulanmaktadır. Cihazın içinde bulunan geniş ve dar başlıklı aplikatörler sayesinde hem geniş yüzeylerde hem de dar ve kıvrımlı yüzeylerde etkili bir tedavi yöntemi sunmaktadır. Cildin sıkılık ve dirilik özelliklerini yeniden kazandırmayı amaçlayan bu tedavi şeklinde, Velashape 3 kullanımı son derece etkili sonuçlar vermektedir. Özellikle bölgesel incelmede FDA tarafından onaylanmış ve cerrahi olmayan bir tekniktir.

Velashape uygulamasında cilt dokusu hassas bir şekilde ısıtılarak yağ hücrelerinin altında bulunan kolajen liflerinin de derinlemesine ısıtılmasını sağlar. Isıtma işlemi ile hücre metabolizmasının hızı arttırılarak kolajen oluşumu arttırılır ve yağlı ve sarkık olan popo yerini daha sıkı ve kalkık bir popoya bırakmaktadır. İlk üç tedavi ile popo bölgesindeki yağlanma ve selülitlerde belirgin azalma görülmektedir. İlk tedaviden sekiz hafta sonra Velashape’in etkili sonuçları görülmektedir. Tedavinin sonunda hekimle ortak karar sonucunda ve hekim onayıyla Accent Prime ile popo kaldırılması sağlanabilmektedir. Sağlıklı besin tüketimi, bol su içmek ve aktif bir hayat tarzıyla birleşince yapılan işlemin etkisi ve sonucu da uzun ömürlü olmaktadır.

Popomun büyüklüğünden memnun değilim. Popo nasıl eritilir?

Merhaba, popo bölgesindeki yağlanma ameliyatsız olarak radyofrekans&ultrason, 3 aşamalı radyofrekans&kızılötesi&vakum ya da ultrasound yöntemleriyle giderilmektedir. Radyofrekans &ultrason ışını yönteminde 2 başlıklı bir cihazla işlem yapılır. Deri altına hem radyofrekans hem ultrason enerjisi gönderilerek fazla yağların parçalanması sağlanır.

Kolajen üretimi aktiflenerek sıkı, gergin, parlak bir cilt görünümü sağlanır. Bu tedavi haftada 1 seans uygulanarak toplam 4 seansta tamamlanmaktadır. Her seans sonrası oluşan incelme gözle görülür derecededir. Radyofrekans & kızılötesi ışın yöntemi ise 3 başlıklı bir cihaz ile yapılır.

Radyofrekans ve kızılötesi ışınlarıyla deriye enerji gönderilerek yağların küçültülmesinin yanı sıra kolajen aktiflenmesiyle cildin gerginleşmesi sağlanır. 3. başlığın vakum özelliğiyle masaj etkisi sağlanarak selülit ve dalgalı cilt görünümü giderilir. Genellikle 3 seans uygulanmaktadır. Ultrasound ışını yöntemi odaklı ses dalgaları teknolojisiyle çalışır. Yağ hücreleri bu teknolojiyle parçalanır ve gergin, canlı bir cilt yapısı oluşturulur. Ultrasound ışın tedavisi 2 hafta arayla 3 seans uygulanmaktadır. Kişi için hangi yöntemin en doğru sonucu sağlayacağı yapılacak muayene sonrası belirlenebilir.

Doktor Hanım merhaba, popo nasıl eritilir, bilgi verebilir misiniz? Basenlerim çok geniş duruyor. Boyum da çok uzun değil. Bir çözüm yolu bulmam lazım.

Merhaba, öncelikle en etkili tedavi yönteminin muayene ve bazı analizler sonrasında belirlendiğinin önemle altını çizmek isterim ve bunları yapabilmek için sizi uygun bir vaktinizde kliniğimize beklerim. Eğer sonuçlarınızda büyük oranda bir yağlanma tespit edersek ve deri elastikiyetinde sorun varsa o zaman Liposuction ve germe ameliyatı önerebilirim. Ancak sorun aşırı bir boyuta ulaşmadıysa ilk tercihimiz medikal uygulamalar. Burada da Accent Prime ya da VelaShape3 gibi ileri teknolojili cihazlardan oldukça etkileyici sonuçlar alıyoruz. Sevgiler…

Merhaba sevgili Leyla Hanım, popomdaki yağlanmalar canımı çok sıkıyor. Yürürken bile sağa sola oynayıp beni rahatsız ediyor. Popo nasıl eritilir acaba? Yanıtlarsanız memnun olurum. Kolaylıklar.

Merhabalar, hemen herkesin vücudunun belli bir bölgesinde toplanan yağlar vardır. Bu yağlar zamanla birikerek orantısız vücut hatlarına sahip olmamıza neden olur. Bunun önüne geçmenin en etkili yolu ise spor ve sağlıklı beslenmedir. Ancak bunları uygulamış ve hala etkili bir sonuç alamamışsanız estetik cerrahi düşünebilirsiniz. Sizin için en doğru estetik operasyona karar verilebilmesi için öncelikle uzman bir hekime muayene olmanız şarttır. Farklı cerrahi seçenekler mevcuttur. Bunlardan en etkin olan yöntem liposuctiondır. Sevgiler.

Leyla Hocam merhaba, bende bölgesel yağlanma var popo bölgesinde. Şekilsiz duruyor vücuduma göre. Popo nasıl eritilir? Bana önerebileceğiniz bir yöntem var mıdır?

Merhaba, bölgesel yağlanma şikayeti ile gelen hastalarımda öncelikle medikal tedaviler için uygunluğa dikkat ediyorum. VelaShape3 ya da Accent Prime gibi ileri teknolojili uygulamalar bölgesel incelmede oldukça memnun edici sonuçlar veriyor. Ancak bazen bölgedeki yağlanma çok yüksek oranda oluyor ve medikal yöntemler yeterli kalmayabiliyor.

Bu tip durumlarda Liposuction ve germe uygulamalarını gerçekleştiriyorum. Size önerim muayene için uygun bir vakitte merkezimize gelmeniz. Böylelikle gerekli analizleri yapıp en etkili tedavi yönteminin ne olduğunu değerlendirebilme imkanımız olur. Sağlıklı günler dilerim.

Merhaba hocam, popo bölgemdeki fazla yağlanma sorununu gidermek istiyorum. Acaba popo nasıl eritilir? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Merhaba, öncelikle sağlıklı beslenme ve düzenli spora vakit ayırırsanız fazla yağlanmanın önüne geçmiş olursunuz. Ancak tüm bunlara rağmen yağlardan kurtulamıyorsanız estetik müdahalelerden yardım alabilirsiniz. Bu konuda birçok estetik yöntem mevcuttur ancak sizin için en doğru olanını sizi muayene etmeden belirlememiz çok zor. Bu nedenle kısa süre içerisinde muayene olmak için sizi kliniğimize bekleriz. Sevgiler.

Leyla Hanım merhaba, 28 yaşındayım. 1.57 boyundayım ve 60 kiloyum. Benim vücudumda ağırlıklı kilo alımı popo bölgesinde oldu. Popo nasıl eritilir? Sizden bu konu ile ilgili bilgi vermenizi rica ediyorum. Çok teşekkürler.

Merhaba, özellikle bölgesel yağlanmalarda ben öncelikle hastalarımı muayene etmek istiyorum. Çünkü uygun tedaviyi önermekte kişinin fiziksel özellikleri, yapısı, yağ oranı ve beklentileri çok önemli. Popo bölgesinde eğer az yağlanma varsa bunun tedavisi için VelaShape 3 ya da Accent Prime tedavisi uygulayabiliriz.

Bu medikal uygulamalar son derece etkili olan ve hastalarımda memnun edici sonuçlar aldığım tedavi yöntemleri. Ancak popodaki yağlanma daha fazlaysa Liposuction da yapmak gerekebilir. Deri sarkması olası görünüyorsa germe ameliyatı ile Liposuction kombine edilebilir. Muayene için mutlaka gelin uygun bir tedavi planı oluşturalım. Siz de önlem olarak sağlıklı bir beslenme planı oluşturun ve düzenli egzersiz yapmaya gayret gösterin. Sağlıklı günler dilerim.

Merhaba leyla hanım, popom biraz yağlı ve dolgun. Birçok kadın bu durumdan hoşnut olurken ben büyük popoyu pek estetik bulmuyorum. Popomu nasıl eritebilirim?

Merhaba, kalça yağlarını eritmek zor ve zahmetlidir. Çünkü popo, basen, bacak gibi alanlarda biriken yağlar spor ve diyet gibi yöntemlere dirençlidir. Bu nedenle popo yağlarınızı eritmek istiyorsanız beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmelisiniz ve yağ yakıcı egzersizlerle kalça kaslarınızı çalıştıracak hareketler yapmalısınız.

Maalesef bunlar bölgesel yağlanma sorunu olan kişilerde tek başına yeterli olmayabiliyor. Böyle durumlarda hastalarımıza bölgesel incelme yöntemlerinden birinden faydalanarak süreci hızlandırmalarını tavsiye ediyoruz. VelaShape 3 ve Accent Prime bölgesel incelmeye en çok yardımcı uygulamalardandır. Sahip oldukları teknoloji sayesinde popo vb. alanlardaki inatçı yağları hızlı ve kolay bir şekilde eritirler.

Merhaba Leyla Hanım, genetik nedenlerden dolayı büyük bir popoya sahibim, büyük olması güzel aslından ama vücudumla çok orantısız görünüyor, bu da beni oldukça rahatsız ediyor. Bu yüzden popomu biraz küçültmek istiyorum. Popo yağları nasıl eritilir, popomu nasıl küçültebilirim?

Merhaba, genetik yatkınlıktan dolayı vücudunun bazı bölgeler daha büyük, daha dolgun olan birçok kadın var. Bazı kadınlar bu büyüklükten hoşnut olurken bazıları sizin gibi vücudun genel yapısıyla çok orantısız olduğu için rahatsız oluyor ve popoyu küçültmek istiyor. Popo bölgesel yağlanmadan dolayı büyüdüğü için küçültmek için popo yağlarını eritmek gerekir. Biz böyle durumlarda hastalarımıza bölgesel incelme yöntemlerini öneriyoruz.

Accent Prime, VelaShape 3 ya da UltraShape yöntemlerinden birini kullanarak popodaki yağları eritmek mümkündür. Hangi yöntemin sizin için daha uygun olacağına karar verebilmem için öncelikle sizi muayene etmem ve beklentilerinizi öğrenmem gerekiyor. Ancak şunu da belirtmeliyim, hangi yöntemi seçerseniz seçin poponuzdaki yağları büyük oranda eritebilirsiniz ama popunuzun yeni formunu koruyabilmek için beslenme alışkanlıklarınızı gözden geçirmeli ve hareketli bir yaşam biçimi oluşturmalısınız. Çünkü bu yöntemler yağların kısa sürede yakılmasını sağlar ancak tekrar yağlanma oluşmasını engellemezler, bu tamamen sizin yaşam biçiminize bağlıdır.

İyi günler Leyla Hanım, popomun vücuduma göre biraz büyük olduğunu düşünüyorum. Elbise veya etek giydiğimde pek belli olmuyor ama pantolon giydiğimde, hele ki dar ve açık renkliyse pantolon , popomun büyüklüğü daha da ortaya çıkıyor. Popo nasıl eritilir hocam?

İyi günler, popo bölgesi özellikle akdeniz ve sıcak iklim kadınlarının ortak özelliğidir. Büyük bir popo önden değil ama arkadan bakıldığı zaman vücudu orantısız ve şekilsiz göstermektedir. Bu bölgede biriken yağlar kişiyi daha kısa boylu ve olduğundan şişman göstermektedir. Bölgesel incelme teknikleri arasında FDA onaylı tek uygulama olan Ultrashape V3, kullandığı ultrason dalgalarıyla yağ hücrelerini yok etmektedir.

Yağ hücreleri ultrasonik dalgalarla parçalanmakta, eritilmekte, karaciğere gitmekte, oradan da lenfomatik sisteme karışarak vücut dışına atılmaktadır. Seans aralıkları 15 günde bir olarak ayarlanan bu yöntemde 3. seansın sonunda 4 ile 10 cm aralığındaki bir incelme olduğu görülmektedir. Pratik ve acısız bir uygulama olan bu yöntem ile aynı zamanda karın ve bacak bölgesinde de yapılan uygulama ile zayıflamak mümkün olmaktadır.

Merhaba Doktor Hanım, Bir şirkette yönetici asistanı olarak çalışıyorum. Mesleğim gereği hep oturmak zorundayım. Hareket azlığından ve hep oturduğum için popom biraz büyüdü. Popo nasıl eritilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba, kadınlarda hareket azlığı nedeniyle ve bazı sektörlerdeki çalışma şartlarının negatif etkisinden dolayı popo büyümesi görülebilmektedir. Popo bölgesi vücudumuzda en çabuk kilo aldığımız bölgedir. Bunun yanında kilo verilmesi en zor olan bölüm de yine popo bölgesidir.

Ultrashape V3 ile kilo vermekte sıkıntı yaşanan bölgelerden kolaylıkla kilo verilmektedir. Yapılan uygulamadaki ultrasonik enerji yağ hücrelerini trigliserid formunda vücut dışına atılmasını sağlamaktadır. İncelme sağlamak için her onbeş günde bir seans alınması önerilmektedir. Alınan üç seansın sonunda 4 ile 10 cm arasında bir incelme olduğu görülmektedir. Liposuction yöntemindeki gibi anestezi, morluk ya da minik delikleri vücudunuzda görmezsiniz. Vücut şekillendirmede ağrısız ve acısız bir yöntem olan Ultrashape V3 popo bölgesindeki yağları bir buçuk ay gibi kısa bir sürede yok edebilmektedir.