Liposuction ile alınan yağlar başka birine enjekte edilebilir mi?

blank
1 Cevap

Leyla hocam selamlar, ben 38 yaşındayım. Bel ve karın bölgemde aşırı yağlanma var. Yağ aldırmak istiyorum. Size sormak istediğim eşimde yağ enjeksiyonu ile popo kaldırmak istiyorum. Benim vücudumdan alınan yağlar başka birine enjekte edilir mi? Bu konuda bilgi verir misiniz? İyi çalışmalar,

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, Vaser Liposuction ile alınan yağlar sadece kendi dokunuzdur. Şöyle düşünün. Kendimizden alınan bir parçanın başkasına verilme imkanı yok. Çünkü greft dediğimiz bir parça başkasına verilemiyor. Şuanki şartlarda. Belki ileride sağlık sektöründe daha farklı şeyler olur. Ancak şuanda sizden alınan yağ parçası sadece size verilebilir. Kısaca özetleyecek olursak Vaser Liposuction bizim yaza hazırlık için en çok yaptığımız ameliyatlardan biri. Çünkü yaza hazırlanırken hep böyle fit bir vücut olmasını istiyoruz. Bu Vaser Liposuction’ı hem selülitler için hem inceltmek için hem daha kaslı ve atletik bir vücut olması için uyguluyoruz. Vücutta sarkmalar olduğunda o bölgelere liposuction ile birlikte germe ameliyatları yapıyoruz. Erkeklerde jinekomasti çok büyük bir problem. Vaser Liposuction altın standart. Sevgiler.

blank

İyi günler Leyla Hocam, basenlerimde aşırı ve şekilsiz bir yağlanma var, hangi spor programına gittiysem basenlerimdeki yağlardan kurtulmak benim için neredeyse imkansız hale geldi. Ev arkadaşımın düz bir poposu var. Benden liposuctionla alınan yağlar arkadaşıma uygulansa olur mu? Teşekkürler.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ekim 30, 2020

İyi günler, vücut şekillendirmesinde vaser liposuction yöntemi ile kişinin vücudundan alınan yağlar yine kişinin kendisinde kullanılmaktadır. Vaser liposuction ile alınan yağ kişinin kendisine ait dokulardır. Dokularımız başka bir insanın vücuduna uyum sağlayamaz. Eğer siz kendi vücudunuzun bölümlerinde yağ enjeksiyonu ile hacimlenmesini düşünürseniz o zaman basenlerinizdeki yağlar alındıktan sonra istenilen bölgeye bekletilmeden nakledilmektedir. Arkadaşınızda da yine benzer bir uygulama yapılabilmektedir. Vücudundaki fazla yağlanma olan bölgeden yağ alınıp popo bölgesine enjekte edebiliriz. Eğer arkadaşınızımn vücudunda yeterli miktarda yağ bulunmuyorsa o zaman popo proteziyle popo kaldırma yapılabilir ve poponun hacimli ve dolgun görünmesi sağlanabilir. Liposuction ile alınan yağların en yakınımız da olsa başka birinde kullanılması maalesef mümkün olmamaktadır. Sevgiler.

blank

Merhaba hocam. Yağ enjeksiyonu ile popo ve meme büyütme estetiği olmak istiyorum. Fakat vücudumda fazla yağ dokusu bulunmuyor. Başka birinden Vaser Liposuction yöntemiyle alınan yağlar kullanılarak vücut şekillendirme estetiği olabilir miyim?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 25, 2019

Merhaba, Vaser Liposuction ile alınan yağlar sadece hastanın kendisinde kullanılır. Vaser Liposuction uygulamasında ultrasonik ses dalgaları kullanılır böylece çevre dokulara ve bağlara zarar verilmez. Vaser Liposuciton uygulaması oldukça güvenlidir fakat başka bir hastanın yağları ikinci bir kişiye transfer edildiğinde alerji riski ortaya çıkar. Eğer vücudunuz da yeterli derecede yağ bulunmuyorsa protez yardımı ile meme büyütme estetiği olabilirsiniz. Silikon desteği ile yapılan meme büyütme estetiğinin sonuçları kalıcıdır ve güvenlidir.Vücudunuzda ki yağ miktarını ölçtürmek ve vücut şekillendirme amacıyla kullanımını değerlendirmek için mutlaka uzman bir hekimin görüşünü almalısınız.
Sevgiler.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar